18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Frety na sterydach

gryzly123 • 2013-04-09, 21:13
Znalazłem na jakiejś angielskiej stronie ale nie chciało mi się tłumaczyć więc tekst zaj***łem stąd :mrgreen:

W szok wpadli właściciele modnego pudelka "do torebki", kiedy dowiedzieli się, że zamiast psa kupili... fretkę na sterydach.



Zwierzę tak bardzo przypominało pudla, że o pomyłce powiedział pechowym kupcom dopiero weterynarz. Lekarz stwierdził, że fretkom podawane były zaraz po urodzeniu sterydy na szybki wzrost i na porost białych kręconych włosów, co miało upodobnić domowego tchórza do pożądanego na salonach psa.

Po interwencji policji, okazało się ze to nie jedyny przypadek fałszywego psa. Na komendę zgłosiła się kobieta, która kupiła u tego samego sprzedawcy chiuauę, która okazała się fretką.

Fretki, zwane też przez Argentyńczyków "Brazylijskimi szczurami", były sprzedawane jako psy naiwnym klientom na tamtejszym straganie.

____
Nie często używam tej ch*jowej emotki ale teraz muszę:
:idzwch*j:

303

2013-04-09, 21:44
Też mają problemy zwykła fretka, ja też kiedyś od ruskich na bazarze kupiłem pudelka, ale mnie w ch*ja zrobili wyrósł z niego niedźwiedź polarny

Max Ibuprom

2013-04-09, 22:51
Dobre! xD

Ale k***a jak można pomylić pudelka z fretką to pozostanie dla mnie nieprzebytą tajemnicą :o Przecież to są tak różne zwierzęta, różnie wygladają, różnie chodzą, poruszają się, zachowują itd itp etc... No po prostu ssie nie da pomylić jak ktoś ma oczy, a jak to byłą ta ze zdjęcia no to sorry ale odrazu wyglada po pysiu że coś nie halo.... :|

Ja bym się wstydził przyznać że dałem się złapać na taką.... fretkę w worku O.o

Inna sprawa, jak to się kufa może opłacać? O.o ludzie są naprawdę dziwni...

ti...........ax

2013-04-09, 23:36
ja to bym chciał taką fretkę.

cys23

2013-04-10, 09:34
jak można chcieć kupić pudla...? :/

myślałem, że te psy to tylko niechciane prezenty...

lasyk

2013-04-10, 15:21
No ja pie**ole jakim trzeba być głąbem, żeby się nie zorientować? :homer:

Sz...........ik

2013-04-10, 15:26
znacie ta historię jak to szwagier mojego kolegi kupił gdzieś w Azji psa, a po jakimś czasie gdy wrócił do domu zobaczył kota rozj***nego po ścianach i okazało się że to nie był pies tylko szczur?

Grillowany

2013-04-10, 15:47
Pudla jeszcze okej - bo włosy, naiwni i ślepi kupcy to biorą (chociaż dziw, przecież psy szczekają - a fretki(?), ale chihuahue? Przecież tego nie da się pomylić z fretką. Beka z ludzi :D .

GawroN2481

2013-04-10, 15:58
Ale trzeba być niedoj***nym żeby nie odróżnić psa od tego szczura:D

tr3mm0r

2013-04-10, 17:10
Arjuna napisał/a:

znacie ta historię jak to szwagier mojego kolegi kupił gdzieś w Azji psa, a po jakimś czasie gdy wrócił do domu zobaczył kota rozj***nego po ścianach i okazało się że to nie był pies tylko szczur?



Ja juz to znalem.

cveljan

2013-04-10, 17:37
k***a co to za bzdury- Sterydy na Porost Białych włosów???? to jest głupsze niż kupno pudla

mp_toujane

2013-04-10, 17:43
@cveljan

cwe*u janie to nie pudel tylko maltańczyk

JezusToŻyd

2013-04-10, 18:43
W Simpsonach kilkanaście sezonów temu Fat Tony wpadł na pomysł sprzedawania fretek jako psy:


Cytat:

Mobster: How did you find us?
Carl Carlson: One of the ferrets was wearing a wire!
Fat Tony: You're not a pet, and you're not a friend. You're nothing to me.
Ferret looks down and sighs.