18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Fryzjer

ch...........li • 2019-08-02, 19:37
Przytulanki i ostre ciecie dosłownie :amused:



razak

2019-08-02, 20:57
r061071 napisał/a:

tępe k***y



dokładnie, ale i tak szkoda że na nią nie nasikały podczas pocierania swoich ćip

szympas1

2019-08-02, 21:45
Jakiś kontekst? Halo chili?

Powinien tam wkroczyć jakiś da Silva i wszystkim c**om wj***ć.
To spowodowało by wkroczenie naszej ukochanej brazylijskiej policji. Efekt?
1 wydarzenie a dwa materiały :-D

edmund

2019-08-02, 21:59
bez głosu myślałem że to ,,nasi przyjaciele,, zza wschodniej granicy, rosjanie,
ale widzę że to ,,nasi przyjaciele,, zza zachodniej granicy, niemcy
idzie w przykładzie ,,swój do swego,,

~Velture

2019-08-02, 22:53
Chyba nie poszło o faceta tej fryzjerki co zamoczył w klientce bo jakby to była zdrada to by był wpie**ol konkretny najpierw.
Chociaż u nich to ch*j tam wie.

polakwrocek

2019-08-02, 22:55
Przecież tylko biały facet bije kobiety... to są transwestyci ?

Loaloa

2019-08-03, 00:35
Wydziarane ściery z Brazylii, aż się rzygać chce. Żeby chociaż ktoś normalnie nagrywał ten cyrk, od patrzenia można dostać padaczki.

Myxxer

2019-08-03, 01:02
babom za ciągniecie za włosy powinni upie**alać ręce w łokciach

krasnal_hałabała

2019-08-03, 11:44
Patola, bydlęta, podludzie i odpad, u nas niestety też takie ścierwa są, mendy społeczne i agresywne lumpy są wszędzie, tam jest tego więcej ale cóż... Fidel Castro był komuch bo komuch, nie wiem jak jest teraz na Kubie ale podobne ścierwo wysłał stateczkami na Florydę mówiąc "Spuściłem wodę w Kubańskich toaletach", chociaż rzeczywiście spuściłby tą wodę jakby te stateczki zaraz po wysłaniu zatopił razem ze ścierwem. Ogólnie dla patoli powinno się budować dystrykty tak jak w "Igrzyskach Śmierci" albo "Wyścigu z Czasem", zamknięte getta gdzie mogliby szaleć jakby chcieli, raz na dekadę czy nawet raz do roku robiłoby się im testy na inteligencję i "porządność" żeby wyławiać tych co nie pasują do takiego getta i środowiska, później zamykałoby się ich w ośrodkach resocjalizacyjnych na dekadę gdzie pracowaliby i uczyliby się a jeśli wszystko byłoby w porządku i przeszliby wszystkie sprawdziany na "porządność" i praworządność oraz badania genetyczne czy nie przekażą genu swoim dzieciom, jeśli przeszliby wszystko pomyślnie wypuszczałoby się ich do normalnego społeczeństwa a jeśli nie do na zad do getta, jeśli przeszliby wszystkie testy pomyślnie ale badania genetyczne wykazałyby że mogą przekazać patologiczne geny potomstwu do dać wybór, sterylizacja i normalne społeczeństwo albo powrót do patologicznego dystryktu.

A w dystrykcie? niech robią sobie co chcą, niech se chleją, ćpają, mordują się, biją, obijają mordy, kradną etc. etc. byleby szli do pracy w fabryce albo na jakąś budowę infrastruktury przemysłowej i można by im nawet zorganizować te całe "głodowe igrzyska" a co tam. Ogólnie chodzi mi o patologię typu Seby, Karyny, Jessici, Spejsony i inne dresiarsko-kibolskie, agresywne odpady co uprzykrzają normalnym ludziom życie.

boowa1986

2019-08-03, 13:55
Przecież to k***a są podludzie, chyba z epoki kamienia łupanego nie wyszli.

Pitok

2019-08-03, 17:24
Jednak wolę jak się rozbierają podczas walki...

Bedejot

2019-08-03, 23:33
to jakieś oczepiny?

Baaad

2019-08-04, 01:42
Tępe dzidy.

Diabolina.

2019-08-05, 12:15
vifon125 napisał/a:

babom za ciągniecie za włosy powinni upie**alać ręce w łokciach



Dokładnie ! i tego kikuta posypać solą.

Czasami się zastanawiam jakby to wyglądało gdyby mężczyźni szarpali się za kudły podczas "walki" ;)