18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Francuska policja rzuca kajdanki na glebę bo...

No...........iX • 2020-06-13, 13:48

bo nie chcą klękać a minister zakazał dusić czarnych
:amused:
Francuski minister spraw wewnętrznych wprowadził serię obostrzeń, dotyczących pracy policjantów mających na celu ograniczenie zachowań rasistowskich podczas zatrzymań.
Między innymi chodzi o przyduszanie.

EvilDog

2020-06-13, 18:51
RT - i wszystko jasne .

No...........iX

2020-06-13, 19:04
EvilDog napisał/a:

RT - i wszystko jasne .

Myślisz że Ruscy ich namówili?

marcino_zly

2020-06-13, 19:17
Brak słów porażka ludzie ludźmi małpy małpami.
Co się dzieje to wstyd.

EvilDog

2020-06-13, 20:36
NorbiX napisał/a:

Myślisz że Ruscy ich namówili?

Myślę że kiedy widzę znaczek RT - sprawdzam z dwóch innych źródeł to samo wydarzenie (jeśli mnie zaciekawi).
A na przykład dzięki RT Marine Le Pen wygra następne wybory .
Dla tego wszytko co jest związane z rosyjską propagandą wzbudza u mnie wrogość , ponieważ nie ma tam rzetelności tylko jakiś cel który ma służyć Putinowi.

No...........iX

2020-06-13, 21:31
EvilDog napisał/a:

Myślę że kiedy widzę znaczek RT - sprawdzam z dwóch innych źródeł to samo wydarzenie (jeśli mnie zaciekawi).
A na przykład dzięki RT Marine Le Pen wygra następne wybory .
Dla tego wszytko co jest związane z rosyjską propagandą wzbudza u mnie wrogość , ponieważ nie ma tam rzetelności tylko jakiś cel który ma służyć Putinowi.

Sprawdziłem zanim wrzuciłem. Protestów przybywa.

TranzystorWyklęty

2020-06-13, 22:42
EvilDog napisał/a:

Ja z kolei w pełni ufam amerykańskiej propagandzie, bo jest tam rzetelność a nie cel, który ma służyć Trumpowi

mackuu

2020-06-13, 23:06
Halman napisał/a:

ja jestem za i odliczam czas kiedy rozpocznie sie bezkarne grabienie i mordowanie białych na francuskich ulicach...

Nic nowego, walki chuliganów z policją mają 40 letnią tradycję i jakoś do dziś państwo ma się całkiem dobrze. Polecam film: https://www.filmweb.pl/film/Nienawi%C5%9B%C4%87-1995-8106

Danlew

2020-06-14, 08:57
Hehe już się poddali.

No...........iX

2020-06-14, 11:26
Kolejny świeży protest policjantów przeciw wiązaniu im rąk.
Kto wie, może minister ma rację i emanowanie czystą miłością wzruszy do łez i powstrzyma rabusiów skuteczniej niż pałki i kajdanki? :lol:

wajdzik007

2020-06-14, 15:35
~Halman napisał/a:

ja jestem za i odliczam czas kiedy rozpocznie sie bezkarne grabienie i mordowanie białych na francuskich ulicach...

coraz bliżej koniec europy zachodniej, araby i czarni będą u władzy to już będzie za późno na cokolwiek.

Inv666

2020-06-16, 00:07
Francuzi zawsze dzielnie i szybko sie poddawali :mrgreen: :lol:

AdamBrown

2020-06-17, 00:02
wajdzik007 napisał/a:

coraz bliżej koniec europy zachodniej, araby i czarni będą u władzy to już będzie za późno na cokolwiek.

MOżliwe że już jest za późno na cokolwiek.