18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Frustracja Maturzystów

csnigga • 2015-03-25, 08:57
Maturzyści miesiąc przed maturą




Andylon

2015-03-26, 21:08
ch*jowe i oklepane już

poranekk

2015-03-26, 21:21
vytotas napisał/a:

Ja w tym roku piszę maturę rozszerzoną z matematyki i zadania, które miałem na próbnej nie umywają się do tych które były kiedyś. A ci co się sadzą, że za trudna to niech wypie**alają do łopaty, bo do niczego innego się nie nadają.



Tu się zgodzę. Powinny być testy wstępne na studia.

Cytat:

Tu macie zadanka z matury z czasów naszych rodziców, proszę czas zacząć ćwiczyć szare komórki.
matura to bzdura



Myślę, że nic w nim trudnego. Poziom lekko powyżej podstawowego.

Cytat:

ps.przy limesie brakuje nieskończoności, rozwiązania wstawiajcie w komentarzach, a jak nie to :idzwch*j:



Nikt Ci pracy domowej rozwiązywać nie będzie, więc wynocha do zeszytu!

Sushy napisał/a:

Oho, zaczyna się gównoburza na temat matury, poziomu edukacji i systemu szkolnictwa w Polsce...



Według mnie edukacja nie powinna być obowiązkowa. Po co zmuszać jakichś chodzących jełopów, czy pokolenie YOLO do chodzenia do "budy"? Sk***ole narzekają, a czy któryś k***a płaci za to, że się uczy? Jakby wprowadzili ogromne opłaty za naukę dla wybitnie nieuzdolnionych. Wtedy zaczęli by doceniać każdy skrawek wiedzy, który ktoś chce im przekazać.

białywęgorz

2015-03-26, 21:29
Pisze maturę, i jakoś tak dupy nie spinam :D

Kelvezu

2015-03-26, 21:34
Był zabawniejszy z komentarzem do wymagań Wiedźmina.

maciek24043

2015-03-26, 21:43
Jak tak cię boli poziom matury, to nie pisz jej i zapie**alaj przy łopacie j***ny nierobie

anqus

2015-03-26, 21:49
A co was obchodzi matura? Leczenie kompleksu małego fiuta wam się włączyło? Za granicą przyjmują praktycznie każdego na studia i pierwsza sesja weryfikuje czy się ktoś nadaje czy nie. Proste, ale magistrzynom z CKE sie nie mieści w głowie, ze uczelnia lepiej weryfikuje czy kandydat sie nadaje (przez sesje lub egz wstępny). Powinni w końcu zlikwidować gówno zwane maturą i przywrócić egzaminy wstępne. Ten egzamin jest tylko po to żeby panie w CKE miały pracę (po znajomości).

eterhal

2015-03-26, 21:57
A na ch*j w ogóle komu matura? Przeżytek durnego systemu... Zlikwidować to w cholere, i pozwolić uczelniom na weryfikacje.

dzordz1993

2015-03-26, 22:15
Osoby bojące się żenującego poziomu matury z matmy nie powinny odwiedzać tej strony ;D

Leginek

2015-03-26, 22:35
Poziom matury podstawowej z matematyki to ch*j. Jeszcze pod koniec maja wszyscy usłyszą ile osób nie zdało przez nowy ustny polski.

anqus

2015-03-26, 22:39
dzordz1993 sam jesteś żenujący. Maturę to 8 lat temu pisałam. I już dawno po studiach jestem i pracuję. I z perspektywy czasu o maturze mogę powiedzieć tyle, że:
1. nie sprawdza niczego no chyba, że niezwykle ważną umiejętność - "trafianie w klucz"
2. nie da sie jej nie zdać ( no chyba, że ktoś jest skrajnym debilem), ale napisać dobrze też jest trudno.
3. pierwsza sesja na studiach (normalnych) lepiej weryfikuje czy ktoś się nadaje na te studia czy też znalazł się na określonym kierunku przez przypadek
4. co roku pewne osoby z CKE zmieniają zakres, formę, cokolwiek w maturze- każda zmiana jest niezwykłym osiągnięciem za które nalezy się premia
5. jest to egzamin, który wprowadza do szkół ponadgimnazjalnych totalny haos, bo nie wiadomo czego dzieci mają się uczyć jak w kółko coś zmieniane jest w programie i wymaganiach do matury.
6. jest to egzamin bardzo drogi, bo z okazji jego istnienia istnieć też muszą różne państwowe instytucje pasożytniczne typu CKE, OKE, w których pracuje cała zgraja darmozjadów od sekretarek przez egzaminatorów do dyrektorów.
Jaki jest sens istnienia egzaminu, który jest drogi i nieadekwatny do wymagań uczelni odnośnie umiejętności kandydatów? Serio, uczelnie zrobią to lepiej.

LifesGood

2015-03-26, 22:40
Matura to tam ch*j. Zobaczycie co to Sesja.

Ra...........py

2015-03-26, 22:41
Uczyć się wy leniwe k***y

kosmaty69

2015-03-26, 22:59
Nie neguję, że się nie da, ale z doświadczenia wiem, że 90% które wypowiadają się na tematu matury i jej poziomu - nie mówiąc już o tym, że sami zdali by na 90%+ :amused: , to pie**olone kaleki umysłowe po zawodówkach, którzy nak***iają na koparkach i myślą, że jak dostaną 3,5k to chwycili Boga za nogi, a co poniektórzy, jeżdzący na tirach, to już wgl k***a wirtuozi przedmiotów ścisłych i władcy elokwencji... Taka prawda janusze, że wylewając frustrację i tłumacząc innym jaka ta matura łatwa, sami nie jesteście w stanie rozwiązać jej na więcej niż 10%. Nie interesują mnie wasze hejty. Patrzeć na drogę, bo zaraz dzwona zajebiecie :amused:

jehehej

2015-03-26, 23:09
@kosmaty69
A co konkretnie może być trudnego w maturze z matmy po tylu latach wałkowania w kółko tego samego? Żeby nie zdać matury trzeba naprawdę spełnić kilka wymogów m.in. być debilem i mieć w dupie naukę. I żeby nie było - matmę podstawową zdałem na 96%.

poranekk

2015-03-27, 00:24
anqus napisał/a:

...pierwsza sesja weryfikuje czy się ktoś nadaje czy nie. ...



Chyba Cię ktoś dawno nie wyr*chał, skoro tak bardzo zbiera Ci się na pie**olenie. Dziś prawie każdy może zostać licencjatem, inżynierem, czy choćby magistrem. Poziom zaczyna się dopiero od studiów trzeciego stopnia. Jak myślisz, dlaczego wielu pracodawców ma w DUPIE Twój DYPLOM :sraczka: i biorą przede wszystkim pod uwagę doświadczenie i umiejętności? W każdej szanującej się firmie, do której przyjmuje się inżyniera, sprawdza się najpierw jego umiejętności. Także z tymi swoimi bzdurami :idzwch*j: . A jeszcze lepiej jak pokażesz cycki, a później pójdziesz zrobić obiad na jutro.

anqus napisał/a:

... haos ...