18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Francuska szkoła vs policja

GeorgeHarvey1 • 2022-10-13, 19:56

11 października policja siłą stłumiła protest uczniów szkół średnich w szkole Lycee Joliot curie w Nanterre i aresztowała 14 uczniów.

squach

2022-10-14, 10:42
multikulti k***a... zachciało się macronowi r*chać murzyńskie dupy to ma za swoje. Szkoda, że muszą za niego pracować policjanci.

Cipczan

2022-10-14, 10:54
Szary_Jeleń napisał/a:

Gdyby PiS tak zrobił w Polsce to wprowadziliby niebieskie chełmy i usunęli nas z NATO i EU.



I jeszcze minimum dwa razy nie daliby tego, czego nam nie dali ani razu.

p47

2022-10-14, 13:38
Hehe myślałem że na końcu pakują go do klatki, w sumie miałoby to sens. :mrgreen:

neo001

2022-10-14, 14:07
Bugini napisał/a:

Zależy jaki region bierzesz pod uwagę i jaką szkołę. To, że pełno jest tam dzikusów nie zmienia faktu, że we Francji biała rodzina z 4 dzieci to nic szczególnego a w Polsce jak tak dalej pójdzie to wydawać potomstwo będą jedynie najzamożniejsi i bezzębna patola.



Co ty ćpasz? Bilans urodzeń/zgonów lekko na plusie biorąc pod uwagę że to jedno z najbardziej zezwierzęconych państw w Europie. Ty chcesz powiedzieć, że biali mają większy przyrost naturalny w porównaniu do "inżynierów" - jeszcze raz co Ty k***a ćpasz :idzwch*j:

Bugini

2022-10-14, 15:13
neo001 napisał/a:

Co ty ćpasz? Bilans urodzeń/zgonów lekko na plusie biorąc pod uwagę że to jedno z najbardziej zezwierzęconych państw w Europie. Ty chcesz powiedzieć, że biali mają większy przyrost naturalny w porównaniu do "inżynierów" - jeszcze raz co Ty k***a ćpasz



Nie zrozumiałeś mnie. Nie porównuję przyrostu naturalnego do "inżynierów". Chodzi mi o to, że biały we Francji żyje jak człowiek, bez bitew o kurczaka w Lidlu, bez kredytu do emerytury i może na spokojnie mieć trójkę dzieci i więcej gdzie w Polsce posiadanie jednego potomka staje się powoli wyzwaniem.

neo001

2022-10-15, 01:25
Bugini napisał/a:

Nie zrozumiałeś mnie. Nie porównuję przyrostu naturalnego do "inżynierów". Chodzi mi o to, że biały we Francji żyje jak człowiek, bez bitew o kurczaka w Lidlu, bez kredytu do emerytury i może na spokojnie mieć trójkę dzieci i więcej gdzie w Polsce posiadanie jednego potomka staje się powoli wyzwaniem.



To ty zdaje się nie rozumiesz. Możliwości finansowe nie idą zazwyczaj w parze z posiadaniem potomstwa.

Bugini napisał/a:

Francji biała rodzina z 4 dzieci to nic szczególnego



Ciekawe jaki tam mają przyrost naturalny sami biali? Pewnie by się okazało że Francuzi "wymierają" tak samo szybko jak my, a może i nawet szybciej.

VladekPutein

2022-10-15, 21:00
łopatolog napisał/a:

Ciiiii... bo zostaniesz ruską onucą albo kochankiem Putina. To niedobra o tym mówić.



przeciez ja jestem ruską onucą i nawet sie z tym nie kryje. Jesli wrzuce temat w ktorym ukraincy mieszkajacy w polsce gwalcili i prawie zamordowali 2.5 letniego chlopca - jak myslisz co sie stanie?

Temat zostanie usuniety, ja dostane bana lub temat przeniosa do dzialu "religia i polityka" gdzie zobaczy go 0.1% spolecznosci sadola.
Sadol nie usnaje tematow tabu ale jesli napiszesz cos zlego o **rach to masz przej***ne :D