18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Filtrowała z innym

~Sunday • 2021-07-20, 14:38

Eski mu pisała, nudle obiecywała.

polakwrocek

2021-07-20, 22:15
Kyocera napisał/a:

Przypatrz się dokładniej, na żywo nie zobaczysz.



Mało k*** ? Trzeba płacić tak albo inaczej.
Taka z ulicy to przynajmniej gwarantuje pie**olenie , a nie pie**olenie że ją ktoś w pracy wkurzył więc nie ma ochoty.

blokern

2021-07-20, 23:28
wojtekpwse napisał/a:

Kara za bycie szmatą



nie no nie wierze. laska byla z typem ktory posunal sie do dzgania nozem, prawdopodobnie zaj***l swoja "milosc" a Ty mowisz o szmaceniu sie? hahahahhahaahahahahahahhahahahahahahhaha co za zjeb

ecnart napisał/a:

się zostawia taką szmatę a nie dźga, typ do piachu się nadaje



halo "szmata" byla z nozwonikiem, psychicznie chorym idiota. prawdpodobnie morderca. na jej miejscu rowniez bym sp***alal od typa glupie zjeby czytajace wymyslone opisy do filmow :D

yigebek291

2021-07-21, 06:10
grudzin7 napisał/a:

Nie potrafił jej porządnie wyr*chać to poszła do innego, a jego honor tego nie zniósł. Mam nadzieję, że będzie miał dużo czasu na rozmyślenia o swoim honorze ssąc ku*asy w pierdlu



Wystarczy, że mniej zarabiał od kolegi. Ale faktycznie wydaje się, że w tym związku ona r*chała wiecej.

Pan_Cernik

2021-07-21, 07:35
blokern napisał/a:

nie no nie wierze. laska byla z typem ktory posunal sie do dzgania nozem, prawdopodobnie zaj***l swoja "milosc" a Ty mowisz o szmaceniu sie? hahahahhahaahahahahahahhahahahahahahhaha co za zjeb
halo "szmata" byla z nozwonikiem, psychicznie chorym idiota. prawdpodobnie morderca. na jej miejscu rowniez bym sp***alal od typa glupie zjeby czytajace wymyslone opisy do filmow



Nie wiem czy wiesz ale istnieje świat poza internetem. Takie przypadki są czymś codziennym, to ze czegoś nie ma na portalach internetowych to nie znaczy że coś się nie dzieje.

W wielu "kulturach", przede wszystkim arabskich czy wśród domorosłych "gangsteróff", istnieje przekonanie że jeśli laska cię zdradza lub zostawia to jesteś p*zda a
nie facet. I żeby odzyskać "honor" musisz z nią coś zrobić.
W świecie muzułmańskim kobiety/dziewczyny bardzo często nie mają wyboru i musza się spotykać z kimś z własnej społeczności. A jeśli któraś się temu sprzeciwi, to jest wtedy tak właśnie traktowana.
I to jest złe.

Ale w cywilizowanej Europie białe k***iska same pchają się na muzułmańskie ku*asy. Już parę polskich kurewek przekonało się że oni nie pozwalają sobie na to żeby jakaś byle p*zda im po honorze skakała. Oni są i zawsze będą sobą. Tak samo jak białe szmaty, one się nigdy niczego nie nauczą.

tigerqaz

2021-07-21, 18:23
Nożownik jest dla mnie najgorszym ścierwem na arenie przestępstw.
Nie odważy się na użycie broni palnej, albo jest tak biedny, że go po prostu nie stać na nią.
A druga sprawa jest na tyle tchórzliwym pedałem, że boi się walczyć wręcz.
Trzecia sprawa, jest potrójną p*zdą, bo nie dość że jest p*zdą i do tego tchórzliwą, to atakuje kobietę... w tym przypadku szmatę, dupodajkę, ale kobietę.

razak

2021-07-21, 18:45
a ja tam uważam, że dobrze tak k***ie. Pierwszy powód jest taki, że na bank wiedziała z kim się wiążę. Drugi, że jak już jej się k***a znudził to mogła odejść i iść sie r*chać z kim tylko chce. W ch*ja w związku sie nie robi. Żegnaj k***o :)

Mors_Nigra

2021-07-22, 16:42
Jak faktycznie zdradzała, to chwast wyrwał chwasta, społeczeństwo powinno być wdzięczne.

Rick_Sanchez

2021-09-09, 19:35
ParaDeLux napisał/a:

Jeszcze będą się z Tego śmiać...



Do wesela się zagoi