18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Frisbee

Barnellini • 2020-08-28, 09:56
Pan policjant miał kontakt z UFO (Niezidentyfikowany obiekt latający ;) ) i musiał odpocząć z wrażenia.


Halman

2020-08-28, 09:58
przypomniał mi się poradnik dla czarnych;

zbynekmaslanka

2020-08-28, 10:46
Jakbym wierzył w teorie spiskowe to bym powiedział ze ta całą sytuacja z murzynami ma prowadzić do przyzwolenia społeczeństwa na wyprowadzenie "stałych sił porządkowych" na ulicę w celach bezpieczeństwa.

LuckyPunch

2020-08-28, 11:29
powinien wyjąć pistolet i zacząć napie**alać gdzie popadnie byle w to bydlo zalene sperma

Barnellini

2020-08-28, 13:29
LuckyPunch napisał/a:

powinien wyjąć pistolet i zacząć napie**alać gdzie popadnie byle w to bydlo zalene sperma



Ty przy okazji też byś mógł dostać kulkę z takim sposobem bycia. Jesteś na sadolu od 3 tygodni a już dostałeś bana a zarobiłeś na jakieś 3. Zachowuj się chłopaku. Nie jesteś u siebie na podwórku.

Najlepsze jest, że skoro masz bana to nie będziesz w stanie nic odpisać :D

ligo

2020-08-28, 13:35
hura jebłeś polismenowi ale fajnie... a później jak się krzywdulka dzieje to - POLICJA ! NA POMOC! RATUNKU! XD

cedrikk

2020-08-28, 13:36
Później zdz**ko dlaczego kończą z ołowiem w głowie.
Nic nie dzieje się bez przyczyny

Ryuugamine

2020-08-28, 15:34
Przykre jest, że wykonujesz prace, a tu Cię jakiś zjeb rzuci czymś w imię pseudo jp.. ale co się znam.

dantee

2020-08-28, 16:35
Barnellini napisał/a:

Ty przy okazji też byś mógł dostać kulkę z takim sposobem bycia. Jesteś na sadolu od 3 tygodni a już dostałeś bana a zarobiłeś na jakieś 3. Zachowuj się chłopaku. Nie jesteś u siebie na podwórku.
Najlepsze jest, że skoro masz bana to nie będziesz w stanie nic odpisać



nie pyskuj gówniarzu, bo w nocy zakradnę się do Twojego pokoju, i nasram Ci do ryja.

Jakim sposobem bycia zasługuje na kulkę ? Ma rację. Powinien strzelać do tych zwierząt.

" Najlepsze jest, że skoro masz bana to nie będziesz w stanie nic odpisać " już czujesz się bezpieczniej ? Padalcu.

Halman

2020-08-28, 16:56
dantee, zaparz sobie meliski, powinno pomóc..

Silverface

2020-08-28, 18:45
Miał szczęście, że go jeszcze nie dojechali w 5-10, jak go tym deklem ogłuszyli.

Lussy

2020-08-28, 19:11
Barnellini napisał/a:

Ty przy okazji też byś mógł dostać kulkę z takim sposobem bycia. Jesteś na sadolu od 3 tygodni a już dostałeś bana a zarobiłeś na jakieś 3. Zachowuj się chłopaku. Nie jesteś u siebie na podwórku.
Najlepsze jest, że skoro masz bana to nie będziesz w stanie nic odpisać



Nie zesraj się czasem lewacka k***o ;) zbanować to powinni twoja madke za wysranie ciebie ;)

gmai

2020-08-28, 22:14
Też bym strzelał

saves

2020-08-28, 22:40
Jaka radość tej j***nej małpiarni. Ciekaw jestem min, jakie te mendy spod znaku BLM by miały, gdyby wiedziały, że w normalnym, europejskim kraju, 95% jego mieszkańców sra na ich ruch.

PieronJasnySzlag

2020-08-29, 09:07
saves napisał/a:

Ciekaw jestem min, jakie te mendy spod znaku BLM by miały, gdyby wiedziały, że w normalnym, europejskim kraju, 95% jego mieszkańców sra na ich ruch.


Każdy normalny człowiek widzi co się dzieje ale nic nie może zrobić. Struktury administracyjne, media, gazety, uniwersytety i akademie, większość polityków to lewicowe k***y które takie zachowanie nazwą pokojowym protestem czarnoskórych obywateli przeciwko przemocy. A kto powie inaczej ten rasista i faszysta. To samo dzieje się u nas z lgbt. My mamy już ch*ja dio gadania w tej komunistycznej rzeczywistości.