18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Fińska policja się nie pierdoli z kacapem

~Velture • 2022-10-04, 08:42
Pani kocha swoja pracę :amused:


gen1r2

2022-10-04, 10:42
Fajnie, szkoda że w tym samym momencie cała Skandynawia jest opanowywana przez ciaptaków wobec których policja jest bezradna.

siwybis

2022-10-04, 11:14
marmar napisał/a:

co ona mu tam jeszcze dała na koniec? naklejkę dzielny pacjent?



Przecięła pasy scyzorykiem by łatwiej było chama wyjąć.

dżonyłojlker

2022-10-04, 11:30
siwybis napisał/a:

Przecięła pasy scyzorykiem by łatwiej było chama wyjąć.



Trochę przewinęli ten kawałek, pewnie j***ła się z tym 5min, aż w końcu wolał sam odpiąć te pasy, ale na nagraniu, szybko i sprawnie :szydera:

grateczek

2022-10-04, 12:20
Co tak delikatnie ? Myślałem że do raszystów najpierw sie strzela a potem rozważa inne opcje.

sebexxxxx

2022-10-04, 13:06
No i to mi się podoba :mrgreen:

Wiewór

2022-10-04, 13:18
I to jest k***a policja a nie to co u nas

darek1234

2022-10-04, 14:11
jkllll485 napisał/a:

Mogła jeszcze grant wpie**olić do auta



Nie ma w genach kacapSSkiego bandytyzmu, opanowała się

StiepanB

2022-10-04, 14:22
Bumcyk napisał/a:

Kiedyś tak było z żydami, powtórka z rozrywki xD ahh łysa małpa taka cywilizowana



Jaka powtórka? Dzisiaj Żydzi sa wielbieni - taki zelenski czy inni. Wystarczy, że długie nosy rozkaza poliniakom szczękach na Rosjan - 90% sadoli ujada jak kundelki. Więcej ludności cywilnej zginęło z rąk ukraincow od 2014 niz przez cały czas trwania specjalnej operacji wojskowej - maly szczegol, którego kazda banderowska p*zda juz nie chce przyjąć do wiadomości :D

S.Cat

2022-10-04, 14:36
StiepanB napisał/a:

Jaka powtórka? Dzisiaj Żydzi sa wielbieni - taki zelenski czy inni. Wystarczy, że długie nosy rozkaza poliniakom szczękach na Rosjan - 90% sadoli ujada jak kundelki. Więcej ludności cywilnej zginęło z rąk ukraincow od 2014 niz przez cały czas trwania specjalnej operacji wojskowej - maly szczegol, którego kazda banderowska p*zda juz nie chce przyjąć do wiadomości



Odstaw już tego krokodyla.

darek1234

2022-10-04, 14:59
StiepanB napisał/a:

Jaka powtórka? Dzisiaj Żydzi sa wielbieni - taki zelenski czy inni. Wystarczy, że długie nosy rozkaza poliniakom szczękach na Rosjan - 90% sadoli ujada jak kundelki. Więcej ludności cywilnej zginęło z rąk ukraincow od 2014 niz przez cały czas trwania specjalnej operacji wojskowej - maly szczegol, którego kazda banderowska p*zda juz nie chce przyjąć do wiadomości



Polakom nie trzeba rozkazywać szczekać na ruSSkie kundle, Polacy szczerze nienawidzą ruSSkich bandytów, historia ruSSkiego bandytyzmu w stosunku do Polaków jest wystarczająca

StiepanB napisał/a:

Jaka powtórka? Dzisiaj Żydzi sa wielbieni - taki zelenski czy inni. Wystarczy, że długie nosy rozkaza poliniakom szczękach na Rosjan - 90% sadoli ujada jak kundelki. Więcej ludności cywilnej zginęło z rąk ukraincow od 2014 niz przez cały czas trwania specjalnej operacji wojskowej - maly szczegol, którego kazda banderowska p*zda juz nie chce przyjąć do wiadomości



Polakom nie trzeba rozkazywać szczekać na ruSSkie kundle, Polacy szczerze nienawidzą ruSSkich bandytów, historia ruSSkiego bandytyzmu w stosunku do Polaków jest wystarczająca

mazga50

2022-10-04, 17:31
silwerbalk napisał/a:

Chukowy mu tam wpierodlić.
Ale widzę że gnojenie ruskich nowym sportem międzynarodowym



Sportem? To obowiązek, ale i przyjemność. Coś, jak robienie dzieci...

BuckAngel

2022-10-04, 18:38
jkllll485 napisał/a:

Mogła jeszcze grant wpie**olić do auta



ja bym wrzucił.

0rion

2022-10-04, 18:58
szkoda ze swoich sniadych pobratyncow tak nie ganiaja lewaki w dupska j***ne :-) ps jebac ruskich xd

mi...........pl

2022-10-04, 19:49
Powinni mu jeszcze granat hukowy wrzucić do środka i racę to by wyskoczył sam przez tylna szybę.