18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

~Angel

2011-08-19, 13:33
kizug666 napisał/a:

'w którym co tydzień udowadniam Polakom, że matura to właśnie bzdura'
a nie udowadniam Polakom, że nie mają podstawowej wiedzy o otaczającym ich świecie...



no chyba właśnie o tym mowa.
W dzisiejszych czasach posiadanie matury nic nie oznacza. Ludzie po maturze nie znają odpowiedzi z zakresu podstawówki a posiadają świadectwo dojrzałości.

farenc

2011-08-19, 13:56
~angel ile płacą Ci za promowanie togo gówna?

Francysl

2011-08-19, 14:08
-Jak wejść do matrixa?
-Pigułe trzeba zjeść


:D

Jo[H]nY

2011-08-19, 15:13
2:24 Kuba bez zęba :D

Franz

2011-08-19, 15:25
k***a, bede sie cial......

Earth

2011-08-19, 16:12
Zapewniam Cie angel, że do programu wybierane są te osoby, które wydały się najgłupsze. Uważasz, że do odcinka biorą 5 przypadkowych osób i tylko z nimi gadają?

Skończ waść, wstydu oszczędź.

bahama_mama

2011-08-19, 16:38
Pojawianie się tego 'programu' na stronie głównej sadistica psuje tylko renomę tego portalu.
angel napisał/a:



Takie pytania powinny być jednym z elementów rozmowy kwalifikacyjnej do pracy.



- Dzień dobry, ja w sprawie pracy ...
- Bohaterem jakiego filmu był Luke Skywalker ?
- Eee.. Nie wiem.. Co to ma wspólnego ..... ?
- Dziekujemy, do widzenia.

Drogi moderatorze "angel" nie kompromituj się już bardziej :roll:

marcin9002

2011-08-19, 16:56
k***a ale 2 blondyny tępe jak ch*j!!

cl...........jr

2011-08-19, 17:09
nawet nie odpaliłem bo straszny pajac z tego kolesia wyszukuje polskich kretynów i puszcza ich w net a potem sie qrwa nawet ruskie z nas śmieją znalazłem kusz kilka odcinków z literkami w wersji en i de qrwa co za CIUL

Su...........cz

2011-08-19, 18:09
angel napisał/a:

Oczywiście nie każdy musi interesować się filmem, sportem czy muzyką ale zadawane pytania są tak banalne, że trzeba być debilem aby nie znać na nie odpowiedzi.



Debilem trzeba być, żeby pisać takie bzdury :) Jeśli nie powiem Ci kim jest Luke Skywalker, a opowiem ze szczegółami o np. teorii względności Einsteina, to nadal będę debilem? Weryfikacja po ch*ju...

~Angel

2011-08-19, 18:49
farenc napisał/a:

~angel ile płacą Ci za promowanie togo gówna?



muszę Cię zmartwić ale nic

bahama_mama napisał/a:

- Dzień dobry, ja w sprawie pracy ...
- Bohaterem jakiego filmu był Luke Skywalker ?
- Eee.. Nie wiem.. Co to ma wspólnego ..... ?
- Dziekujemy, do widzenia.

Drogi moderatorze "angel" nie kompromituj się już bardziej



gdybyś nie był leniwy i przeczytał dokładnie co napisałem na 1 stronie to byś zrozumiał, że pisząc

Cytat:

Takie pytania powinny być jednym z elementów rozmowy kwalifikacyjnej do pracy



to:

Cytat:

Nie odnosiłem się konkretnie do tego odcinka.



Earth napisał/a:

Zapewniam Cie angel, że do programu wybierane są te osoby, które wydały się najgłupsze. Uważasz, że do odcinka biorą 5 przypadkowych osób i tylko z nimi gadają?



Logiczne jest to, że wybierają tych "najinteligentniejszych". Tylko jedno mnie w tym martwi, że takich osób nie trzeba specjalnie szukać.
Nie dość, że robią z siebie idiotów to jeszcze zgadzają się aby pokazywać ich debilizm w internecie.

Widzę iż wiele osób nie dostrzega, iż główni bohaterzy odcinków "Matura To Bzdura" nie potrafią odpowiedzieć na pytania z poziomu szkoły podstawowej.

Super r*chacz napisał/a:

Debilem trzeba być, żeby pisać takie bzdury Jeśli nie powiem Ci kim jest Luke Skywalker, a opowiem ze szczegółami o np. teorii względności Einsteina, to nadal będę debilem? Weryfikacja po ch*ju...



Mam przeczucie, że idealnie pasował byś do tego programu, bo czytanie teksty ze zrozumieniem sprawia Tobie wiele problemów. Wyraźnie napisałem:

Cytat:

Nie odnosiłem się konkretnie do tego odcinka.



Jak myślisz czemu początek edukacji szkolnej nazywa się SZKOŁĄ PODSTAWOWĄ?

Bo uczą w niej podstaw, które powinien znać każdy człowiek nie zależnie od tego czy jest mega mózgiem czy sprzedawcą w Biedronce.
Niestety osoby występujące w MTB nie posiadają tej podstawowej wiedzy.
Jestem w stanie zrozumieć, że nie każdy musi znać budowę pantofelka czy znać dopływy Warty, ale zwykłe 2+2 x 2=? to powinien rozwiązać.

kizug666

2011-08-19, 20:14
Wiochmen napisał/a:

oglada to wogole ktos?



nie, nie oglądamy i wiemy o co chodzi... :homer: jak się chce po czymś jeździć to wypada to obejrzeć ;)

Su...........cz

2011-08-20, 06:59
angel napisał/a:

Mam przeczucie, że idealnie pasował byś do tego programu, bo czytanie teksty ze zrozumieniem sprawia Tobie wiele problemów.



k***a czy pytanie o Luka Skywalkera, czy pytanie o faraona w starożytnym Egipcie / Rzymie... jeden ch*j, jeśli moim zawodem jest programowanie i mam to po prosu w dupie... Spełniam się w tym co robię i jestem profesjonalistą. Wali mnie to, czy w 1410 była bitwa pod Grunwaldem, czy bitwa pod Cedynią!

(L...........y)

2011-08-20, 09:00
Super r*chacz napisał/a:

k***a czy pytanie o Luka Skywalkera, czy pytanie o faraona w starożytnym Egipcie / Rzymie... jeden ch*j, jeśli moim zawodem jest programowanie i mam to po prosu w dupie... Spełniam się w tym co robię i jestem profesjonalistą. Wali mnie to, czy w 1410 była bitwa pod Grunwaldem, czy bitwa pod Cedynią!



No nie mogę ;) Kolejny super inteligent ale TYLKO w swojej dziedzinie;) Po prostu nie chciało się uczyć, albo nie dawało się ogarnąć różnych materiałów. Powoli upodabniamy się do ćwierć inteligentów z Ju Es Ej, u których to jednostka zna fizykę kwantową, ale twierdzi, że Europa to kraj, albo że Hitler zakładał obozy dla uchodźców ;]

Ps. A jak zrobisz sobie bachora to mu powtórz te słowa " jestem programistą i nie pomogę ci w lekcjach - sp***alaj". I wyrośnie kolejne pokolenie półmózgów.

Ps.2. A program jest jeszcze do ogarnięcia, trochę zaczyna nudzić, ale jeszcze są tematy, na które chciałbym usłyszeć odpowiedzi naszych "profesjonalnych specjalistów w jednej dziedzinie"