18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Fitpizdeczka

~Sunday • 2018-10-25, 12:44


Wyj***ło ją z siłowni za rzucanie ciężarami :amused:

camson

2018-10-25, 13:00
Ta fitp*zdeczka pewnie naj***łaby 3/4 "sadoli".

Pantilion

2018-10-25, 13:05
camson napisał/a:

Ta fitp*zdeczka pewnie naj***łaby 3/4 "sadoli".



Chyba 3/4 sadoli by ją wyj***ło :krejzi:

sz...........ik

2018-10-25, 15:27
Pantilion napisał/a:



Chyba 3/4 sadoli by ją wyj***ło :krejzi:



Chyba zwaliło konia co najwyżej do jej filmiku.

marinis

2018-10-25, 16:54
camson napisał/a:

Ta fitp*zdeczka pewnie naj***łaby 3/4 "sadoli".


Naj***łaby nie tyle dla sadoli, co dla 3/4 internautów.

Przecież te pustaki, to głównie potrafią hejtować, obrażać innych, a jak by przyszło co do czego, to by się w gacie zeszczali.

TB303

2018-10-25, 17:17
marinis napisał/a:

Przecież te pustaki, to głównie potrafią hejtować, obrażać innych


Cóż za otwarta, szczera samokrytyka :amused:

MadDave

2018-10-25, 18:20
Jeśli chodzi o dwubój olimpijski są to jedne z trudniejszych ćwiczeń do opanowania. Część sadoli by się zesrała przy samej próbie podniesienia tej sztangi a może być tam ze 35kg do 40kg (nie widać jaki to gryf)... Co ja mówię! przecież większa część sadoli nawet nie była na siłowni :D
Dla dziewczyny krata piwa, mimo 2 lat intensywnych treningów sam nie opanowałem tej techniki chociażby do tego poziomu co na filmie.
Wy pewnie byście przeskoczyli nad tą sztangą w podwójnym piruecie i łapiąc ją w zęby wyrwali ją nad sufit przy okazji wkładając swoje mikropenisy w tę dziewczynę.

TB303

2018-10-25, 18:21
MadDave napisał/a:

Wy pewnie byście przeskoczyli nad tą sztangą w podwójnym piruecie i łapiąc ją w zęby wyrwali ją nad sufit przy okazji wkładając swoje mikropenisy w tę dziewczynę.


A gówno! Wiesz co bym zrobił? ch*ja bym zrobił, bo bym siedział w domu :amused:

krecikprecik

2018-10-25, 18:31
@MadDave

To bardzo słabo trenujesz, skoro po 2 latach nie potrafiłbyś zrobić rwania na 40kg :/

A technikę babeczka ma kiepską, hiperlordoza, puszczony brzuch, biodra za wysoko przy zarzucie, nie wspominając już o butach, że lepiej to robić na boso niż w tych ch*jowy, miękkich adidaskach co to można się dorobić przepukliny.


Sios

MadDave

2018-10-25, 18:47
@up
Mam powtarzające się problemy z kręgosłupem przez co nie mogę zrobić odpowiednio głębokiego siadu, przez to sztanga mi leci tracę równowagę.
Albo po prostu nikt mi tego odpowiednio nie wyjaśnił- tak też może być. Z innymi ćwiczeniami nie mam problemu. Jeśli w treningu mam cokolwiek związanego z siadem ze sztangą to można powiedzieć że jestem uj***ny.
A butki to masz rację - ja kupiłem sobie jakieś tanie buty z lidla które mają dość twardą podeszwę i sobie je chwalę.

Usztafik

2018-10-25, 19:30
@up
Zacznij regularnie chodzić na basen.

krecikprecik

2018-10-25, 20:21
@MadDave

Nie wiem co rozumiesz przez problem z kręgosłupem. Jakaś postawiona diagnoza? Jeżeli to problemu typu dyskopatia czy przepuklina, to inna para kaloszy, ale jeśli mięśniowej, ogarnięty fizjo Ci pomoże, bo Twoim problemem może być nadmierne pospinane prostowniki, mięśnie obręczy miedniczy, przez co mogła wykształcić się asymetria, stąd już łatwo do wszechobecnego bólu, dyskomfortu, i robienia przysłowiowego kibla, co właśnie najczęściej wychodzi na siadzie.

edek.bajzel

2018-10-25, 21:21
smutne, bo czeka ,,ją,, dekapitacja jaj i fajki