18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Fizyk w szpitalu

ponurasek • 2017-01-08, 22:39
Jechał sobie fizyk na motocyklu. A że zapie**alał dość konkretnie, to miał wypadek. Strasznie go pokiereszowało trup na 99%, no odrobinkę szybciej i wąchałby kwiatki od spodu. I tak prawie martwy leży i powtarza pod nosem ostatkami sił:
- Dobrze że dzieli się przez dwa, oj jak dobrze....
Po chwili przyjechała karetka i pozbierała delikwenta. Ten całą drogę do szpitala powtarzał wciąż:
- Dobrze że dzieli się przez dwa....
Karetka dojechała, nasz bohater leżał na intensywnej terapii cały czas powtarzając słynne już:
- Ojj jak dobrze że dzieli się przez dwa, naprawdę dobrze...
Po kilkunastu dniach cały i zdrowy. Wychodząc lekarz który go obrabiał spytał:
- Panie, cały pobyt żeś Pan mamrotał z tym dzieleniem, jeżeli można wiedzieć, to co dobrze że się dzieli przez dwa?
Na co fizyk odparł:
M V kwadrat
:idzwch*j:

werther

2017-01-09, 08:27
DemostenesSięgaPoMydełko napisał/a:



Pardonsik, jebło mi się z DOśrodkową.



Ja pie**olę, co to gimnazjum robi ludziom z mózgów...
Siła odśrodkowa, dośrodkowa - jeden ch*j, ten sam kierunek przeciwne zwroty , różne układy odniesienia. W zależności w jakim się jest układzie rozpatruje się jedną bądź drugą.

Ixodidae napisał/a:

Nie za dużo wymagasz od ćwierćgłówków ( w większości na Sadisticu)?



Sam się zaorałeś :D Powinieneś nostryfikować świadectwo z gimnazjum. Skopiowałeś z wikipedii kilka wzorów, ale każda kwotę stawiam, że gdyby cię z tego przepytać to zero zrozumienia.

Logiczny napisał/a:

Pamiętam jak dawno temu spytałem tych pie**olonych Ajnsztajnów jak obliczyć ilość wody w zbiorniku który zbudowałem. To był sześciobok o jakichś tam wymiarach.



Sześciobok nie może być zbiornikiem na wodę, pewnie dlatego ;)

jbone

2017-01-09, 09:03
wasze wzory są niejasne nadal nie mogę dojść.

MaczoJuh

2017-01-09, 10:07
Cytat:

Nie za dużo wymagasz od ćwierćgłówków ( w większości na Sadisticu)?


Od kiedy nieznajomosc fizyki rowna sie bycia idiota ?

jadowita20

2017-01-09, 10:20
up werther wytłumacz jak sześciobok nie może być zbiornikiem na wodę? Uczysz a ch*ja umiesz jak większość młodych ''nauczycielów''. Ludzie brakuje wam wyobrażni przestrzennej,autorytetów i ch*ja do dupy :-P Nostryfikant pie**olony :mrgreen:

modyf

2017-01-09, 10:29
up szesciobok to nie szescian

werther

2017-01-09, 10:41
jadowita20 napisał/a:

up werther wytłumacz jak sześciobok nie może być zbiornikiem na wodę? Uczysz a ch*ja umiesz jak większość młodych ''nauczycielów''. Ludzie brakuje wam wyobrażni przestrzennej,autorytetów i ch*ja do dupy :-P Nostryfikant pie**olony :mrgreen:



To że jesteś nieukiem to już widać. Nie jestem już taki młody, w czasie studiów doktoranckich, można powiedzieć, że byłem też nauczycielem, a w zasadzie prowadziłem laboratoria ze studentami.

Teraz wytłumaczenie dla takich jak ty nieuków:
sześciobok jest figura płaską, o objętości twojego mózgu, czyli zerowej.
Sześcian jest bryłą i ma objętość.
A ten co zrobił zbiornik na wodę to zapewne zrobił prostopadłościan o podstawie sześcioboku, i to musiał być sześciobok foremny, jeśli porywali się obliczaj objętość ze wzorów.

retromaniek

2017-01-09, 10:58
to raczej pęd zabija, a nie energia kinetyczna. p=m*v.