18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Francuska szkoła pełna rodowitych Francuzów

GeorgeHarvey1 • 2022-09-08, 15:33

W pełni francuskiej Francji

czorny711

2022-09-08, 15:50
To nowy inwazyjny gatunek Francuzów :mrgreen:

Autor

2022-09-08, 16:17
Nie wiem dlaczego, ale mnie to cieszy. ch*j W DUPĘ FRANCJI i całemu zepsutemu zachodowi!

dogip

2022-09-08, 16:20
Po jaką cholerę ich trzymać? Nie można wysłać ich z powrotem do ojczyzny? Bez biletu powrotnego? I tak żadnego pożytku z nich nie ma i nie będzie.

B420

2022-09-08, 17:03
dogip napisał/a:

Po jaką cholerę ich trzymać? Nie można wysłać ich z powrotem do ojczyzny? Bez biletu powrotnego? I tak żadnego pożytku z nich nie ma i nie będzie.



Jakiej ojczyzny? To jest pewnie 5 pokolenie Ahmedów którzy się urodzili we Francji, jeśli we Francji nie pojawi się drugi Hitler to wysłać sobie możesz co najwyżej wyrazy nie zadowolenia na Twitterze.

Ukrainski_Król

2022-09-08, 17:20
To jest znikomy procent. Takie zachowanie zdarza sie moze raz na 5 lat. W duzej mierze imigranci we Francji znakomicie sie asymiluja z Francuzami, zenia sie z ich kobietami, zakladaja biznesy, zastaja nauczycielami i lekarzami.

Im wiecej imigrantow w kraju tym wiekszy lad i porzadek. Mam nadzeje, ze do polski przyjedzie jeszcze z 1 lub 15 milionow Ukrainskich braci. Prosze mnie nie obrazac, jesli czegos nie rozumiecie to moj przyjaciel Halman wam wytlumaczy, dlaczego trzeba miec imigrantow w kraju.

Chwala Ukrainie!

Mzimu

2022-09-08, 17:24
O k***a, Francja upada, bo ktoś fajerwerki odpalił w szkole. Legię trzeba wzywać albo Polską kawalerię, to zrobią porządek z ciapatymi.

Nie zesrajcie się, myśmy w szkole nie takie numery odpie**alali, a inwazji karmelowych nie było.

radek225

2022-09-08, 17:41
Sam rzucałem petardami po szkole, ale hukowymi. Ale na taki numer jak ci beżowi to jeszcze nie wpadłem. Będąc po trzydziestce muszę wejść do byłej budy i wpie**olić tam baterię 40 strzałową.

jabol

2022-09-08, 21:11
radek225 napisał/a:

Sam rzucałem petardami po szkole, ale hukowymi. Ale na taki numer jak ci beżowi to jeszcze nie wpadłem. Będąc po trzydziestce muszę wejść do byłej budy i wpie**olić tam baterię 40 strzałową.



Tak, już to widzę. Skończy się na tym, że pójdziesz i z przyzwyczajenia opie**olisz komuś gałę w szkolnym kiblu.

Mosian

2022-09-08, 21:42
dogip napisał/a:

Po jaką cholerę ich trzymać? Nie można wysłać ich z powrotem do ojczyzny? Bez biletu powrotnego? I tak żadnego pożytku z nich nie ma i nie będzie.



A co ty się martwisz o żabojadów oni o ciebie się nie martwią oby murzyny opanowały france na dobre

bolego

2022-09-08, 21:57
Ja pie**ole za zadne skarby nie chcialbym chodzic do szkoly w tym Kongo

ProVVe

2022-09-08, 22:31
Za makarona mowie każdemu zabojadowi "pie**ol się z tymi malpami". Mam nadzieję, że będą ich tam.mordowac, a francuskie baby tutaj uciekać i jeszcze za pomoc domowa robić.

wajha44

2022-09-10, 23:01
Do dzisiaj płacą i przez lata będą płacić cenę kolonializmu, anglia, francja, holandia, i gebelsi mysleli że będą panami świata po wieki. Ale coś im pęka

Tomkov

2022-09-11, 16:20
Jakoś czarno zrobiło się w tej Francji. Czarno to widzę