18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

From the river to the sea, Palestine will be free

człowiek_zły • 2023-11-13, 09:00
Nawet lgbt popiera Hamas


metyoo

2023-11-13, 16:13
skywalker75 napisał/a:

ruskie trolle ochoczo wspierają islamskich terrorystów...j***ć jednych i drugich... ruskich i muslimów...



j***ć wszystkich! żydów, kozojebów, ruskich i widlarzy!

mazga50

2023-11-13, 18:17
Ale wiecie, że to jest pastisz tych wszystkich filmików z poparciem dla Palestyny?

Rak.Odbytu

2023-11-13, 18:51
motylekwbrzuchu napisał/a:

żydki już takie gówna nagrywają


ra0mir napisał/a:

Czy aby na pewno?
Dla mnie to typowa żydowska propaganda...


Chciałbym wszystkim przypomnieć, a może was uświadomić, jeśli nie wiecie, że Żydzi w Izraelu, czyli ci znienawidzeni przez was syjoniści niczego od Polski nie chcą. Jedyne czego chcą to mieszkać w Izraelu i mieć go w całości dla siebie, co nie podoba się Arabom z oczywistych względów. Ale czemu większości sadoli to przeszkadza to już nie potrafię zrozumieć. Jedyne logiczne wyjaśnienie to, że daliście sobie nasrać do mózgów kacapskim propagandystom bo ruskie od dekad twardo stoją po stronie Arabów, a konkretnie od Wojny Sześciodniowej w 1967. I teraz też, to zapomniane już dawno słowo "syjonista" przeżywa dziś renesans właśnie w mediach związanych z Kremlem. Więc to nie przypadek, że najgłośniej szczekają na Izrael ci sami trole i pożyteczni idioci, co szczekali na Ukrainę.

Proponuję, olejcie te wasze zawsze prawdomówne źródła i przemyślcie na chłodno: co wam takiego zrobił ten Izrael? I nie pie**olić o kamienicach bo to przedwojenny anachronizm, a Izraelczykom akurat latają koło dupy nasze majątki. No więc co wam zrobili?

dżonyłojlker

2023-11-13, 19:06
Rak.Odbytu napisał/a:

Proponuję, olejcie te wasze zawsze prawdomówne źródła i przemyślcie na chłodno



"Na czym polega mechanizm projekcji?
Już sama łacińska nazwa bardzo wiele może nam powiedzieć o mechanizmie projekcji. Projekcją nazywamy przypisywanie cech, zachowań, uczuć oraz poglądów innym osobom, podczas gdy w rzeczywistości te cechy i zachowania dotyczą nas samych".

Projekcja to właśnie większość twoich wpisów.

Tym razem czekałem właśnie na ciebie... żeby ci przykro nie było :glasku:

Rak.Odbytu

2023-11-13, 19:20
motylekwbrzuchu napisał/a:

"Na czym polega mechanizm projekcji?
Już sama łacińska nazwa bardzo wiele może nam powiedzieć o mechanizmie projekcji. Projekcją nazywamy przypisywanie cech, zachowań, uczuć oraz poglądów innym osobom, podczas gdy w rzeczywistości te cechy i zachowania dotyczą nas samych".
Projekcja to właśnie większość twoich wpisów.
Tym razem czekałem właśnie na ciebie... żeby ci przykro nie było


No, bardzo się k***a wzruszyłem, w nagrodę zgłoś się po buziaczka.
Zadałem konkretne pytanie, a ty wyskakujesz z jakimiś jebniętymi pseudopsychologicznymi teoriami. Myślisz sam, czy ktoś myśli za ciebie? Więc jak to jest z tym Izraelem i syjonistami? Co ci zrobili? I nie jakiś Soros, Michnik czy inny Stolzman ale konkretnie: co masz do Żydów w Izraelu?

ellsworth

2023-11-13, 19:31
ra0mir napisał/a:

na pewno?
Dla mnie to typowa żydowska propaganda...



O k***a! Jakimiż to krętymi ścieżkami podążał twój "intelekt", że takie coś wymyśliłeś? hahaha

dżonyłojlker

2023-11-13, 19:36
Rak.Odbytu napisał/a:

Myślisz sam, czy ktoś myśli za ciebie?



No i znowu pie**olisz to samo. Zarzucasz mi, że czerpię wiedzę z jakichś kacapskich źródeł i następnie zadajesz pytania, dlaczego nocą jest ciemno. Każdy prawdziwy Polak rodzi się z nienawiścią do żydów, rusków i niemców. żyd jest zły, a jeśli jakaś grupa ludzi (czy tam podludzi) obrała sobie za nadrzędny cel zabić każdego żyda na ziemi, no to jakieś uznanie się za to należy 8-)

dominguez00

2023-11-13, 20:20
Rak.Odbytu napisał/a:

Play
co masz do Żydów w Izraelu?



pomyślmy - oczernianie i szczucie na Polskę i Polaków od wielu lat - polskie obozy śmierci, polacy wyssali antysemityzm z mlekiem matki - i nie mówi tego jakiś randomowy matoł tylko premier Netanjahu i wysoki minister w jego rządzie. Ciągłe próby fałszowania historii w ramach przedsiębiorstwa Holocaust przez tak zwanych naukowców (np Jan Tomasz Gross czy Jan Grabowski), wmawianie całemu światu, że Polacy kolaborowali z Niemcami i są współodpowiedzialni za zagładę żymian niemal w tym samym stopniu co hitlerowcy. Kiedy podniesiesz temat, że niektórzy żymianie też współpracowali z hitlerowacami to wtedy 'po co o tym wspominać to niedobra jest'. A wszystko to za sprawą odmowy przez Polskę wypłaty urojonych uroszczeń za zajęte mienie żymskie po II WŚ - co jest czymś skrajnie bezczelnym - przecież to byli obywatele Polski.

Rak.Odbytu

2023-11-13, 20:56
dominguez00 napisał/a:

pomyślmy - oczernianie i szczucie na Polskę i Polaków od wielu lat - polskie obozy śmierci, polacy wyssali antysemityzm z mlekiem matki - i nie mówi tego jakiś randomowy matoł tylko premier Netanjahu i wysoki minister w jego rządzie. Ciągłe próby fałszowania historii w ramach przedsiębiorstwa Holocaust przez tak zwanych naukowców (np Jan Tomasz Gross czy Jan Grabowski), wmawianie całemu światu, że Polacy kolaborowali z Niemcami i są współodpowiedzialni za zagładę żymian niemal w tym samym stopniu co hitlerowcy. Kiedy podniesiesz temat, że niektórzy żymianie też współpracowali z hitlerowacami to wtedy 'po co o tym wspominać to niedobra jest'. A wszystko to za sprawą odmowy przez Polskę wypłaty urojonych uroszczeń za zajęte mienie żymskie po II WŚ - co jest czymś skrajnie bezczelnym - przecież to byli obywatele Polski.


I oczywiście wszystkich wpie**oliłeś do jednego worka. Pytałem o Żydów z Izraela i tylko o nich. Gross mieszka w USA, Grabowski w Kanadzie, odszkodowania i współudział to obsesja żydów amerykańskich. Słowa o mleku matki pierwszy wypowiedział, o ile pamiętam, Simon Peres jeszcze w latach 80-tych, gdy Polska oficjalnie uznawała państwo palestyńskie, a z Izraelem nie miała stosunków dyplomatycznych (bo tak nakazali ruscy, ale to długi temat). Netanjahu może i je powtórzył, ale to wpisuje się w jego politykę, według której każdy Żyd powinien mieszkać w Izraelu bo wszędzie indziej go nienawidzą. No i co w tym złego? Skoro przeszkadzają ci Żydzi w Polsce, USA, czy Kanadzie to nie powinieneś się cieszyć, że Netanjahu chce ich ściągnąć do siebie?

Żyd w Europie zły, w Izraelu też, to gdzie ma być? Na księżycu? Na zdrowy rozum, każdy prawicowiec i antysemita powinien wspierać syjonizm bo lepiej jak Żyd daleko niż za ścianą. I na Zachodzie tak jest, ale polaczki oczywiście logicznie myśleć nie potrafią.

motylekwbrzuchu napisał/a:

No i znowu pie**olisz to samo. Zarzucasz mi, że czerpię wiedzę z jakichś kacapskich źródeł i następnie zadajesz pytania, dlaczego nocą jest ciemno. Każdy prawdziwy Polak rodzi się z nienawiścią do żydów, rusków i niemców. żyd jest zły, a jeśli jakaś grupa ludzi (czy tam podludzi) obrała sobie za nadrzędny cel zabić każdego żyda na ziemi, no to jakieś uznanie się za to należy


I tyle ci wystarczy? Że Żyd jest zły i ch*j? Bo przecież każde dziecko wie, że zły, bo tak!
Myślałem, że stać cię na więcej.

Kurt1522

2023-11-13, 22:23
Ratilt napisał/a:

Up (poza kilkoma osobami)
Serio jesteście tacy zj***ni że nie rozumiecie ironii? Że ten filmik został nagrany dla żartu? Jest prześmiewczy i karykaturalny?



Masz rację. To wszystko dla beki. Słownik do ręki i tłumaczyć a nie wierzyć instynktowi!

człowiek_zły

2023-11-13, 23:03
A tak fajnie gównoburza się rozwijała. A bo pejsy to, a bo małpy tamto. Wiecej nienawiści, krzyżowki chłopa pańszczyźnianego z komunistą bolszewickim.

Rak.Odbytu

2023-11-14, 00:12
Rak.Odbytu napisał/a:

Słowa o mleku matki pierwszy wypowiedział, o ile pamiętam, Simon Peres jeszcze w latach 80-tych, gdy Polska oficjalnie uznawała państwo palestyńskie, a z Izraelem nie miała stosunków dyplomatycznych (bo tak nakazali ruscy, ale to długi temat).


Sorry, poprawka: to był Icchak Szamir. Peres był premierem dużo później. Mój błąd.

raistpol

2023-11-14, 09:10
"Im major in queer postcolonial astrology!"

Panowie to chyba nie jest SNL :krejzi:

grudzin7

2023-11-14, 11:17
Przecież to jakaś drętwa propaganda Żymian, którzy próbują ośmieszyć szmatogłowych i usprawiedliwić mordowanie dzieci bo nie chciały opuścić ziem, które "bezprawnie" zajmowali ich przodkowie przez dwa tysiąclecia. Bezprawnie, bo przecież tak ktoś napisał w pewnym bestsellerze, a to daje święte prawo to wywłaszczenia karabinami i rakietami. Jak to się nie skończy atomem to nigdy nie będzie spokoju.

ra0mir

2023-11-14, 14:42
Rak.Odbytu napisał/a:

Chciałbym wszystkim przypomnieć, a może was uświadomić, jeśli nie wiecie, że Żydzi w Izraelu, czyli ci znienawidzeni przez was syjoniści niczego od Polski nie chcą. Jedyne czego chcą to mieszkać w Izraelu i mieć go w całości dla siebie, co nie podoba się Arabom z oczywistych względów. Ale czemu większości sadoli to przeszkadza to już nie potrafię zrozumieć. Jedyne logiczne wyjaśnienie to, że daliście sobie nasrać do mózgów kacapskim propagandystom bo ruskie od dekad twardo stoją po stronie Arabów, a konkretnie od Wojny Sześciodniowej w 1967. I teraz też, to zapomniane już dawno słowo "syjonista" przeżywa dziś renesans właśnie w mediach związanych z Kremlem. Więc to nie przypadek, że najgłośniej szczekają na Izrael ci sami trole i pożyteczni idioci, co szczekali na Ukrainę.
Proponuję, olejcie te wasze zawsze prawdomówne źródła i przemyślcie na chłodno: co wam takiego zrobił ten Izrael? I nie pie**olić o kamienicach bo to przedwojenny anachronizm, a Izraelczykom akurat latają koło dupy nasze majątki. No więc co wam zrobili?



Otóż po pierwsze tuz przed wojna w Warszawie zamieszkiwalo 30% zydow w Lublinie az 60%. Nie byloby w tym nic zlego gdyby nie fakt ze zydzi trzymali tylko ze sobą. Kazdego ''nie zyda' mieli za zwierze..., to nie jest jakies tam moje widzi mi sie, ale prawda zapisana w ich biblii czyli w Torze. Kazdy nie-zyd to tzw goj. Zyd ma prawo zabic goja, gwacić zarowno dziewczynki jak i chlopcow. Poczytaj o tym, to wszystko jest zapisane w Torze. Oczywiscie jest zyd i zyd. Najwiekszym zagrozeniem sa syjonisci, zydzi ortodoksyjni. jest taki zwiazek - Swiatowa Organizacja Syjonistyczna ktorej celem jest zrzeszanie zydow rozsianych po calym swiecie. w kazdym kraju maja swoich przestawicieli (w Polsce praktycznie caly rzad). Zauwaz dlaczego Kwasniewski tak bardzo bronil zydow, dlaczego jego siostra mieszka w Izraelu, poczytaj sobie (wygogluj lista nazwisk zydowskich w Polsce) to tak po krotce...reszte doczytaj sobie sam.