18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Folklor seksualny na południu Polski

rad-an • 2013-02-07, 18:28
Ojciec zajmuje się tematami budowlanymi. Jako, że kilka obiektów rocznie robią to rozmaite ekipy robotników się przewijają.
Najbardziej barwni są zawsze górale. Przyjeżdżają w 10-15 chłopa, robią 1-2 miesiące bez dnia wolnego i wracają do siebie.

Ale nie samą robotą człowiek żyje, a górale- ród wylewny- uwielbiają się dzielić opowieściami ze swoich okolic.

I jedna z ekip podzieliła się wieściami co to u nich na wsi się dzieje.

W jednej rodzinie szli na rekord, dzieci mieli już chyba 8 lub 9 sztuk, a kobita znowu zaszła.
Koledzy więc rozmawiają pod sklepem ze szczęśliwym ojcem licznej gromadki. Pada pytanie:
- To co wy? Bez prezerwatywy? Jak już tyle dzieci macie to zacznijcie się zabezpieczać.
Chłop wielkie oczy, zaczął pytać co to, po co, jak to? Poszedł i kupił.
Następnego dnia jego żona wchodzi do miejscowego sklepu, w stanie furii rzuca paczką gumek w kierunku sklepowej i wrzeszczy
- k***a! Dzieci w domu co żreć nie mają, a ten se będzie ch*ja stroił!!

O innym zaś mieszkańcu chodziła legenda, że ponoć ma nieprzeciętnie wielkie przyrodzenie. Panien miał co nie miara, a jedną odebrało pogotowie bo coś randka się skomplikowała.
Sam zaś zainteresowany pewnego razu gdy w rozmowie pojawił się temat prezerwatyw powiedział wielce zniesmaczony
-Ja nie wiem jak te prezerwatywy robią... Jak naciągam, na pół starcza, reszta goła...

soviak666

2013-02-07, 21:34
Kumpel mi opowiadał o facecie też z nad przeciętnym przyrodzeniem :)
Na jakieś tam wiejskiej zabawie pod remizą koleś tańczy z dziewczyną.
Tańczy, tańczy dziewczyna się na koniec do niego przytula i mówi do niego: po ch*j tańczyłeś z butelką po winie w kieszeni.....

TPaury

2013-02-08, 08:40
Ta guma przykrywa tylko dolną połowę górna wciąż goła.

je...........ę

2013-02-08, 08:50
bo opowieści od dowcipów to trzeba potrafić rozróżniać...

Gimbo

2013-02-08, 08:59
Pamiętam rozmowę pewnego małżeństwa w barze na temat jakiegoś gościa o sporym przyrodzeniu, do którego ponoć piękne, eleganckie panie z dalekich regionów przyjeżdżają.
Żona do męża:

"On twardszego wyjmuje niż Ty wkładasz"



;-)

Inoquez

2013-02-08, 09:04
Ale o Soo chodzi??

Ra...........it

2013-02-08, 09:33
Gaździno miałach wczora miastowego..
I co i co?
A on to penisa ma
A co to ten penis?
Dyć to samo co i ch*j ino że miętki

lisu777

2013-02-08, 09:34
kumpel mi opowiadał,pamiętam rozmowę,górale mówili: kto k***a następny opowie historie z życia wziętą!?

Blade ziele

2013-02-08, 09:37
Ja też z południa jestem:) Podziele się taką domową historyjką :)
Mam brata starszego od siebie jakieś 13 lat i w czasach gdy chodził on co sobotę na zabawę/dyskotekę to brał spodnie z porozcinanymi kieszonkami aby laski mogły mu walić jak z nimi tańczy czy siedzi podczas imprezy:)
Ponoć nasza matka wk***iała się bo nie kumała czemu po każdym zaszyciu kieszonek w spodniach znów ma dziurawe:)

Tafariel

2013-02-08, 10:53
Baca dobiera się do gaździny.
W pewnym momencie gaździna mówi:
- Baco, gniewom się
- A o co się gniewocie, gaździno?
- Ja nie mówię że się gniewom ino ze się wom ch*j gnie!

balooner

2013-02-08, 10:57
@Jeżż- to samo w wersji Wani. od 20 sek