18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Filmik promujący multikulturalne niemcy

.I...........an • 2016-04-01, 08:31



Tylko dla ludzi o mocnych nerwach.

wormgoro

2016-04-01, 08:34
No trochę żałośnie wygląda ta grupa z owczarkiem niemieckim.

Dzisiaj

2016-04-01, 08:40
pie**olic - nie oglądac... po ch*j nabijac oglądalność ? ps. nawet niewiadomo czy oni na serio czy tylko troluja...

bloodwar

2016-04-01, 09:08
Tak mnie zawsze zastanawiało: czy gdyby w legalnych, 100% demokratycznych i niesterowanych wyborach wygrała z bardzo dużą przewagą partia ultraprawicowych nacjo-konserwatystów (która miałaby w programie np. przymusową deportację wszystkich nie-białych Niemców, zakaz wjazdu bez wizy obcokrajowcom etc) to czy lewacy musieliby, w imię ich ukochanej skrajnej tolerancji, uszanować ten wybór? :)

C.Z.E.S.I.E.K

2016-04-01, 09:14
@Up
W imię tolerancji lewacy powinni sami siebie skazać na śmierć przez powieszenie.

nowynick

2016-04-01, 09:21
ten dinozaur na końcu miał symbolizować wyginięcie?

bloodwar napisał/a:

Tak mnie zawsze zastanawiało: czy gdyby w legalnych, 100% demokratycznych i niesterowanych wyborach wygrała z bardzo dużą przewagą partia ultraprawicowych nacjo-konserwatystów (która miałaby w programie np. przymusową deportację wszystkich nie-białych Niemców, zakaz wjazdu bez wizy obcokrajowcom etc) to czy lewacy musieliby, w imię ich ukochanej skrajnej tolerancji, uszanować ten wybór? :)



kiedy już tam skrajna prawica dojdzie do władzy to co najwyżej szariat wprowadzą prawem większości... :-/

kaiel

2016-04-01, 09:26
a przez chwilę zobaczyłem NeoNazi MagaZin

przecież to Niemcy, wyobraźnia robi resztę

tokario88

2016-04-01, 09:55
W tym filmiku widziałem więcej rodowitych Niemców ni jak byłem w Berlinie .....