18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

film promujący Polskę

rolinka • 2014-09-03, 00:13
Filmik promujący Polskę, stworzony na konkurs w 2012roku. Wyreżyserowany przez Roberta Nartowskiego, z Muzyką Michaela Svendsena...


pi...........ja

2014-09-03, 11:59
To będzie dobry film do melancholijnych wspomnień, gdy już nasze lokalny struktury ZSRE wywołają swoją wymarzoną wojnę.

Alonso

2014-09-03, 12:06
Za mało pomników!

Przychodzi mi do głowy takie porównanie - ładna dziewczyna na plaży rozmawiając z nowo poznanym chłopakiem opowiada mu o swoim biednym dzieciństwie na wsi, życiu bez prądu i sraniu w wychodku za stodołą, bo nie było łazienki i chodzeniu ze starą babcią 5 km do kościoła na roraty.

Zamiast k***a wykąpać się z nim w morzu i przejść się po plaży!

j***ni smutni patrioci.

Ain

2014-09-03, 12:16
okrutnik z lasu napisał/a:

Przeżyliśmy komunizm, przeżyliśmy faszyzm, przeżyliśmy dwie wojny światowe i kilka pomniejszych, przeżyliśmy okupację i 123 lata zaborów. Walczyliśmy z najeźdźcami na wschodzie i zachodzie a także na północy i południu. Uratowaliśmy Europę przed islamem. Zostaliśmy wiele razy zdradzeni, także przez własnych obywateli. Zostaliśmy zadłużeni na miliardy i wyprzedani. Przeżyliśmy kilka światowych kryzysów ekonomicznych. Ale nasi przodkowie cały czas walczyli o lepsze jutro dla Nas. Walczyli abyście mogli teraz grzać dupska przed monitorami i pisać jak to strasznie, jak to niedobrze. Hektolitry krwi zostały przelane za Was, za Nas. Pomimo tych wszystkich kataklizmów ciągle tu jesteśmy. Więc zamknąć k***a mordy niewdzięczna hołoto!



up
poniekąd masz rację tyle, że na pewno nie walczyli za to, żebyśmy uciekali z kraju bo właśnie jest niedobrze a żyje się pięknie tym co mają kasę. Nie walczyli za kraj, w którym facet chory na stwardnienie rozsiane dostaje 153 złote zasiłku, jego żona 453 a opieka społeczna sugeruje rozwód a sama ma w dupie. Państwo polskie ma obywateli w dupie. A takich ludzi jest u nas na pęczki... Tak wiem jak mi się nie podoba to mogę sp***alać. Amen