18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Francuska policja vs muzułmanie

~Velture • 2023-10-12, 23:39
Ciekawe zjawisko kiedy francuska policja dla odmiany robi coś z ciapakami wspierającymi palestynę.

Niesamowity zbieg okoliczności, że jak przeciwko konkretnie żydom to policja ma z góry rozkaz aby coś zrobić ale jak przeciwko białym i/lub chrześcijanom skandowali to policja miała wywalone jajca.



pszypadek?

barman32

2023-10-13, 12:18
Syropzczosnku napisał/a:

W okresie międzywojennym (w Polsce) i wcześniej, w miastach było wysokie prawdopodobnie, że jak wyjdziesz wieczorem to albo nie wrócisz (chyba że w trumnie) albo jak przyjdziesz to pobity i okradziony i to właśnie dzięki policji wszystko zaczęło wyglądać w miarę bezpiecznie, ale widzę że chcesz żeby te czasy wróciły…



Weź sobie poczytaj o międzywojennej tzw. Policji Państwowej, o tym jak tłumiła protesty w Ostrowcu Świętokrzyskim, albo o komisji do badania nadużyć i znęcania się nad więźniami. Normalnie padłem jak przeczytałem Twój komentarz. Daj mi numer do swojego dilera. A nie, to pewnie policyjny magazyn z którego podbierasz.

b_easy

2023-10-13, 12:38
Dobrze im tak.

feniks777

2023-10-13, 12:56
ooo i to jest praworzadnosc i prawdziwa demokracja :)

Syropzczosnku

2023-10-13, 12:59
barman32 napisał/a:

Weź sobie poczytaj o międzywojennej tzw. Policji Państwowej, o tym jak tłumiła protesty w Ostrowcu Świętokrzyskim, albo o komisji do badania nadużyć i znęcania się nad więźniami. Normalnie padłem jak przeczytałem Twój komentarz. Daj mi numer do swojego dilera. A nie, to pewnie policyjny magazyn z którego podbierasz.



Wedze że policja cię kiedyś po dupsku spałowała i temu teraz takie nastawienie. Oj biedactwo

:mrgreen:

paul_88

2023-10-13, 13:05
SantaMaria napisał/a:

oczywiście ani na polacie, ani na tvnpo, ani na tvpis tego nie zobaczycie... bo nasze stacje są w rękach... żydów


Najlepiej pisać takie brednie a nawet nie właczyć tv. Dziś na CNN i TVN to pokazali

Bul_od_bytu

2023-10-13, 15:19
Francuski rząd nie chce stracić certyfikatu koszerności więc napie**alają w protestujących żeby nie urazić ochrzczonych scyzorykiem

rob-855

2023-10-13, 16:06
aha

regulamin zymian...to cenzura
mozemy zaczac odliczanie 1.2.3 kiedy cia-paki z gazu beda w EUROPIE.
czas start
jeden ch*jek tam i tu trzeba bedzie na malpki placic i jeszcze ciapek ci siostre r*chac ,a p0lska siostra byc happy

pablov

2023-10-13, 17:21
I bardzo k***a dobrze

marcino_zly

2023-10-13, 18:23
Daft Punk hahahaha tyle że więcej tego



Niech pałują i jednych i drugich!!!!!!!!

antychryst333

2023-10-13, 21:34
Francja pewnie się w końcu spali i Niemcy też

Bul_od_bytu

2023-10-14, 02:16
Dla zachowania równowagi :D



Jak będą podk***iać ciapatych u siebie bardziej to zrobią im znowu Charlie Hebdo czy inny Dakar

Wiewór

2023-10-14, 10:29
Ciekawe zjawisko to sa Polacy ktorzy nienawidza arabow a jak chodzi o Palestynczykow to placza nad ich losem wnieboglosy.
Ja nie jestem hipokryta i nienawidze wszystkich arabow twk samo. :-D

metyoo

2023-10-14, 11:41
barman32 napisał/a:

Czuć od ciebie pieskiem z daleka. "Okoliczność łagodząca dla twojej głupoty" - systemowy slang widać ostro wrył się w banie. Chłopie - ja nie mówię, że policja nie jest potrzebna. Potrzebna jest, ale taka, która ludzi chroni, a nie ciemięży za judaszowskie srebrniki. Dużo można by o tym gadać - ale w tym przypadku nie ma z kim.



do laryngologa, bo coś u ciebie z węchem nie tak! oglądaj więcej telewizji, będziesz jeszcze głupszy!

Promek

2023-10-14, 17:10
moze w koncu rozpie**ola tych kozojebcow w drobny mak. juz wole pejsatych przynajmniej nie wsadzaja kosy ludziom postronnym na ulicach.

Rak.Odbytu

2023-10-14, 17:23
Wiewór napisał/a:

Ciekawe zjawisko to sa Polacy ktorzy nienawidza arabow a jak chodzi o Palestynczykow to placza nad ich losem wnieboglosy.
Ja nie jestem hipokryta i nienawidze wszystkich arabow twk samo.


Kluczem do tego paradoksu jest Żyd. Dla bezmózgiej narodowej patologii, która przeważa na tym portalu ktokolwiek bije Żyda jest bohaterem z automatu. Gdy Żyda bije Arab ich mózgi przełączają się w tryb uwielbienia dla kozojebcy, choćby jutro miał zgwałcić ich siostrę albo żonę. Co tam, najważniejsze, że bije Żyda. Takie umysłowe zaćmienie.