18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Filmujący nie spierdolił tego...

Halman • 2022-06-07, 09:46

skok tez dobry łącznie z tą ostatnią chwilą zawahania... :-D

Woras

2022-06-07, 09:49
sp***olił, powinien nagrywać w poziomie

Halman

2022-06-07, 09:50
Woras napisał/a:

sp***olił, powinien nagrywać w poziomie


nagrywanie w pionie skoczków jest usprawiedliwione i wskazane

xXx5226

2022-06-07, 10:17
Wyglądał jakby się rozmyślił na końcu :D

Prosty

2022-06-07, 13:01
D :-) użo finezji i polotu ale za zawachanie się daje 7 /10

stopwar

2022-06-07, 13:31
Skoczek pierwsza klasa.
Widzę na kałotiku skończyły się filmy, ale szacun, theYNC też ma zacny content.
Nic tylko kopiować i wstawiać.

xXx5226 napisał/a:

Wyglądał jakby się rozmyślił na końcu



Mnie to wygląda na odruch bezwarunkowy,
ot taka mimowolna próba złapania równowagi.
Ostatecznie wola wygrała z instynktem samozachowawczym.
Pan skoczek dopiął swego.
Z grawitacją za rękę pomknął w kierunku asfaltu.

Halman

2022-06-07, 13:38
stopwar napisał/a:

Nic tylko kopiować i wstawiać.



coś cię boli? pokaż mi kogoś kto nie "kradnie" nagrań z innych serwisów łącznie z tobą. Więcej; pokaż mi inne serwisy które sobie nie podkradają wzajemnie filmów. Wiec nie dopie**alaj się do rzeczy oczywistych póki mam do ciebie resztki szacunku.

Hetman_Wielki

2022-06-07, 13:53
czemu te suki drą zawsze japę ?????? ww czym to mas pomóc ???

JebacPis100procent

2022-06-07, 14:06


Miał dobre wyjście z progu ale musi popracować nad techniką lądowania.

Beka_XD

2022-06-07, 14:06
Halman napisał/a:

coś cię boli? pokaż mi kogoś kto nie "kradnie" nagrań z innych serwisów łącznie z tobą. Więcej; pokaż mi inne serwisy które sobie nie podkradają wzajemnie filmów. Wiec nie dopie**alaj się do rzeczy oczywistych póki mam do ciebie resztki szacunku.



Zluzuj stringi, Helmans. Koleżka miał na myśli właśnie to, żeby kopiować z theYNC i innych portali, bo na SRAdistiku ostatnio straszna zmuła (szczegól ie na hardzie) i same gównowrzuty.

Co do filmiku powyżej, to kamerzysta jednak trochę zj***ł. Mógł uchwycić cały lot skoczka...

Alonso

2022-06-07, 14:27
Doping lepszy niż u Igi Świątek.

stopwar

2022-06-07, 15:11
Halman napisał/a:

coś cię boli? pokaż mi kogoś kto nie "kradnie" nagrań z innych serwisów łącznie z tobą. Więcej; pokaż mi inne serwisy które sobie nie podkradają wzajemnie filmów. Wiec nie dopie**alaj się do rzeczy oczywistych póki mam do ciebie resztki szacunku.



Chłopie, ma być czarny humor to jest.
Nie wiem, co ci tak puszczają spawy?
Stresuje cię ta robota widzę.
Za szacunek to masz płacone i nie żebym ci żałował, bo ban ciebie nie dotyczy jak mniemam.
Wkurza mnie tylko twoje podejście do innych. Nie ma w nim krztyny humoru, tylko chamskie protekcjonalne dojeżdżanie.
Teraz wiesz, jak to jest obrywać własną bronią.
Nie wszyscy muszą być tobą, więc wyhamuj trochę w komentowaniu wstawek innych.
Mimo, że ktoś wstawi coś słabszego, nie musi od razu być oblewany gnojem. Choć wiem, niektórym to imponuje, ale nie tędy droga do utrzymania poziomu strony.
Często zachowujesz się jak pan i władca, któremu należy się cały splendor, a wszyscy inni mają być dodatkiem.
Tylko, że wkład wszystkich buduje tę stronę, czy tego chcesz, czy nie. Niesie to za sobą na pewno sensowne zyski.
Ty możesz sobie wstawiać co i skąd chcesz, 24/24h, ale trochę pokory.
Skończy się wtedy bezsensowne dojeżdżanie jeden drugiego, a że ktoś czasem napisze coś w ramach krytyki, albo ze swojej głupoty, nie jest powodem do rozpętywania gównoburzy.
Dziwisz się potem, że jadą po tobie, ale o powodach nie myślisz.
W sumie nie mam, choć powinienem, nic do ciebie, bo swoimi wpisami chciałem pokazać ci jak to jest dostawać odpłacone pięknym za nadobne.
Sadol ma być jako content na stronie, a nie sposób na tanią rozrywkę poprzez wzajemne uprzykrzanie sobie życia.
Dobra, koniec tych wypocin.
Życzę odrobiny pokory i jak to sam napisałeś "resztek szacunku".
Pewnie cię to zdziwi -znając życie, nie tylko ciebie- ale na koniec, mimo wszystko pozdrawiam.

Halman

2022-06-07, 15:35
stopwar, poruszyłem jeden, j***ny temat skąd sie biorą filmy na sadolu skoro mi to wytknąłeś a ty z miejsca wyprułeś się po całości z żalu nieukojonego, Wiesz co to dla mnie znaczy?

NIC

Takich jak ty to ja już przerabiałem przez ponad dekadę nie raz i nie dwa: przychodził, moralizowali, srali żarem, pluli jadem i w końcu odchodzili bo się wypstrykali... tak że wiesz, żadnego wrażenia na mnie nie zrobisz jako kolejny knypek, miłego dnia :krol:

achimos1985

2022-06-07, 15:57
Spoko koleś, kamerzyście dał ręką znak że skacze