18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Funkcjonariusz Warren

~Sunday • 2023-06-24, 20:12

Służba nie drużba.

antek1g

2023-06-24, 22:28
jednego i drugiego jebac, tfu

Ogórek

2023-06-24, 22:33
Pewnie k***a już z trzeci na jego służbie mądrala, to się chłop zdenerwował bo ile można!!!

kolejny

2023-06-25, 00:34
Ale niefortunnie się potknął

Janko

2023-06-25, 02:19
j***ć tà czarną sk***iałą małpę

pankruk

2023-06-25, 08:02
Anal_Intruder_69 napisał/a:

Akurat szkoda, że to nagranie wyciekło, bo pewnie policjant już w pierdlu i będzie musiał szukać nowej roboty + kasę dla małpy na odszkodowanie. Wiem, że miłe dla oka, ale jednak.
A co do policmajstra to szacun, nie dość, że negroida skapiszonował, to jeszcze IQ ma niezłe, bo przed akcją założył rękawiczki, żeby jakiegoś syfa nie złapać od brudasa. Widać, że oddany funkcjonariusz z doświadczeniem.



Przed sądem powiedzą, że koleś groził policjantowi wyciągnięciem ukrytego noża, koledzy policjanci powiedzą, że słyszeli te groźby i policjantowi puściły nerwy bo poczuł się zagrożony. W odwecie grupa wsparcia ciemnego kolegi rozpie**oli KFC czy McDonald's, potem będą się tłuc między sobą i za tydzień nikt już nie będzie pamiętał sprawy.

Pan_Cernik

2023-06-25, 09:28
pankruk napisał/a:

Przed sądem powiedzą, że koleś groził policjantowi wyciągnięciem ukrytego noża, koledzy policjanci powiedzą, że słyszeli te groźby i policjantowi puściły nerwy bo poczuł się zagrożony. W odwecie grupa wsparcia ciemnego kolegi rozpie**oli KFC czy McDonald's, potem będą się tłuc między sobą i za tydzień nikt już nie będzie pamiętał sprawy.



Po pierwsze. Sądzisz że oni go nie przewiskali zanim mu obrączki ściągnęli?

Po drugie. Może mu nawet grozić że mu rodzinę wyrżnie i psa wyr*cha, to i tak nie dało to prawa psu żeby go zaatakował.

Poza tym.
Kiedyś, nie wiem czy to prawda, słyszałem o typie, który w pewnej europejskiej stolicy jeździł sobie po polskich dyskotekach i delikatnie prowokował rodaków. A jak już dostał po ryju to psiarnia, obdukcja i z tego co słyszałem 2-3 koła odszkodowania.

Mi to właśnie wygląda na taką akcję. Czarnemu nie chce się robić ani też ryzykować życiem dla gangu, to sobie zwiedza posterunki żeby prowokować psów i po ryju dostać.
Cóż.... Ma czarny łeb do interesów....

panar3

2023-06-25, 12:00
Anal_Intruder_69 napisał/a:

Akurat szkoda, że to nagranie wyciekło, bo pewnie policjant już w pierdlu i będzie musiał szukać nowej roboty + kasę dla małpy na odszkodowanie. Wiem, że miłe dla oka, ale jednak.
A co do policmajstra to szacun, nie dość, że negroida skapiszonował, to jeszcze IQ ma niezłe, bo przed akcją założył rękawiczki, żeby jakiegoś syfa nie złapać od brudasa. Widać, że oddany funkcjonariusz z doświadczeniem.



Nie tak całkiem do końca, wystarczy że nabluzgał gliniarzowi albo go nazwał matkojebcą i w mordę dostał. Jak sędzia będzie człowiek a nie małpa to najwyżej z roboty wyleci. bo nie zachował zimnej krwi. Znając poczynania czarnych i ich wrzaskliwy tryb porozumiewania się plus IQ<75 wychodzi spore prawdopodobieństwo, że gliniarz będzie miał upomnienie... Zależy w jakim to stanie było.

xv89

2023-06-25, 14:02
Jeden głupszy od drugiego. Małpa to małpa - czego można od zwierzęcia wymagać - za to funkcjonariusz aspirujący do miana człowieka, który daje się w głupi sposób sprowokować i nie potrafi opanować swojej agresji zapewne dużo mądrzejszy od negroida nie jest.
Dziś dał się sprowokować małpie, a za 2 dni da się sprowokować jakiemuś dzieciakowi...

qwerq221

2023-06-25, 15:22
cos pieknego

Panutask

2023-06-25, 18:12
Mógł sobie darować ten rzut małpy głową o ścianę na końcu, teraz w pasiak płakać bedzie :roll:

Adrian92

2023-06-25, 19:49
Anal_Intruder_69 napisał/a:

Akurat szkoda, że to nagranie wyciekło, bo pewnie policjant już w pierdlu i będzie musiał szukać nowej roboty + kasę dla małpy na odszkodowanie. Wiem, że miłe dla oka, ale jednak.
A co do policmajstra to szacun, nie dość, że negroida skapiszonował, to jeszcze IQ ma niezłe, bo przed akcją założył rękawiczki, żeby jakiegoś syfa nie złapać od brudasa. Widać, że oddany funkcjonariusz z doświadczeniem.



W sumie nie wiem jak działa tam prawo, ale w Polsce w życiu byś za takie coś nie trafił do paki. Max zawiasy a i tak pewnie by się obyło bez tego jeśli chłop by miał dobrą wymówkę, ze został sprowokowany i jakby był powiedzmy w zawodzie policjanta kilkanaście lat bez żadnej nagany. Niewykluczone, że nawet z roboty nie został wyj***ny :)

iggiamakim

2023-06-26, 09:53
Pięknie murzyna uj***ł!!!! ...i jeszcze za kudły na koniec... Miód dla moich oczu!!!!

Rybin1

2023-06-26, 16:52
Pewnie czarna metka posmarowała kiedys białą, policyjnego bułeczkę i teraz frustracja meczy, ze bialy ser to za mało.

Kyocera

2023-06-26, 17:07
Nie dostal ciuchów?

KUBA-SKA

2023-07-10, 23:32
Jak stracić prace w kilka sekund