18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Francja: Baba ze strzelbą na ulicy

Flodzia • 2021-06-01, 12:35
Tego się nie spodziewała :lol:


esa

2021-06-01, 18:57
kulsony mogły by się uczyć ,że do kobiety mówi się madame a nie k***o

Heliar

2021-06-01, 18:59
Szacun dla policji nie to co te frajerstwo z U S i A, tam za trzymanie długopisu w ręku by cię odj***li, mocni gdy trzymają gnata p*zdy bez niego.

Spar1988

2021-06-01, 19:08
Heliar napisał/a:

Szacun dla policji nie to co te frajerstwo z U S i A, tam za trzymanie długopisu w ręku by cię odj***li, mocni gdy trzymają gnata p*zdy bez niego.



Idiota, już zapie**alam ratować jakiegoś psychicznego k***iszona jak dzieci i żona czekają w domu, tu mogło wyjść w ch*j różnych sytuacji po których dostałbyś medal do drewnianego pudła. Wyciągasz broń, strzał w górę a potem cały magazynek w nią żeby czasami Cię po prokuraturze nie ciągała o odszkodowanie.

koras24

2021-06-01, 20:15
Spar1988 napisał/a:

Idiota, już zapie**alam ratować jakiegoś psychicznego k***iszona jak dzieci i żona czekają w domu, tu mogło wyjść w ch*j różnych sytuacji po których dostałbyś medal do drewnianego pudła. Wyciągasz broń, strzał w górę a potem cały magazynek w nią żeby czasami Cię po prokuraturze nie ciągała o odszkodowanie.



Lepiej bym tego nie ujął.

andyq

2021-06-01, 20:49
Heliar napisał/a:

Szacun dla policji nie to co te frajerstwo z U S i A, tam za trzymanie długopisu w ręku by cię odj***li, mocni gdy trzymają gnata p*zdy bez niego.



Debil. Myślisz że warto narażać własne życie dla ocalenia kogoś takiego? Jak bym był na miejscu policjanta z 12 sekundy filmu to posłałbym jej cały magazynek z tego MP5 jeśliby tylko skierowała tego shotguna w moją stronę. Tak napisałem shotguna bo u nas każda broń z amunicją 12, 16, 20G itp. która mieści max 3 naboje to shotgun. W Polsce przyjęto że shotgun to musi być "pompka" bo tak ktoś kiedyś na filmie widział.

aronio

2021-06-02, 01:09
koras24 napisał/a:

Nie rozumiem po co takie cyrki, powinni ją odj***ć na miejscu.



hej hej hej to nie juesej...

Wiewór

2021-06-02, 16:39
Europa to jednak Europa. W USA by ją rozj***li na grubo

Nieto

2021-06-02, 20:30
koras24 napisał/a:

Nie rozumiem po co takie cyrki, powinni ją odj***ć na miejscu.



dlaczego powinni? rozumiesz o czym oni rozmawiają? znasz tło sprawy? ja tam widzę różnych ludzi z bronią, odj***łbym wszystkich :-P

qwerq221

2021-06-02, 20:54
odjebac psychiczna k***e gdyby jakiś gość łaził ze strzelbą to by go odj***li snajperką ze 100 metrów ale ze to baba to musiał znaleźć się "rycerzyk" co ryzykując wlasne zycie powstrzyma pok***ioną szmate przed jej popie**oleniem...

Nieto

2021-06-02, 21:16
qwerq221 napisał/a:

(...) gdyby jakiś gość łaził ze strzelbą to by go odj***li snajperką ze 100 metrów (...)



ale przecież tam łazi gość ze 'strzelbą' i nikt go nie odj***ł

:-|