18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Funkcjonariusz w stanie krytycznym...

Jesse.Pinkman • 2021-09-07, 13:21
...i konkretna strzelanina. Link do HD.

Cytat:

The Modesto Police Department released video of a shooting between officers and a male suspect, that left an officer in critical condition, ultimately leading him to have part of his right leg amputated. The suspect was identified as 42-year-old Jesse James Brooks of Modesto. Officers say they initially pursued Joshua Harrington, 34, to the house after he drove away from police on a motorcycle. Police said officers obtained a warrant to search the home. During the search, Brooks started shooting at police and hit an officer identified as Michael Rokaitis.

Officers returned fire and hit Brooks. Police Chief Brandon Gillespie said that Rokaitis has undergone seven surgeries since the shooting, including one to have part of his right leg amputated. He spent 12 days in the ICU but is now in stable condition. Brooks was charged with three counts of attempted murder on a peace officer, multiple weapon violations, as well as an outstanding U.S. Marshall Warrant for a probation violation. He was treated at a nearby hospital for non-life-threatening injuries and booked into the Stanislaus County Jail.


plastic

2021-09-07, 14:08
zwykle to ja śmieje się z innych, ale teraz czuję, ze wszyscy śmieją się ze mnie. jak wy k***a omijacie tą weryfikację wieku na youtube? jest jakiś szybki, prosty sposób?

nowynick

2021-09-07, 15:15
plastic napisał/a:

zwykle to ja śmieje się z innych, ale teraz czuję, ze wszyscy śmieją się ze mnie. jak wy k***a omijacie tą weryfikację wieku na youtube? jest jakiś szybki, prosty sposób?



niestety musisz skończyć 18 lat, nie ma innej opcji...

Igorek95

2021-09-07, 16:27
Jesse Ty nasz policyjny rzeczniku prasowy sadistica :D

Tetrix

2021-09-07, 17:23
plastic napisał/a:

zwykle to ja śmieje się z innych, ale teraz czuję, ze wszyscy śmieją się ze mnie. jak wy k***a omijacie tą weryfikację wieku na youtube? jest jakiś szybki, prosty sposób?



Zostań raperem. Nazwij swoj content sztuką. Wtedy nikt sie nie przyczepi o gnaty cycki etc. :catfacepalm:

saikomiki

2021-09-07, 21:12
Ten film należy pokazywać każdemu idiocie, który pisze teksty typu "no mogli strzelać w nogi, albo mogli go obezwładnić, zabili, a taki dobry chłopak był"

eliveruss

2021-09-07, 22:48
Dlatego technika podczas wchodzenia do pomieszczeń jest taka, że wchodzi się wężykiem, jeden za drugim, ale ważną rzeczą jest to, że każdy po kolei wpycha do pomieszczenia tego przed sobą, bo gdy pierwszy się zawaha i stanie w przejściu, to drugi go wepchnie i jest szansa, że zanim pierwszy zgarnie kulkę, to kolejni stojący za nim wyeliminują zagrożenie, a gdy pierwszy stanie w przejściu, a reszta stanie za nim, to dzieje się właśnie taka sraka, bo ten pierwszy zasłania cel kolegom i cały pododdział jest wystawiony na ostrzał.

Źródło: Grałem w CS 1.6, to wiem.