18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Galaktyka UHD [4K]

miskolabor • 2016-08-23, 18:19
Sadol uczy, Sadol bawi

Kto nie ma UHD, no to sorki :]
Tak tak Ziemia jest płaska.

Skurvodaktyl

2016-08-23, 23:15
Tak sobie myślę, że my ziemianie jesteśmy paprochem w całym tym wszechświecie. Na pewno są inne gatunki czy bądź cywilizacje na innych planetach. Tych gwiazd jest tak sk***ysyńsko dużo że ktoś kto w to nie wierzy jest głupi. Moim marzeniem jest polecieć w p*zdu w kosmos i zobaczyć ziemię z góry. Może kiedyś.....:/

ro...........24

2016-08-24, 09:07
Jest płaska i ch*j

maksymilian45

2016-08-27, 23:38
Nie ma żadnego wszechświata. Nie macie żadnej możliwości sprawdzenia tego. Wierzcie dalej w bajki NASA

miskolabor

2016-08-28, 10:56
@up
Nie ma żadnego wszechświata?? TO co jest objaśnij :]
Już próbowałeś obalić teorię kulistości Ziemi, Księżyc też jest płaski :] mimo że przechodzi przez fazy, co tam jeszcze dodasz?

maksymilian45

2016-08-30, 01:42
Up
Nie twierdzę że księżyc jest płaski. Jedynie ziemia.

Zobacz co robia elity w materiale alexa jonsa z 2000r. To mi wystarczy aby nie wierzyc w bzdury ktore nam serwują.

Druga sprawa jest taka ze 6 astroanutow ktorzy ladowali na księżycu zostali poproszeni o przysiegnięcie na Biblie ze tak bylo. Zaden na 6 tego nie zrobil. Zaczeli byc agresywni. Wnioski mozna samemu wyciągnąć. Nielicznym uda sie zmienić myslenie którego zostali nauczeni w szkolach.


Powiem Ci szczerze ze nie chcialbym wierzyc w zadne teorie spiskowe lecz biorąc pod uwage skorumpowanie i chec wladzy, po prostu sie nie da widzac co sie dzieje na świecie. Czy ktoś z nas byl w kosmosie? Na księżycu? Dlaczego wypowiadamy sie na takie tematy nie majac zadnej wiedzy? Przyjelo sie ze to co nam mowi wladza to tak ma byc i juz. Nie jestem sam ktory wierze w teorie spiskowe. Takich ludzi sa tysiace.

nekromata

2016-09-29, 01:20
Maksymilian, a byłeś w Betlejem kiedy rzekomo urodził się Jezus? Jaką masz wiedze o tym co się działo w tamtych czasach oprócz swojej biblii. My mamy najnowocześniejsze technologie, które potwierdzają to co widzimy na własne oczy, a Ty się trzymasz jak rzep psiego ogona tego co napisał w książce ktoś o kim nic nie wiesz. Co ma wspólnego bycie skorumpowanym ch*jem z płaskością globu. Wytłumacz mi, bo nie rozumiem.