18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Filmik na tik tłoka

CrazyEdek • 2023-12-25, 12:06
Alem żem zajebista.


Burek13

2023-12-25, 17:20
w0jt4s napisał/a:

Miałem kiedyś sam taką akcję, szukałem czegoś i żeby zajrzeć na górę szafy oczywiście nie chciało mi się iść po stołek tylko wolałem podskoczyć, pech chciał że akurat w tym samym miejscu wisiał stary żeliwny żyrandol waga pewnie jakeis 20kg dodatkowo ostro zakończony
Na moje szczęście uderzyłem bokiem głowy i ten ostry czubek omsknął się na czaszce , ale jakbym uderzył centralnie to mógłby być dobry materiał na harda i przy okazji najgłupsza śmierć xD



Dobre masz piwo

darek1234

2023-12-25, 18:23
Ukasz995 napisał/a:

czyć, pech chciał że akurat w tym samym miejscu wisiał stary żeliwny żyrandol waga pewnie jakeis 20kg dodatkowo ostro zakończony



Nie chodzi o to co ta panna wykonuje, ale o to, że ładna i miła ;)

spawarka_inwertorowa

2023-12-25, 20:57
nie profanujcie sadistic'a czyms takim , oczywiscie wszyscy sie cieszymy ze pusta mloda p*zda pokazala jaka jest pusta i bezwartosciowa, ale sadistic musi trzymac dobra forme pomimi wielu swierzych mlodych p*zd tu przybylych, wrzucajcie to na co sadistic prawdziwy zaslugije tylko, to co nadaje sie na tiktoka itp, zapraszam serdecznie wypie**alac z tym na portaliki dla dzieci i zj***nej mlodzierzy itp innych cwe*i....

aha, wesolych swiat, spokojnych, duzo dobrej gorzaly i zarcia prawdziwego a nie sklepowego, i fajnych ludzi do picia i odpoczynku od wszystkiego na te swieta.....

flyindutch

2023-12-25, 21:47
Wypie**alać z tym gównem.

KrwawyEric

2023-12-25, 23:42
Co to robi na sadolu...żeby chociaż cyce albo dupa była, a tutaj k***a nic. To nie jest materiał godny tej strony.

slaveyy

2023-12-26, 08:41
darek1234 napisał/a:

Nie chodzi o to co ta panna wykonuje, ale o to, że ładna i miła



Przecież ona ma z 13 lat. Uważaj bo ecpu po Ciebie przyjedzie

darek1234

2023-12-26, 21:07
slaveyy napisał/a:

Przecież ona ma z 13 lat. Uważaj bo ecpu po Ciebie przyjedzie



I co z tego, że tyle ma? Ale jest ładna i przyjemna

krasnal_hałabała

2024-01-28, 22:08
Nic jej nie będzie, jako dzieciak, młodszy od niej, bo starszy już takich głupot nie robiłem, nieraz mi się zdarzyło. Najpierw przychodziła Matka, pierwszy wpie**ol, potem starszy Brat, drugi wpie**ol, na końcu ojciec, trzeci wpie**ol i czwarty, bo ojciec dawał dwa razy i nauczyłem się nie narażać rodziny na zbędne wydatki, których można byłoby uniknąć. Pozdrawiam.

P.S. A teraz jako dorosły człowiek, na swoim, płacący za swoje i niestety, za głupotę pozostałych domowników, rozumiem skąd aż tyle wpie**oli mnie czekało za takie głupoty.