18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gabinet luster

~Sunday • 2022-11-08, 10:19

Zanim dotrze do wyjścia będzie miał pysk płaski jak rasowy mops :mrgreen:

pyskatyyy

2022-11-08, 16:07
W ch*j śmieszne... męczyć psa w taki sposób, jakbyś debilu nie wiedział że "zestresowane" mięso smakuje gorzej.

eupeosiemczy

2022-11-08, 16:59
j***ną k***ą jest ten kogo śmieszy znęcanie się nad zwierzętami lub ich okaleczanie. Ja wiem że to sadistic ale bez przesady. Tutaj śmiejemy sie z poj***nych ludzi. Ten kto zwierząt nie szanuje to moim zdaniem nawet tutaj nie zasługuje na obywatelstwo.

Majchol

2022-11-08, 17:17
@wszyscy up, nie zesrajcie się. Jak psa żółtki otłukują przed przerobieniem go na zupkę chińską, to piwa stawiacie jak poj***ni. Też nie lubię znęcania się od zwierzakami, ale tutaj nikt mu łba nie urwał, może chcieli tylko sprawdzić jak się zwierz zachowa - no i nie dał rady :d

malwi8080

2022-11-08, 17:48
Eupe83 napisał/a:

j***ną k***ą jest ten kogo śmieszy znęcanie się nad zwierzętami lub ich okaleczanie. Ja wiem że to sadistic ale bez przesady. Tutaj śmiejemy sie z poj***nych ludzi. Ten kto zwierząt nie szanuje to moim zdaniem nawet tutaj nie zasługuje na obywatelstwo.



nie zesraj sie hahahah :D

Eupe83 napisał/a:

j***ną k***ą jest ten kogo śmieszy znęcanie się nad zwierzętami lub ich okaleczanie. Ja wiem że to sadistic ale bez przesady. Tutaj śmiejemy sie z poj***nych ludzi. Ten kto zwierząt nie szanuje to moim zdaniem nawet tutaj nie zasługuje na obywatelstwo.



Pedale jabany

wojtekpwse

2022-11-08, 18:27
Dla brudasa też bym miał challenge: ja macham bejsbolem a on unika strzału w głowę mając związane z tyłu ręce.

psotna_cipka

2022-11-09, 00:24
Jakie debile. Bawią się jedzeniem zamiast go na smalec przerobić od razu.