18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Furious Pete - Lekcja Polskiego z kitajcem

Kemawir • 2013-12-08, 20:27
Pete uczy kitajca języka polskiego :D

worveline

2013-12-08, 22:32
pyszne k***a ! to mnie rozwaliło- całkiem dobrze sobie kitajec radzi , język chiński w rankingu najtrudniejszych byłby zaraz za polskim także ma wprawe 8-)

Thomson098

2013-12-08, 22:36
"Gówno? It sounds like government." Zna sie gość na rzeczy.

xqwzts

2013-12-08, 22:59
Polacy nie lubią azjatów? Od kiedy? Nie kradną, są pracowici, inteligentni. Nie ma raczej powodu żeby ich nie lubić.

sz...........an

2013-12-08, 23:07
@up

polacy znaleźli nawet powód, żeby spalić tęczę a Ty o azjatach mówisz :amused:

spiepszaj_dzbanie

2013-12-08, 23:25
Gówno nie lekcja polskiego. Powtarzać umie prawie każdy, nie wliczając tych czopów co nawet po Polsku nie umieją mówić.

kusturica

2013-12-08, 23:35
fajna dupa z tego azjaty, ja bardzo lubie kitajcow sa zajebisci.

Templariusz Mariusz

2013-12-08, 23:36
Ja tam nie lubię skośnych. Ale są lepsi niż romy albo muslimy.

in...........an

2013-12-09, 00:03
szer.Polucjan napisał/a:

kazdy by przer*chał japonkę :D



pod warunkiem, że c*pkie ogoli :amused:

Cubelite

2013-12-09, 00:16
Polak mówi po amerykańsku?? fake jak ch..j :) : :D :D

Meretrix

2013-12-09, 01:19
Szanuje Azjatów to inteligenta, pracowita rasa, nie wiem co można mieć do nich.

oleQ

2013-12-09, 06:38
Mimo, ze chinczycy sa cisi, pracowici i inteligentni, ich kultura jest naprawde denerwujaca. I malo kto o tym wie, chyba ze sie z ta kultura spotkal.

Po pierwsze, sa okropnie brudni (mowie glownie o chinczykach). Dzielnice chinskie w duzym aglomeracjach sa najbrudniejszymi i najbardziej smierdzacymi dzielnicami w tych miastach (tak, nawet nie porownuja sie do czarnych). Dzielnice te przepelnione sa tanimi restauracjami, a pracownicy wylewaja smieci i wode po rybie wprost na ulice. W lecie jest to nie do wytrzymania. Kulby sa przepelnione smieciami i kartonami przy roznych tanich marketow. Tak jakby temu kto wyrzuca nie zalezalo czy smiec wyladuje w koszu czy na ulicy.

Poza tym, chinczycy tez nie umia "kulturanie" jesc. To znaczy, mlaskaja na prawo i lewo, jedza z otwarta geba w publicznym miejscu. Jest to naprwade irytujace.

Na koniec ich jezyk. Nie wazne co by do siebie gadaly dwa chinskie babska, zawsze to brzmi jakby wydzieraly na siebie mordy. Chinski jest jezykiem tonalnym, i wypowiadajac to samo slowo w dwoch roznych tonach (np. podniesienie glosu, jakbyscie zadawali pytanie) bedzie ono mialo dwa rozne znaczenia. I takie non-stop darcie mordy (bo one do siebie niemal krzycza), jest naprawde irytujace.

Takze sa powody dla ktorych mozna chinczykow nie lubic. A pod wzgledem brudu ulegaja tylko chasydzkim zydom.

Lord_Viader

2013-12-09, 09:30
Romantyczna sesja na łóżku...


PEDAŁ!

rigsuit

2013-12-09, 10:53
wygląda jak glenn z the walking dead, zresztą Azjaci to jak bliźniaki