18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Fryzjer

Ja...........ro • 2023-01-20, 20:33
Pani smutno bo ma raka i gopi leb przed chemią a pan fryzjer pociesza

Prof_Dr_Wiktor_Traktor

2023-01-21, 08:19
sothis napisał/a:

Chodziło raczej zdrowie ogółu Polaków wynikające ze zmian pocovidowych, gdzie według niej pełne spektrum dopiero zobaczymy. No i amerykanizację naszej opieki zdrowotnej oraz brak lekarzy. Do tego bardzo dziwna według niej polityka kształcenia specjalistów.
Bo brakuje ich, prawda? Są miejsca żeby to robić, jest kasa, jest komu ich kształcić. A limit na specjalizacje to było kilkanaście (o ile dobrze pamiętam) miejsc w Polsce na okulistykę w zeszłym roku.



Czy to dotyczy ogółu czy tylko wyszczepionych idiotów?

petru23

2023-01-21, 10:09
Oj tam pie**olicie. Ciekawe, czy potem ją wyr*chał.

sothis

2023-01-21, 10:25
Prof_Dr_Wiktor_Traktor napisał/a:

Czy to dotyczy ogółu czy tylko wyszczepionych idiotów?



Zrozumiałem, że ogółu osób, które przeszły 3 razy covida i miały zrobiona tomografię.

Lukkass07

2023-01-21, 10:33
[quote="p47"]Nie rozumiem tego golenia głowy bo ktoś ma raka. Dobrze że to pomaga. Może jej przejdzie ;d[
Dopóki nie było internetu tylko rodzina wiedziała żeś debil

Manowarrior

2023-01-21, 10:53
Powinien jej p*zde ogolić a potem sobie

kinio7777

2023-01-21, 11:11
Film jak nie z tego portalu :)

Seligos

2023-01-21, 19:04
Koleś mi mega zaimponował. Postawcie się w jego sytuacji. I już ch*j że może ckliwie zmontowane itp bla bla bla. Przychodzi kobieta po "fryzurę" do śmierci. Myślę że w Oświęcimiu naziści golili głowy bez większych problemów "bo to przecież nieludzie, Himler król itp", ale to był czyjś rozkaz, wybór, nienawiść. Tutaj kobieta pewnie nie planowała iść na chemię. Fryzjer mógł po prostu ogolić głowę, nie odzywać się, skasować nawet po rabacie i dziękuję następny. A zamiast tego oprócz swojej usługi, dał tej kobiecie wsparcie i empatię. Tego ostatniego w obecnych czasach praktycznie nie ma, dlatego stajemy się takim zimnym, mechanicznym społeczeństwem które goni ch*j wie co. Pełen szacun dla gościa bo na pewno w jej głowie coś się zmieniło i jeżeli nawet na 5 minut, wyszła ze swojego mentalnego stanu, to było warto i j***ć te włosy.

CrookerS

2023-01-21, 19:47
Szacun dla fryzjera. Lepszy taki gest niz pie**olenie ze bedzie dobrze :ok:

Serdello24

2023-01-22, 02:31
Wiem ze to pedalskie i u nas na sadolu nie wypada ale brawo dla tego gościa nie wiem czy umiał bym się tak zachować dla obcej osoby ruszyło mnie to szacunek

katarnoxi

2023-01-22, 09:35
Spoko typek, a nie sk***iel bez empatii.

bania88

2023-01-27, 12:21
sothis napisał/a:

Chodziło raczej zdrowie ogółu Polaków wynikające ze zmian pocovidowych, gdzie według niej pełne spektrum dopiero zobaczymy. No i amerykanizację naszej opieki zdrowotnej oraz brak lekarzy. Do tego bardzo dziwna według niej polityka kształcenia specjalistów.
Bo brakuje ich, prawda? Są miejsca żeby to robić, jest kasa, jest komu ich kształcić. A limit na specjalizacje to było kilkanaście (o ile dobrze pamiętam) miejsc w Polsce na okulistykę w zeszłym roku.



Weź ty już sobie daruj te szurskie pie**olenie. Takie straszenie to może by przeszło 2 lata temu, gdy przypisywali dla tej grypy jakieś magiczne właściwości.
Przeziębienie, jak każde inne, a przez was k***a mało świat nie upadł.

jowood88

2023-01-27, 14:12
p47 napisał/a:

Nie rozumiem tego golenia głowy bo ktoś ma raka. Dobrze że to pomaga. Może jej przejdzie ;d



No k***a debil...

sothis

2023-01-27, 18:12
bania88 napisał/a:

Weź ty już sobie daruj te szurskie pie**olenie. Takie straszenie to może by przeszło 2 lata temu, gdy przypisywali dla tej grypy jakieś magiczne właściwości.
Przeziębienie, jak każde inne, a przez was k***a mało świat nie upadł.



Rozumiem, że Tobie dawniej jacyś znajomi na grypę umierali. Bo mnie 2 osoby z dość bliskiego i 5 z nieco dalszego otoczenia poszło na to przeziębienie do piachu. W związku z czym jednak pozostanę szurem wierzącym w covida i jego magiczne wlasciwosci.

BTW masz więcej niż 20 lat? To jest mniej więcej taki wiek, gdzie człowiek jest strasznie mądry, w zasadzie niemal tak mądry jak Ty :D

BrkBorek

2023-01-28, 04:53
mnie siostra taśmą klejącą "goliła" po pierwszym cyklu.... szkoda że nie nagrałem...

bania88

2023-01-28, 09:02
sothis napisał/a:

Rozumiem, że Tobie dawniej jacyś znajomi na grypę umierali. Bo mnie 2 osoby z dość bliskiego i 5 z nieco dalszego otoczenia poszło na to przeziębienie do piachu. W związku z czym jednak pozostanę szurem wierzącym w covida i jego magiczne wlasciwosci.
BTW masz więcej niż 20 lat? To jest mniej więcej taki wiek, gdzie człowiek jest strasznie mądry, w zasadzie niemal tak mądry jak Ty



No, zmarły w moim otoczeniu 3 osoby na grypę - w tym mój dawny nauczyciel, w wieku 43 lat. Na Covid? Nikt! Więc twoje pie**olenie, że ktoś ci tam umarł, jest ch*ja warte - dowód anegdotyczny tak jak mój.
Oszukali ludzi, a tacy idioci jak ty dalej się boją :-D
Widocznie mam ponad 20 lat i jestem mądry, a na pewno mądrzejszy od ciebie :-D
Idź po 43 dawkę szczepionki i bądź covidiotą gdzie indziej.