18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

arathorn

2014-02-10, 12:23
@GreenAcid od Owisiaka się odpie**ol nieudaczniku za dychę.

Szaronpl

2014-02-10, 12:24
Vladimir Luxuria włoski poseł z jajami.

wrobel102

2014-02-10, 12:28
A mnie gówno obchodzi kto co sobie ucina jak wygląda itd. Dla mnie istotne jest to co ta osoba robi w rządzie. Jakie ma kompetencji itd. Może mieć i ch*ja na czole gdyby to co robi było sensowne i dobre dla narodu. To jest problem, a nie wygląd im płeć.

Żeby nikt mnie źle zrozumiał. Uważam, ze to co robi i mówi Bęgowski to kompletne brednie. Chodzi mi tylko o to by nie oceniać rządzących po tym co sobie ucinają, jak wyglądają itp. tylko po tym co naprawdę robią.

To porównanie jest idiotyczne, bo to, że Pani po lewej jest atrakcyjna to nie znaczy, że dobrze się stało, że zasiada we włoskim rządzie.

Prawdziwa polityka to nie jest wygląd, płeć. To jest pie**olona gra w której by wygrać trzeba być twardym, silnym graczem. Pytanie jest tylko po co ktoś bierze udział w tej grze. By samemu sobie zapewnić jakieś socjalne potrzeby czy może by realizować jakieś wyższe cele.

!Timon

2014-02-10, 13:18
Tazz napisał/a:


A jakie ma niby życie być? skoro jest alternatywa to czemu by nie skorzystać?

A skoro jedna i drugie nie ogarniają to ja wole cycate lachony od obojniaków i pedałów.



1. Jest różnica pomiędzy decyzją podjętą z wyboru a z przymusu. Nikt nikomu nie broni układać życia sobie tak jak chce jednak biorąc pod uwagę zapędy nacjonalistyczne Bongmana mniemam, że gdyby miał wybór to zostałby w kraju. Żeby mógł mieć taki wybór trzeba przywrócić normalność w Polsce a nie powielać europejskie idiotyzmy jak np. podziw dla Berlusconiego za to, że r*cha małolaty.

2. Wybieraj dalej między dżumą a cholerą.

DamianG

2014-02-10, 14:15
Ja się zawsze zastanawiam jakim trzeba być debilem, aby zagłosować na partię palikota.

JankoMuzykantV

2014-02-10, 14:40
DamianG napisał/a:

Ja się zawsze zastanawiam jakim trzeba być debilem, aby zagłosować na partię palikota.



Pomyśl, że niektórzy są skłonni zagłosować na takie twory jak partia Korwinna-Mikke czy Ruch Nardowy...

TRQPL

2014-02-10, 14:52
meier napisał/a:

To jest Pani Nicole Minetti :)

Obrazek

Obrazek



A to jest "pani" Krzysztof Bęgowski

jazda123

2014-02-10, 15:39
A w Polsce-katolsce polityk musi mieć żonę, dwoje dzieci najlepiej, nie pić, nie palić, nie bawić się, żonę r*chać tylko po bożemu i przy zgaszonym świetle, a broń boże się rozwieść, bo wtedy kariera skończona. Tak więc wszyscy udają i grają, a paradoksalnie najbardziej normalnie zachowuje się właśnie wynaturzony trans.


To tylko dzieje się w twojej lewackiej głowie :D
Wskażcie kto według was odpowiada temu opisowi?

Tazz

2014-02-10, 15:57
!Timon napisał/a:

1. Jest różnica pomiędzy decyzją podjętą z wyboru a z przymusu. Nikt nikomu nie broni układać życia sobie tak jak chce jednak biorąc pod uwagę zapędy nacjonalistyczne Bongmana mniemam, że gdyby miał wybór to zostałby w kraju. Żeby mógł mieć taki wybór trzeba przywrócić normalność w Polsce a nie powielać europejskie idiotyzmy jak np. podziw dla Berlusconiego za to, że r*cha małolaty.

2. Wybieraj dalej między dżumą a cholerą.



Nie no ja się z tobą w pełni zgadzam.. Ja też bym z chęcią do kraju wrócił bo mam tam przyjaciół i ogólnie jestem do kraju przywiązany, ale przywracanie tej owej normalności nie będzie trwało ani roku ani 5 lat, a życie mamy jedno i trzeba je przeżyć jak najlepiej więc..

A co do pkt drugiego to masz też rację, ale nadal wole cycate lachony :cycki:

LICH0

2014-02-10, 16:56
Sami ciule na niego głosowaliście....

da...........55

2014-02-10, 17:51
Ta po lewej też ma ch*ja?

Tazz

2014-02-10, 17:55
damian955 napisał/a:

Ta po lewej też ma ch*ja?


NIE :evil:
Na 1 str masz panią minetti :banany:

mack_k

2014-02-10, 19:09
a zkad te popaprance sie wzieli jak nie z wloch kiedys tego nie bylo

DrunkenBear

2014-02-11, 12:17
Po lewej sąd, po prawej sejm ;D