topic

Filmik wędkarski. Nie sadystyczny

gc • 2020-09-27, 01:24
Jeden z setek moich filmików. Zeżarty zostanę .
No ale. Czy to nie jest zajebiste? Mój młody brat zamiast jeździc elektryczną hulajnogą, z tęczowa flagą, męczy się kilkanaście godzin w lesie, by coś złowić.
Grilowany wegorz i bimberek......

tihomax

2020-09-27, 01:30
Super sprawa, macie zajęcie i nikomu nie szkodzicie. Ale k***a serio to nie jest FB żeby takie wrzuty robić.

janlew

2020-09-27, 01:32
A ja piwo dam bo ładna sztuka. Bo te p*zdy tutaj nawet kury nie potrafiły by ubić i oprawić na rosół, co nawet wiejska dziewczynka potrafi. Rybe złowić, dzika sprawić to dla tych p*zd wymioty i konwulsje. Pedały nawet i na wigilje karpiowi by łba nie umiały oderżnąć, a twardzi są jak se filmiki ogląlądają gdzie dzieci giną, lub kobiety męczą. Pedały zwykłe

Pralpunkt

2020-09-27, 01:36
Jestem rozczarowany gdzie jest Bimber

dertaz

2020-09-27, 01:53
Czy regulamin sadistica zezwala na multikonta na tym portalu? Chłop który to wrzucił ma ich przynajmniej 4. ( 3 piwa wystawione)

petru23

2020-09-27, 02:07
Skoro filmik wędkarski a nie sadystyczny to czemu wrzucasz go na Sadistic a nie np na haczyk.pl? Poj***ło Ci się?

gc

2020-09-27, 02:19
tihomax napisał/a:

Super sprawa, macie zajęcie i nikomu nie szkodzicie. Ale k***a serio to nie jest FB żeby takie wrzuty robić.

Wyjasniłem się. Filmik za który zostanę zeżarty.
Nie wszyzcy używają FB. W tym i ja.
Pozdrawiam i dzięki za dobre słowo.

petru23 napisał/a:

Skoro filmik wędkarski a nie sadystyczny to czemu wrzucasz go na Sadistic a nie np na haczyk.pl? Poj***ło Ci się?

Ten filmik jest "sadystyczny". Może jesteś za młody by to skumać. Opisuje nature. Słabszy ewolucyjnie ginie.
Tak nakazała Matka Natura. Reszte sobie dopisz.

Zbysław

2020-09-27, 02:26
Co to za rzeka lub jezioro?

To chyba nie jest w PL.?

bleblebator1

2020-09-27, 03:25
tihomax napisał/a:

Jakby padł, a tam piranie, albo coś podobnego, to wtedy super materaiał na sadola

Kałmasznawardze

2020-09-27, 03:29
Ja pie**ole chlop wrzuca jak lowi ryby na sadola...

k***a wchodze tu patrzec jak karly sraja do ryja murzynskim transom bez nog a nie k***a ogladac czyjes hobby. Nagrajcie k***a jak tramwajem jedziecie do biedronki i tez tu wrzucajcie to bedzie zajebiscie rozwijalo ten portal :ja_pie**ole: :ja_pie**ole: :ja_pie**ole: :ja_pie**ole: :ja_pie**ole: :ja_pie**ole:

the_p

2020-09-27, 05:15
gc napisał/a:

Ten filmik jest "sadystyczny". Może jesteś za młody by to skumać. Opisuje nature. Słabszy ewolucyjnie ginie.
Tak nakazała Matka Natura. Reszte sobie dopisz.

pie**olisz jak potłuczony. sp***alaj z tym na kwejka.

Halman

2020-09-27, 07:05
Moderacja pobudka..!!! Portal się wam w wedkarski przekształca...

Matt

2020-09-27, 07:28
Zaraz cie admin wyjebie niech tylko sie obudzi

Zbysław

2020-09-27, 07:52
Matt napisał/a:

Zaraz cie admin wyjebie niech tylko sie obudzi

Śpi jeszcze, zarzygany oblech z długimi włosami

nakręcił się łbem na koncercie zachlał się i śpi