18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Fuck the Police - Rémi Gaillard

mowbray • 2014-12-04, 17:35
Rémi Gaillard w swoim stylu :)


maksymilian45

2014-12-04, 17:38
ja pie**ole, wy to musicie nie mieć życia żeby kampić na jego fb czy youtubie miesiącami aż coś doda.... i przechwytywać sygnał w trakcie wysyłania żeby już uploadować na sadola.

Bugini

2014-12-04, 17:45
@wirtualne piwo piechotą nie chodzi, co do filmiku to nie wiem czemu nie sp***alał a jeżeli już musiał to mógł chociaż dodać przebieg zatrzymania

ofens14

2014-12-04, 17:45
Powinno być SRAK the police ;)

LisekChytrusek

2014-12-04, 17:51
widzę że Remi już sie wypalił, nie ma pomysłow na siebie w ogóle. Co to za orginalność "h*j nie mogę nic wymyślic ha to żeby oglądalność nie spadła zaczepie złom i głupiom Policje" zarobie trochę na tym a ten temat się sprzeda...
Możecie mnie zlinczować ale wolę już Wardege bo ma jakiś pomysł na siebie; A ten francuski klaun im starszy tym bardziej głupi a jego powiedzenie „Robiąc byle co, stajesz się byle kim!" idealnie do niego pasuję

Swka

2014-12-04, 18:35
@up

Natomiast ja Remiemu piwo bym postawił, gdyż to on robił "pranki,sranki" zanim to było modne i multum jego pomysłów zostało podłapanych i na nowo odtworzonych przez innych. Wardęga robił DOSŁOWNIE to samo, a jak nie od francuza to od kogoś innego (np. ten mega oryginalny srank z zombie, przed nim już setki takich powstało), wiec nie pie**ol że wardega ma jakies pomysły non stop... nie, on k***a nie ma pomysłow, jego oryginalność zliczyłem na palcach jednej dłoni.

No ch*j, Remi wypalił się zdeczka, ale nikt od początku własnego pajacowania w internetach nie wpadł na pomysły, które mogłyby mu dorównać.

zonk

2014-12-04, 19:18
A no właśnie, Remi pewnie odbije się i znowu zajebie filmem co innych zaskoczy. A wardęga co najwyżej skopiuje.

Bittone

2014-12-04, 20:21
ten filmik jest identyczny do filmiku o gołębiu, liczylem na coś lepszego ale jestem pewien że zrobi kolejny film i zrobi furorę jeszcze nie raz

gojlad

2014-12-04, 20:26
Głupi ch*j tylko robi syf... Jakby mi tak upie**olił samochód, to wiecie, co bym k***a zrobił?






Nic, bo jestem polaczkiem-cebulaczkiem, który tylko na internetach jest chojrakiem, a w świecie nie :'(

krawcuLatawcu

2014-12-04, 20:46
maksymilian45 napisał/a:

ja pie**ole, wy to musicie nie mieć życia żeby kampić na jego fb czy youtubie miesiącami aż coś doda.... i przechwytywać sygnał w trakcie wysyłania żeby już uploadować na sadola.



odezwał się ten co ma życie i wrzuca 5 postów na dzień.

dram09

2014-12-04, 20:51
Dosłowny przykład sranku. :P