18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Fiński wojskowy test psychologiczny

ed...........87 • 2009-05-15, 13:24
o dziwo nie mogłem rozpoznać jedenj liczby, ciekawy jestem czy ma ktoś podobny problem ? :)

Koncepcja testu jest bardzo prosta. Kandydat na żołnierza patrzy na kartkę i mówi, jaką liczbę widzi wewnątrz koła. Jeśli widzi wszystkie 6 - zdrowy. Jeśli nie widzi w niektórych - należy sprawdzić, czy nie ma daltonizmu. A jeśli nie widzi liczby tylko w jednym kółku, może oznaczać to kolejne problemy.



Problemy z kołem nr:
1: podwyższony poziom agresji i konfliktowości. Zaleca się zwracać więcej uwagi na stosowanie na przemian zimnego i gorącego prysznica oraz ćwiczeń fizycznych.
2: Obniżony poziom samooceny. W czasie służby w różnych rodzajach sił zbrojnych nie ma potrzeby stosowania dodatkowych środków ostrożności.
3: Obżarstwo. Więcej ćwiczeń fizycznych, niewskazana praca siedząca i praca w kuchni.
4: Sadyzm. W postaci lekkiej zaleca się skierowanie do oddziału wychowawczego, w ciężkiej - do kompanii karnej.
5: Uśpiony homoseksualizm. Możliwe występowanie słabo kontrolowanego pociągu do przedstawicieli tej samej płci. Brak potrzeby stosowania dodatkowych środków ostrożności.
6: Schizofrenia. Zaleca się pełne badanie psychiatryczne.

cronoseek

2009-07-02, 16:32
RastaSoldat napisał/a:

6 jest w piątce;p ja jak zrobiłem "chińskie oczy" to jest tylko obrócona w prawo;pp i tak nie dokładnie jak ch*j ją widać;p



Daj mi namiary na swojego dilera tez chce to zobaczyc

Caffeine

2009-07-04, 23:17
Wygląda na to, że jestem sadystycznym gejem <les?> ze schizofrenią...

.:...........:.

2009-07-04, 23:20
Caffeine napisał/a:

Wygląda na to, że jestem sadystycznym gejem <les?> ze schizofrenią...



Jak słodko.

Splash

2009-07-05, 03:41
chyba jestem gejem... buu...

bezwolaq

2009-07-18, 11:23
Chyba jestem daltonistą, bo tylko pierwszy obrazek udało mi się rozszyfrować... :samoboj:

damned777

2020-04-15, 15:33
W 5 jest nieskończoność 8-)