18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Finezyjne soczewki kontaktowe

Ra...........og • 2010-01-16, 12:18
Co jeszcze zrobisz by się wyróżnić?













Wilczex

2010-01-16, 16:37
Scarlet napisał/a:

a ja już jedne noszę :-/



Zależy jaką masz wadę. Ja na codzień nosze okulary, ale na imprezy spokojnie moge iść bez, ślepa nie jestem az tak. :)

Scarlet napisał/a:

na mój cyganki zaczynają śpiewać. też nie wiem o co chodzi.



A jaki masz kolor?

Mnie zawsze wszyscy posądzają, ze coś wciągałam, takie mam szerokie źrenice. Podobno jak ktoś ma szerokie źrenice to ludzie bardziej lubia z nim rozmawiać, bo odbierają go jako batrdziej godnego zaufania czy coś ;/

Aidan1988

2010-01-16, 17:34
Pierwsze zalatuje Naruto

Zelgadis77

2010-01-16, 17:34
Niestety one tylko na miesiąc są :P

Scarlet

2010-01-16, 17:35
Wilczex napisał/a:

Zależy jaką masz wadę. Ja na codzień nosze okulary, ale na imprezy spokojnie moge iść bez, ślepa nie jestem az tak.



powiedzmy, że odpada ta opcja u mnie :) ja ślepa jestem :)

Wilczex napisał/a:

A jaki masz kolor?



moja uwaga o cygankach nie miała [jak myślę] nic wspólnego z oczami. ja soczewki noszę zwykłe, bezbarwne, gdyż moje oczy są na tyle fenomenalne, że same zmieniają kolor :) czasem są niebieskie a czasem zielone. bywają też szare lub mieszane. 8-)

Wilczex napisał/a:

Mnie zawsze wszyscy posądzają, ze coś wciągałam, takie mam szerokie źrenice. Podobno jak ktoś ma szerokie źrenice to ludzie bardziej lubia z nim rozmawiać, bo odbierają go jako batrdziej godnego zaufania czy coś ;/



sama Ci zwróciłam uwagę przy jakimś zdjęciu :) naprawdę masz wielkie źrenice, ale to tylko plus, takie źrenice są piękne.

wexors

2010-01-16, 18:16
Scarlet napisał/a:



powiedzmy, że odpada ta opcja u mnie :) ja ślepa jestem :)



jeśli masz duże piersi to mało kto zwróci uwagę na twoje oczy :P

Keyos77

2010-01-16, 20:36
no 1 i 5 z naruto :D

Silvermoons

2010-01-17, 00:31
baalp i ty który podał link n allegro.. Dzięki!!!
Właśnie sobie zamówiłem takie czerwone okręgi wokoło źrenicy za 30 zł , można nosić przez rok! :D
Allegro of course.

Ra...........og

2010-01-17, 00:41
Silvermoons napisał/a:

baalp i ty który podał link n allegro.. Dzięki!!!


ten ty to chyba ona :P

Scarlet

2010-01-17, 00:57
wexors napisał/a:



jeśli masz duże piersi to mało kto zwróci uwagę na twoje oczy :P



podobno u mnie jedno i drugie przykuwa uwagę o_O

BueR_MadasS

2010-01-17, 01:32
miedziak napisał/a:

jak ma się brązowe oczy to o kolorowych soczewkach można zapomnieć.
ps- wilczex takie soczewki można kupić w każdym optyku z soczewkami, i to za ok 14zł parę. nie wiem czemu na aukcji jest tak drogo.




g. prawda możesz mieć zgnito-grejfrutowe i tak to różnicy nie robi
nie w każdym 'optyku' można kupić i na pewno nie za 14zl myslisz chłopie ze zwykłymi eweeentualnie z tylko zmieniajacy 'kolor oczu'

Zelgadis77 napisał/a:

niestety one tylko na miesiąc są


nie wiem czy coś się zmieniło ale jak ja się w to bawiłem to własnie tylko! na rok były
swoją drogą nie warto nosić soczewek tak długo jak rok (mimo iż okazjonalnie zakładane) pogadaj z kimś kto nosi korekcyjne soczewki i zobaczysz że raczej kupuje miesięczne
choć żaden ze mnie ekspert to pomyśl logicznie czy przez ten rok się tam odpowiednio dużo syfu nie nazbiera i uszkodzeń
btw bywało że po koncertach moje w wodzie niegazowanej płukałem :oops:


Silvermoons napisał/a:

Właśnie sobie zamówiłem takie czerwone okręgi wokoło źrenicy za 30 zł , można nosić przez rok!
Allegro of course.



ja pie**ole to ja za swoje dałem ponad 200pln a za drugie ponad 100euro a Ty sie cieszysz że tak tanio kupiłeś no gratuluje ale choć i tak Ci nie wierze to jeśli nawet owe kupiłeś to wybierz się 'kolego' do okulisty by sprawdzić czy w ogóle możesz nosić soczewki (że o instrukcji obsługi nie wspomnę)
często udowadniałem sobie że mam w dupie swoje zdrowie ale teraz to już bym się zastanowił czy warto ryzykować chorobę/uszkodzenie wzroku

Wilczex napisał/a:

Podobno jak ktoś ma szerokie źrenice to ludzie bardziej lubią z nim rozmawiać, bo odbierają go jako bardziej godnego zaufania czy coś



hm to ćpuna się bardziej ufa? (cytat: "aha") hmm no mi jakoś nie ufali a że miałam cale źrenice czarne to bardziej myśleli że 'jadę' tydzień na 'białym' zapijając kawą z Colą


Tutenchamonka napisał/a:

2 i 4 piękne <3



mnie też się te czwarte podoba ale chyba głownie za reeeeeaaalizm :facepalm:

Lycon

2010-01-18, 20:53
Ja miałem całe białe z pustym( czarnym środkiem na źrenicę)
to ostanie to photoshop jakis chyba^^ ale jak można takie coś gdzieś kupić to odrazu lecę i kupuję:]

Chispet

2010-01-19, 02:04
Te soczewki wcale nie pogarszają wzroku, w 100% widzisz tak samo jak wcześniej
Nie są drogie , ceny sami możecie zobaczyć.
w każdym razie efekt jest świetny

dziadunio99

2010-01-20, 14:16
ja też sobie zamówiłem,jak przyjdą to wrzuce zdjęcie :mrgreen:

Scarlet

2010-01-20, 19:10
dziadunio99 napisał/a:

ja też sobie zamówiłem,jak przyjdą to wrzuce zdjęcie :mrgreen:



ciekawe ile się nawk***iasz zanim je założysz :mrgreen: początki często są trudne. chyba, że nosiłeś już soczewki.

dziadunio99

2010-01-30, 19:21
kiedyś nosiłem,także etap wk***iania mam za sobą :mrgreen:

takie na szybko:


nawet nie najgorzej to wygląda :mrgreen:

a tu następne :mrgreen: widzieć miny mocherów jak się na nich spojrze-bezcenne :mrgreen: