18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Furiat w Punto

Ha...........ng • 2016-03-31, 17:45
Nawet swoją matkę wk***ił idiota

molgus

2016-03-31, 17:52
Wysiadaj matka, jadę na główną!

sylwusiex

2016-03-31, 17:53
Art. 17.2. Kierujący pojazdem, włączając się do ruchu, jest obowiązany zachować szczególną ostrożność oraz ustąpić pierwszeństwa innemu pojazdowi lub uczestnikowi ruchu.

Nie wiadomo co się działo z tyłu, znając te święte krowy z dużych mobilów mogło być różnie. Piwka nie ma.

saves

2016-03-31, 17:59
up
Zakładam, że ten duży to autobus, a ten w terenie zabudowanym przy wyjeździe z zatoki zawsze ma pierwszeństwo. Świński ryj zaś za dużo filmów z Rosji się naoglądał.

mi...........80

2016-03-31, 18:00
Nie wiadomo owszem ale reakcje ludzi na pewne sytuacje wydają się przesadzone, przecież nawet ta babcia nie wytrzymuje psychicznie z tym pojebem a on se ją zostawił k***a i pojechał, poza tym stwarza niebezpieczeństwo na drodze swoim idiotycznym zachowaniem.

stagger_lee

2016-03-31, 18:10
dobrze matka zrobiła, też bym z takim popie**olcem nie jeździł

donkapusta

2016-03-31, 18:16
saves napisał/a:

up
Zakładam, że ten duży to autobus, a ten w terenie zabudowanym przy wyjeździe z zatoki zawsze ma pierwszeństwo. Świński ryj zaś za dużo filmów z Rosji się naoglądał.



Pierwszeństwa nie ma.


Art. 18. 1. Kierujący pojazdem, zbliżając się do oznaczonego przystanku autobusowego (trolejbusowego) na obszarze zabudowanym, jest obowiązany zmniejszyć prędkość, a w razie potrzeby zatrzymać się, aby umożliwić kierującemu autobusem (trolejbusem) włączenie się do ruchu, jeżeli kierujący takim pojazdem sygnalizuje kierunkowskazem zamiar zmiany pasa ruchu lub wjechania z zatoki na jezdnię.

2. Kierujący autobusem (trolejbusem), o którym mowa w ust. 1, może wjechać na sąsiedni pas ruchu lub na jezdnię dopiero po upewnieniu się, że nie spowoduje to zagrożenia bezpieczeństwa ruchu drogowego.

Vredestein

2016-03-31, 18:22
No cóż. Kretynów nie brakuje. Ostatnio gość sapał do mnie że za wolno jadę zestawem i blokuje ruch. Jechałem 40km/h na 50 bo szukałem wjazdu na firmę. Według niektórych jadąc przed nimi nie masz prawa nawet czegoś szukać itp. Bo łaskawy Pan ze swińskim ryjem spieszy się do chaty z obozu pracy.

sylwusiex

2016-03-31, 18:25
saves napisał/a:

up
autobus, a ten w terenie zabudowanym przy wyjeździe z zatoki zawsze ma pierwszeństwo.



Co ma autobus???? O k***a idiotów nie sieją. Mam nadzieje, że nie masz prawa do jazdy, jeżeli masz oddaj natychmiast :idzwch*j: