18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Francuskie słowo honoru

ddobry10 • 2015-12-29, 00:06
Siedzi dwóch Niemców i Francuz
I jeden z Niemców mówi do Francuza (N)Niemiec (F)Francuz

-(N)Musisz nam dać słowo honoru że nic nie powiesz o obrazie Madonny z wielkim cycem
-(F) Nie mogę wam dać takiego słowa
-(N) Musisz nam dać słowo bo inaczej my powiemy że przechowujesz Alianckich lotników
-(F) Nie mogę tego zrobić
-(N) To przynajmniej daj nam francuskie słowo honoru
-(F) Takie słowo mogę wam dać
:amused:


Większość powinna wiedzieć z jakiego to serialu ;)

hellmartin

2015-12-29, 00:13
no... śmieszne... prawie...

~Beny

2015-12-29, 00:22
Gregori napisał/a:

Dziń dybry ;)



Tylko słuchajcie uważnie, bo nie będę powtarzać :D

Galin

2015-12-29, 03:07
Jak już sypane tekstami to nie może zabraknąć:"Ty głupia kobieto!" :D

botcislaw

2015-12-29, 03:42
Zamknij się, stara wiedźmo!

Nożownik

2015-12-29, 08:17
Allo, Allo... Serial dzieciństwa :)

ddobry10

2015-12-29, 11:10
hellmartin napisał/a:

no... śmieszne... prawie...


jak twoje dwa tematy hehe ...

eligurf

2015-12-29, 12:01
Allo, allo jest genialne, ale co to robi prawie w 2016 r. na Sadolu? Tam większość tekstów jest kultowa, ale jest jeszcze mnóstwo podobnych typu Czarna Żmija, czy serie z Człowiekiem w parlamencie i tym można przez najbliższe 10 lat zasrać Sadola jarając się dowc**ami z ubiegłego wieku. Najlepiej jakby admini przenieśli to do Sucharów bez względu na wartość, żeby nie zachęcać, bo jest jeszcze dużo odcinków Monty Pythona, Zmienników, Alternatyw itd.

ddobry10

2015-12-29, 12:12
eligurf napisał/a:

Allo, allo jest genialne, ale co to robi prawie w 2016 r. na Sadolu? Tam większość tekstów jest kultowa, ale jest jeszcze mnóstwo podobnych typu Czarna Żmija, czy serie z Człowiekiem w parlamencie i tym można przez najbliższe 10 lat zasrać Sadola jarając się dowc**ami z ubiegłego wieku. Najlepiej jakby admini przenieśli to do Sucharów bez względu na wartość, żeby nie zachęcać, bo jest jeszcze dużo odcinków Monty Pythona, Zmienników, Alternatyw itd.



A mi nie chodziło o to żeby wstawić żart z popularnego serialu i łapać piwko bo to allo allo. Tylko o to że każdy pewnie wie jacy byli Francuzi podczas II WŚ. I potrafią się z tego śmiać. Więcej humoru w NOWYM ROKU !!! ;)
PS
No Widzisz tyle tego wszystkiego jest a prawie nikt nie wstawia, więc nie ma co się spinać i trzeba poluzować rajtuzy bo zima idzie .