18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Flakka w natarciu

WeedLover • 2017-06-29, 12:54
Chłopak miał szczęście - wygrał życie. Ciekawe tylko co zrobi z nim dalej?

Za źródłem: chłopaka znaleziono nieprzytomnego na ulicy. W kieszeniach miał opakowanie z flakka (stymulant, konkretnie mdpv). Na filmie widzimy moment przebudzenia.

Tak to wygląda drodzy użytkownicy. Niech to będzie przestrogą, ażeby nikt z nas tak nie skończył, lub co gorsza, zasilił dział hard materiałem ze sobą w roli głównej.




Moby_Dick

2017-06-29, 12:55
Jak byś był nieprzytomny, też byś miał flaka.

TB303

2017-06-29, 13:00
No i na cholerę takie coś w ogóle ratować? Nie można po prostu pozwolić idiocie zdechnąć? Ktoś kto ćpa jakieś gówno i dodatkowo to przedawkowuje, nie ma prawda żyć między normalnymi ludźmi.

100Burned

2017-06-29, 13:20
Ktoś może wytłumaczyć co dokładnie mu się dzieje?

Poza tym że nak***ia wengorza nananananana

WeedLover

2017-06-29, 13:25
MDPV powoduje potężny wyrzut noradrenaliny (i innych hormonów z rodzaju katecholamin, czyli hormonów "stresu"), co skutkuje widocznym napięciem mięśni, niekontrolowanymi skurczami, nadprzewodnictwem nerwowym, długotrwałym wzrostem temperatury ciała i ciśnienia tętniczego, no i omami* oraz stanami lękowymi. Mówię o przyjęciu kurewskiej dawki.

*to po tym środku nasze sebixy biegają po osiedlach goniąc wytwory swojej wyobraźni

pazuzu

2017-06-29, 13:25
Powinien umrzeć, selekcja naturalna musi być

Loaloa

2017-06-29, 14:22
Słyszę, że USA. Wygląda na to, że mamusia będzie musiała sprzedać dom, żeby zapłacić za głupotę synka.

kevlarx

2017-06-29, 14:25
@TB303
Ty się lepiej nie wypowiadaj za normalnych ludzi. Pewnie oceniasz po własnych doświadczeniach ale nie każdy ćpa dla rozrywki. Nałogi, przestępczość, prostytucja u młodych ludzi to często efekt zaniedbań i błędów wychowawczych rodziców.

SirMajkel

2017-06-29, 14:29
TB303 napisał/a:

No i na cholerę takie coś w ogóle ratować? Nie można po prostu pozwolić idiocie zdechnąć? Ktoś kto ćpa jakieś gówno i dodatkowo to przedawkowuje, nie ma prawda żyć między normalnymi ludźmi.



a ty co taki święty jesteś? Jak byłeś młody nigdy nie dałeś się namówić kolegom na nic głupiego? Koleś może nawet nie wiedział co to jest, albo mu powiedzieli, że to coś innego, ale ty wiesz najlepiej, że on to na pewno patolog i wali to pewnie codziennie.

TB303

2017-06-29, 14:35
SirMajkel napisał/a:

a ty co taki święty jesteś? Jak byłeś młody nigdy nie dałeś się namówić kolegom na nic głupiego?


Nigdy w życiu nie dałem się namówić nikomu na nic, bo zawsze stawiałem na niezależność i zdrowy rozsądek.
SirMajkel napisał/a:

Koleś może nawet nie wiedział co to jest, albo mu powiedzieli, że to coś innego


Wtedy oznaczałoby to, że wziął coś z niewiadomego źródła, co jest wielką głupotą i świadczy o jego bezmyślności. A nawet jeśli, to pierw by się czegoś dowiedział na ten temat, zamiast "walić" na ślepo.

Kiedyś chciałem spróbować amfetaminy i co zrobiłem? Pierw się czegoś dowiedziałem na jej temat: jak pachnie, wygląda i ile wziąć na pierwszy raz. Dodam, że było to też pewne źródło, którego nie znałem osobiście, ale bliski mi kolega znał i załatwił.
Więc mi tu nie tłumacz tego gościa, bo nic nie tłumaczy głupoty i bezmyślności.

ralph

2017-06-29, 16:06
pewnie myslał że bedzie zajebiście ;)

Hoofner

2017-06-29, 17:19
Jaka ciota :D symulanty żre , jak Ja to żarłem przez kilka dni po 1-2 G dziennie to było dobrze bez problemów .
Kupujcie tylko sprawdzone narkotyki a nie symulanty . Możecie też poprosić Dilera o BHB pracy i produkcji

jerry280

2017-06-29, 18:57
TB303 napisał/a:


Nigdy w życiu nie dałem się namówić nikomu na nic, bo zawsze stawiałem na niezależność i zdrowy rozsądek.

Wtedy oznaczałoby to, że wziął coś z niewiadomego źródła, co jest wielką głupotą i świadczy o jego bezmyślności. A nawet jeśli, to pierw by się czegoś dowiedział na ten temat, zamiast "walić" na ślepo.

Kiedyś chciałem spróbować amfetaminy i co zrobiłem? Pierw się czegoś dowiedziałem na jej temat: jak pachnie, wygląda i ile wziąć na pierwszy raz. Dodam, że było to też pewne źródło, którego nie znałem osobiście, ale bliski mi kolega znał i załatwił.
Więc mi tu nie tłumacz tego gościa, bo nic nie tłumaczy głupoty i bezmyślności.



Ja pie**ole skąd się tacy teoretycy biorą. Powiem Ci, że znałem ziomka typowego rylca książkowego któremu na imprezie do coli wsypali idioci amfetaminy. Gość który nigdy nic w życiu zaczął odpierdzielać maniany i jakby taki mądrala jak Ty to zobaczył od razu by go od patologii zjechał. Nie ma co generalizować bo życie różne scenariusze pisze.

A z tym sprawdzaniem i towarem z pewnego źródła toś doj***ł do pieca. Trafiłeś pewnie jeszcze na uczciwego dilera który miał certyfikaty 4 i amfe wam z ulotką stosowania sprzedał - weź przestań ...

kevlarx

2017-06-29, 18:58
TB303 napisał/a:


Ktoś kto ćpa jakieś gówno i dodatkowo to przedawkowuje, nie ma prawda żyć między normalnymi ludźmi.


Kiedyś chciałem spróbować amfetaminy(...)było to też pewne źródło, którego nie znałem osobiście, ale bliski mi kolega znał i załatwił.


(...)nic nie tłumaczy głupoty i bezmyślności.



Sam siebie zaorałeś

flejtuch

2017-06-29, 20:14
Kolego pamiętaj: Po Borygo się nie rzygo :)