18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Fizyka po chińsku....

Halman • 2020-01-04, 06:53

ćwiczenia praktyczne...

8broda8

2020-01-04, 08:20
Aż dziw że tam nikt tego metalowego bloku nie próbował łapać!

Je...........ik

2020-01-04, 10:30
8broda8 napisał/a:

Aż dziw że tam nikt tego metalowego bloku nie próbował łapać!



Skad pewnosc jaki to material?

zwierzak30

2020-01-04, 11:40
Noriaki Kasai.

Trening wybicia z progu, na sucho. :)

Je...........ik

2020-01-04, 11:42
zwierzak30 napisał/a:

Noriaki Kasai.
Trening wybicia z progu, na sucho.



Tzw suchy pedalarz :D

Superszadko

2020-01-04, 12:10
O kurde... Dobrze, że pokazał palcem, gdzie upadł, bo bym go chyba nie zauważył :P

V8ROG

2020-01-04, 14:49
muflonpl napisał/a:

Skad pewnosc jaki to material?



To ja ci powiem... Typ zapał blachę chwytakiem magnetycznym i podniósł suwnicą , chciał rozładować towar ale w pewnym momencie uchwyt puścił i zdążyło się to co jest nagrane.

Skąd wiem? Pracuję na stoczni i wiem co widać na filmiku nawet jak ch*jowa jest jakość. A jak wygląda chwytak magnetyczny to wystarczy wpisać sobie w Google. Zwykły podłużny blok z uchem i dźwignią do przełączania w środku pol magnetycznych

Je...........ik

2020-01-04, 15:45
V8ROG napisał/a:

To ja ci powiem... Typ zapał blachę chwytakiem magnetycznym i podniósł suwnicą , chciał rozładować towar ale w pewnym momencie uchwyt puścił i zdążyło się to co jest nagrane.
Skąd wiem? Pracuję na stoczni i wiem co widać na filmiku nawet jak ch*jowa jest jakość. A jak wygląda chwytak magnetyczny to wystarczy wpisać sobie w Google. Zwykły podłużny blok z uchem i dźwignią do przełączania w środku pol magnetycznych



Wlasnie tak myslalem na poczatku ze to elektromagnes tylko. Jak się przyjrzeć to nie ma kabli.....

I to chyba nie jest blacha. A jakis dosc. Gruby. Material i musi byc ciezki