18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Fragment wypowiedzi jednego z forumowiczów!

Dieeiervonsatan • 2012-10-29, 10:58
Wystarczająco sadystyczne, śmieszne, żałosne i straszne. Przemawia samo przez siebie. Nie mogłem się oprzeć!

rockface123

2012-10-29, 11:14
który to k***a mać napisał?! zaraz mu zrobie z dupy ratowanie kryzysu...

~tip.top

2012-10-29, 11:16
podaj źródło ;)

pakicito

2012-10-29, 11:25
@up
ja tą perełkę wynalazłem u kogoś w długim komentarzu, w temacie, że śnieg to wina tuska

Dieeiervonsatan

2012-10-29, 11:31
Dokładnie tak! Użytkownik pakicito, znalazł to tutaj:

Gl0BaL napisał/a:

Do wszystkich pseudo polityków i ludzi młodszych którzy nie wiedzą co się z rządem dzieje... Nie czytajcie tych zj***nych programów wyborczych, bo one mają ładnie wyglądać, a nie funkcjonować... Za każdym razem po zmianie partii rządzącej ta nowa dokańczała i kontynuowała to co robiła partia poprzednia... Nie ma tak że k***a po każdych wyborach będziecie mieć rewolucję i podatki nagle spadną... PiS dobierze się zapewne teraz do władzy i swoją nieudolność i pomysły na podatki będą usprawiedliwiać tym że Tusk zniszczył ten kraj i trzeba pieniędzy... Co jest ch*ja prawdą. Tusk ten kraj, niestety muszę to przyznać, ratuje przed kryzysem. Właśnie przez te podatki nie mamy takiego rozpie**olu jak w reszcie Europy. Mamy stabilną gospodarkę. Oczywiście nie zagłosuje na tego ch*ja, bo co z tego że kraj żyje skoro ludzie zdychają... Ale wole jego niż Jarka który obiecuje nam gruszki na sośnie...


rockface123

2012-10-29, 11:34
...idiota delikatnie pisząc Tusk rozbiera ten kraj na pierwiastki pierwsze, nawet jego syn kradnie ogólnie cały sejm to złodzieje oprócz paru polityków jak pan Korwin resztę bym powypie**alał do rowu i strzelał seriami z karabinu maszynowego

Dieeiervonsatan

2012-10-29, 11:40
Z Korwinem też się nie zapędzaj, to jedno bagno. Tylko z innym otoczeniem.

~Sunday

2012-10-29, 11:48
O Tusku jeszcze mało wiecie... ;-)

St...........el

2012-10-29, 14:44
Dieeiervonsatan chyba woli wstawiać obrazki, zamiast użyć "[quote]"

thoms0n

2012-10-29, 16:20
Nie zaczynajcie się cytować na głównej, bo niedługo tylko cytaty będą. Ludzka głupota nie ma granic, a komenty bardzo często są tego przykładem. Debilnych wypowiedzi masz tu na dziesięciotomową książkę.

Pan_Generał

2012-10-29, 16:28
Boję się pomyśleć jak u nas będzie wyglądał kryzys, kanibale na ulicach? :lol:

di...........os

2012-10-29, 16:39
Już, już nie krzyczcie.
A co by było, gdyby okazało się, że Tusk faktycznie "ratuje kraj przed kryzysem", a wszelkie skomlenia to propaganda? I analogicznie na odwrót.

Wszystkie strony sporu zarzucają kłamstwo wszystkim innym stronom sporu.
Trudno więc zweryfikować prawdę zarówno wam, jak i mnie, i jak wszystkim nieznającym osobiście po imieniu polityki.

Dlatego apeluje o zaprzestanie zamieszczania treści "politycznych" na sadolu: wypowiadają się wszyscy, a nikt się nie odwołuje do konkretnych spraw (bo jakże miałoby to wyglądać? Kwestii związanych z rządami jest kilka, jeśli nie kilkanaście tysięcy, a dyskutuje się o tych tysiącach kwestii pod jednym tematem, nazwanym POLITYKĄ).

Czyli piszecie, piszecie, jednak z tych słów żadnych wniosków wyciągnąć nie można (bo wnioski z mętnych rozumowań są już zawarte w tych waszych postach). Czyli jest to stukanie w klawiaturę, dla samego aktu stukania (bo jak można przekonać kogokolwiek o rozsądnym umyśle argumentami typu: "TUSK TO ZŁODZIEJ", albo "JAREK TO MOHER"?!).

Gl0BaL

2012-10-29, 16:59
HAHAHAHAHA Get Trolled Bitchesssssssssssssssssssssssssss :amused: