18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Flinstonowie

UtnijReke • 2014-07-14, 00:50
Anunaki, pamiętacie?
Kiedyś na dwójce, w sobotnim bloku, puszczali zachodnie kreskówki Hannah & Barberra. Jakie to były pieniężne czasy: podwórko, gała, obiade z mame, tate zabierał na grzyby
Właśnie w tym bloku państwowa telewizja puszczała bajkę o flinstonach, która sp***oliła mi życie. A tak, k***a! Nie chińskie bajki, nie dragonball albo inny evangelion. Fred Flinston i jego żona Łilma. Nienawidze tej szmaty po dziś dzień, przez wywoływanie u mnie natychmiastowego kościeja. Rude k***iszcze w przykrótkiej sukience, p*zdrząca się swoim śmiechem. Jednocześnie zadbana i z łądną dupką.
Którejś soboty zaczynała się wejściówka, pamiętam końcową scenę. Ten sk***ysyn paleolityczny walił w drzwi, wrzeszczał:
> ŁYYYLMAAA!
I k***a w tym momencie katastrofa, bo zacząłem sobie wyobrażać, że posuwam tę kreskówkową postać. Kutacz stoi, pocieram go przez spodnie, było bardzo przyjemnie. Nigdy takiego czegoś wcześniej nie doświadczyłem - miałem wówczas może z 7 lat. Oddając się błogiej rozkoszy nawet nie zauważyłem, jak do pokoju weszła babcia. Kontynuowałem swoje na nieświadomce. Do momentu jak poczułem coś dziwnego - zdjąłem spodnie, całe cottonworldy były upie**olone bezbarwną, lepką mazią.
Podskoczyłem ze strachu, zauważywszy babcię, k***a, co to będzie teraz. Co ja odj***łem? Zaczynam wrzeszczeć do babci:
> babcia, to nie tak, to tylko taka zabawa
> babciu
nie mogła wydobyć z siebie słowa
zaczęła dławić się i nie potrafiła wciągnąć powietrza.
strachłem, ale zostawiłem ją tak jak siedziała

stało to się dokładnie 15 lat temu.

ŁYLMA TY k***O! ODDAWAJ MI BABCIE!

Cukieras

2014-07-14, 00:56
Jesteś pie**olnięty jak dupa bawołu.
Po pierwsze, od kiedy 7 letni dzieciak spuszcza się?
Po drugie, babcia pewnie nie raz przyłapała dziadka, jak walił niemca w kask i od tego nie zeszła.
Po trzecie : sp***alaj.

kuba149

2014-07-14, 00:57
he he he ja tam śmiechłem, piweczko zasłużone, najebańcu :D

el...........wy

2014-07-14, 00:58
UtnijReke napisał/a:

Kiedyś na dwójce, w sobotnim bloku, puszczali zachodnie kreskówki Hannah & Barberra. Jakie to były pieniężne czasy: podwórko, gała, obiade z mame, tate zabierał na grzyby



Sam żeś dwójka sobotni blok. Cartoon Network dz**ko.

natking

2014-07-14, 03:04
k***o, zabrałeś mi minutę życia tą ch*jnią :D

Halman

2014-07-14, 08:17
przyznaj się ze o Fredzie myślałeś

arkanoid

2014-07-14, 09:44
Jakie "mame"jakie"tate",żyd jesteś czy co?

Rax

2014-07-14, 10:16
dokladnie 15 lat temu?

chcesz powiedziec ze kiedy miales 7 lat babcia nakryla cie walacego konia do flinstonow?
i to wszystko o godzinie 00:50?

ciekawe, klamczuszku?

werther

2014-07-14, 11:18
Cukieras napisał/a:

Jesteś pie**olnięty jak dupa bawołu.
Po pierwsze, od kiedy 7 letni dzieciak spuszcza się?

Po trzecie : sp***alaj.



Po pierwsze: tak, ty też terefere.
Po drugie: niby masz 19 lat a o biologii człowieka wiesz tyle co euglena zielona. Wytrysk był, plemników niet, ot, cała filozofia fizjologii.
Po trzecie: sam to zrób, co w pkt.3 sugerujesz, nieuku.

dagins

2014-07-14, 11:25
Autorowi tematu pomóc może tylko lobotomia.