18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Fundacja Martwych Dzieci

N3roX509 • 2013-06-08, 23:45
Chwile temu gdy przeglądałem youtuba natrafiłem na takie coś. Co o tym sądzicie?


Un_Nem

2013-06-08, 23:48
ludzie ktorzy robili ten filmik juz gorszej jakosci napisow nie mogli dac :facepalm:

sz...........an

2013-06-08, 23:48
myślę, że to sie nie przyjmie

JH...........DS

2013-06-09, 00:07
dzięki, dzisiaj chyba nie zasnę

XtravaganZa

2013-06-09, 00:22
Uwielbiam takie fch*j przerażające, ryjące banie materiały. Bardzo duchowe przeżycie, jakby Bóg, dusze i inne bzdety były prawdziwe.

Pizkes

2013-06-09, 02:24

XtravaganZa

2013-06-09, 02:47
NIE OGLĄDAJCIE FILMIKU PIZKESA PO CIEMKU, JEŚLI JESTEŚCIE p*zdAMI (TAK JAK JA)!!!
Wyżej napisałem, że je lubię ale przeceniłem się.
k***a, jestem sam w domu, jest czarno jak w dupie u murzyna, a ja się BOJĘĘĘĘĘ! Okna otwarte, każdy podmuch wiatru i się zastanawiam czy jakieś cienie nie panoszą się po pokoju. Nieźle wali na psychę. Ale czekaj, czy wali na tę psychę czy jednak coś się dzieje? Jakiś ch*j kaszle na ulicy i się martwię czy mi się nie wdrapie na balkon, k***a boje się!

de...........su

2013-06-09, 04:50
Ja się mało nie zesrałem, dochodzi godzina 3:00 a ja to czytam, spoko, jestem tylko ja i pies w domu, po tekście "obejrzyj się", poczułem dziwne uczucie jak ktoś się na mnie gapi, odwracam się a tam co ? Zgadnijcie,
mój czarny pupil stał i się gapił na mnie, ja już zawał mam, a on się gapi dziwnie, i piszczy, i gdyby nie ten popier... filmik to wcześniej bym ogarnął że on właśnie chce wyjść na dwór.

Vinewood

2013-06-09, 09:11

Fu.

2013-06-09, 12:53
Poj***ne. Tyle powiem.

sivek84

2013-06-09, 19:17
bajki dla dzieci z gimbazy haha jak wy sracie w gacie po obejzeniu jakiegos smiesznego filmu to ja podziekuje

paranormal333

2013-06-09, 19:43
pogooglowalem dzis troche na ten temat, wiem ze to sekta ze stanow zjednoczonych
pisalem z kilkoma osobami ktore mialy z tym doczynienie
dostawaly dziwne telefony najczesciej w srodku nocy/smsy lub maile o dziwnej tresci
pod zadnym pozorem nie wpisujcie 333-333-333 na ytb bo porysujecie sobie baniak

Cytat:

Obejrzałem parę odcinków, później oglądałem coraz więcej i więcej aż stało się to moją obsesją... Przeglądając któregoś dnia pocztę dostałem maila od... no właśnie dziwne było to że nie było w ogóle podpisane od kogo, a treścią wiadomości było: "Widzisz jakie to proste? Teraz twoja kolej... o tak... spójrz... nie widzisz? Ja Cię widzę... przeglądając skrzynkę nie znalazłem niestety tej wiadomości jakby nie wiadomo z jakiego powodu znikła. Pomyślałem, że ktoś robi ze mnie bekę... w jednej chwili, w słuchawkach słyszałem dziwny szum, no może nie aż tak dziwny, to coś jak "śnieżenie" w starych telewizorach. Zrobiłem głośniej bo wydawało mi się, że oprócz szumu było coś jeszcze... Zadzwoniłem do kumpla, który interesował się takimi "pierdołami" Nagrałem mu 10 minut szumu i powiedziałem, żeby pomógł mi to rozszyfrować... Ziomek siedział u siebie na łóżku twarzą do ściany, dziwnie blady. Spytałem co się stało czy może źle się czuje, powiedział że sam to zrozumiem jak przesłucham nagrania To był jakiś dialekt łaciński, więc jakoś cząstkowo przetłumaczył tekst... Słowa które usłyszałem w słuchawkach, aż mnie zemdliło... nie wiem... skąd, jak i... co to ku*** mać jest! Nie napiszę tu tego, jeśli ktoś by chciał się dowiedzieć co usłyszeliśmy to napiszcie do mnie na maila gaslav89@wp.pl


Cytat:

Najbardziej w tym wszystkim ludzi kręci tajemnica, jak zawsze. Nigdy nie widziałam nic bardziej przerażającego, nawet sam „Begotten” mnie tak nie obrzydził. Coś w tym jest, drogi czytelniku. Gdy bardzo się nudzisz i myślisz, że świat jest brudny, szary i ogólnie do dupy – wpisz sobie dziewięć trójeczek w YT, na pewno „umilisz” sobie życie. Już nie będzie szaro i do dupy, wręcz przeciwnie


przewincie sobie do 2 minuty w filmiku od Pizkesa
z tym kolesiem to prawda, ponoc psycha mu nie wyrobila po obejrzeniu kilku filmikow.
to nie jest fake. czuje ogromny strach jak o tym pomysle, wrzucam tego posta i nigdy wiecej nie wracam do tego tematu bo to jakas chora jazda

gówniaczek

2013-06-09, 19:54
@up

no, a moja siostra pewnej nocy zamknęła się w łazience, zgasiła światło i zapaliła świece, po czym 13x wypowiedziała "Bloody Merry!". W lustrze pojawiła się krwawa Merry. Wciągnęła ją do lustra, wydłubała jej oczy szkłem i wrzuciła spowrotem do "siebie". Od tego momentu jest niewidoma i krawa Merry ją nawiedza co kilka dób i namawia, zbyśmy i my to zrobili!!! :( (( To jest straszne, on mówi prawdę. Takie rzeczy istnieją i to nie jest żart.