18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Friendzone level: over 9000

~Velture • 2018-04-29, 09:45
Wiocha na wizji. Autentycznie współczuję temu typkowi 8-)


Ponieważ połowa sadistica zawsze potrzebuje tłumaczenia to pod filmem w spojlerze tłumaczenie.


Dialog między facetami jest z "-" a teksty babki bez -
Tak aby nie pisać przed każdym tekstem.
spoiler

~Velture

2018-04-29, 10:11
@up
Współczuję, że publicznie zrobiła z niego ku*asa. Mogła mu to wyklarować prywatnie a nie robić z niego pośmiewisko na cały kraj (a tak w sumie teraz jak w necie jest to na cały świat).

freaky

2018-04-29, 10:33
Przecież to ewidentna ustawka na potrzebę show, co widać po ich lichej grze aktorskiej. Ten rodzaj trudnych relacji międzyludzkich jest ciągle na topie, stąd też bezczelnie wykorzystywany w tv.

~Velture

2018-04-29, 11:19
@up
Chodzi mi o odrobinę przyzwoitości.
Mój znajomy kiedyś się uganiał za taką jedną. Chodzili do drogich knajp (oczywiście on płacił), do kina, na kręgle, dyskoteki, bilard itd. i do tego kupował jakieś małe prezenty.

Wydawał na laskę miesięcznie dobre 2 kafle albo i lepiej. Mówił mi, że są razem ale się nie r*chali jeszcze ani nawet nie całowali.
Tak gdzieś po roku tej chorej sytuacji zapytałem ją o ch*j chodzi między nimi a ta wprost powiedziała, że są tylko przyjaciółmi.

Suka.

Baby doskonale wiedzą i czują jak ktoś się do nich zaleca. k***a mać. Nie jesteś zainteresowana to spoko ale mów od razu a nie w ch*ja tniesz zakładając, że jak czegoś się nie powie to nie istnieje.

~Velture

2018-04-29, 11:59
@up
No oczekiwać można... ale to tzw. marzenia ściętej głowy w sumie.

Gimelord

2018-04-29, 16:06
Chłopaki zasada jest jedna. Przyjaciel = :orgazm: i nic więcej.

ul...........rt

2018-04-29, 16:32
Rebeliant_ZPF napisał/a:

Niestety kobiety takie są - nie mają nic do zaoferowania poza dawaniem dupy i użyczeniem inkubatora,



Musisz mieć strasznie ch*jowe życie, że spotykasz tylko takie kobiety. Moja ma do zaoferowania bardzo dużo, możliwe nawet że więcej niż Ja

niemamskarpet.

2018-04-29, 17:02
"Rebeliant_ZPF napisał/a:
Niestety kobiety takie są - nie mają nic do zaoferowania poza dawaniem dupy i użyczeniem inkubatora,


Musisz mieć strasznie ch*jowe życie, że spotykasz tylko takie kobiety. Moja ma do zaoferowania bardzo dużo, możliwe nawet że więcej niż Ja""




Faktycznie bo moja jeszcze sprząta i robi szame

realign

2018-04-29, 17:26
Velture napisał/a:

@up
Chodzi mi o odrobinę przyzwoitości.
Mój znajomy kiedyś się uganiał za taką jedną. Chodzili do drogich knajp (oczywiście on płacił), do kina, na kręgle, dyskoteki, bilard itd. i do tego kupował jakieś małe prezenty.

Wydawał na laskę miesięcznie dobre 2 kafle albo i lepiej. Mówił mi, że są razem ale się nie r*chali jeszcze ani nawet nie całowali.
Tak gdzieś po roku tej chorej sytuacji zapytałem ją o ch*j chodzi między nimi a ta wprost powiedziała, że są tylko przyjaciółmi.

Suka.

Baby doskonale wiedzą i czują jak ktoś się do nich zaleca. k***a mać. Nie jesteś zainteresowana to spoko ale mów od razu a nie w ch*ja tniesz zakładając, że jak czegoś się nie powie to nie istnieje.



Nie ona suka tylko on frajer. Ale może wyciągnął wnioski. Każdemu się chyba zdażyło być na jego miejscu. Ale nie rok ;)

ho...........zo

2018-04-29, 17:39
Przy frajerze z wąsami to taka zwykła cnotka w okularach, a pewnie ja ten idzie do roboty, żeby mieć na prezenty dla niej, to jakieś murzyny biorą ją na 3 baty. Suka.

MadDave

2018-04-29, 18:43
Cytat:

czy Ty naprawdę oczekujesz chociaż odrobiny przyzwoitości w tej grze? Ja pie**ole...



Dlatego na początku jakieś "relacji" należy wprost zadać podstawowe pytanie, czy zostajemy znajomymi i nie tracimy czasu na gierki czy chcemy coś więcej- np stworzyć związek i się w nim realizujemy. I dobrze jeśli to działa w obydwie strony.
Chociaż zdaje sobie sprawę że nie każdy ma dostatecznie dużo odwagi żeby zadać takie pytanie i często gęsto tacy ludzie żyją w swoim świecie wyobraźni, wyobrażając sobie że są w udanym związku i nie widzą że robią z siebie po prostu frajera... Współczuje takim kolesiom. Chociaż dziewczyny też lubią się czasem wpie**olić i zafiksować w relacji z jakimś sebixem który będzie je prał po pysku i wyzywał. A sam będzie r*chał inne panienki na lewo i prawo.

Osobiście nigdy bym nie dopuścił do sytuacji gdzie nie umiałbym ustalić czy jesteśmy parą czy tylko znajomymi. To nieco poniżające.

ellsworth

2018-04-29, 18:44
Przecież sobie jaja robi. Zresztą w ogóle nie rozumiem takiej sytuacji, że jedno oczekuje czegoś innego niż drugie. To co, oni ze sobą nie rozmawiają, że zdziwienie odnośnie rozbieżności w podstawowej kwestii?

razak

2018-04-29, 19:27
Rebeliant_ZPF napisał/a:

Czemu współczujesz? Właśnie się dowiedział, że może mieć na nią wyj***ne i może przestać wydawać na zdzirę jakiekolwiek pieniądze. Oświecenie to radosna nowina, a nie smutna.

dokładnie jak kolega napisał. Śmieci wyniosły się same ;)

szlovak

2018-04-29, 20:05
Po prostu jak nie dojdzie do zamoczenia ogóra powiedzmy w góra 3 miesiące to pa pa. Chociaż są odstępstwa od tej reguły powiedzmy. Kolega czekał aż do ślubu, ze dwa lata, ale się doczekał i jest zadowolony. Ale przeciętnie nie należy czekać tyle co ten "bohater" programu.

czarnykun

2018-04-29, 21:11
A ja stanę po drugiej strony barykady i gratuluje paniom, które sobie korzystają z lizodupów i wiecznie zakochanych, oderwanych od rzeczywistości gamoniów, którzy w strachu przed odrzuceniem nie stawiają sprawy jasno i zamiast tego miesiącami zasypują dupy prezentami licząc, że w końcu los się do nich uśmiechnie. Ten los się ostatecznie nie uśmiecha i zaczyna się lament, że Bogu ducha winna dziewczyna to k***a choć do niczego się nie zobowiazała i nawet nie padły takie sygnały, że miałoby to się skończyć w łóżku.

Jeśli myślisz, że kobieta jest zobligowana do dania dupy bo ją zabierasz na kolację i sypniesz groszem to idź do burdelu bo tam jest to czego szukasz. Jeśli jesteś bezpłciową cipą to damy z charakterem nie zaciągniesz do wyra, choćbyś srał dolarami.