18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Film o Janie Karskim

Policeman • 2015-04-26, 00:27
To chyba jeden z tych filmów, które każdy powinien obejrzeć, ale co ja tam wiem. Niesfilmowana historia Karskiego czy Pileckiego - w dobrym fabularnym wysokobudżetowym filmie to skandal. Tym razem jest to połączenie animacji i dokumentu w dosyć innowacyjnej formie.

keciukos82

2015-04-26, 00:36
myslałem ze komentarze zablokowali wszedzie z tym zwiastunem, tVn, pO itp itd

Policeman

2015-04-26, 00:59
Tak tvn, po, karski, pilecki i komorowski, kosmici i atlantydzi rozmnażali reptilian z trytonami. Taka sytuacja. Obojętne od tego kto robi ten film, ważne jest - o kim jest on robiony, jeśli tylko nie ma w sobie jakiejś nachalnej żydopropagandy, to chyba spoko, że powstaje duży projekt o jednym z największych Polaków w historii, nie?

Hereticus

2015-04-26, 01:31
Karski był nawet spoko, ale niestety był żydem czyli illuminati. A jak illuminati to wiadomo - menda. A jak menda to do gazu i wszystko w temacie.

ja...........vv

2015-04-26, 09:08
nie rozumiem dlaczego widzicie różnice między jednym żydem a drugim, żyd to żyd. może zajmijmy się poważnymi sprawami a nie ciągle kręcą filmy, o żydach o tym jak to kiedyś mieliśmy bohaterskich polaków. to było w ch*j lat temu i w końcu trzeba się od tego odciąć bo to już nie ten kraj. kogo by teraz wysłali nałęcza?schetynę?czy może radzio by pojechał, chcielibyście kiedyś o nich film ogladać?dajcie spokój. dlaczego nie nakręcą dokumentu który by przedstawił ile tak naprawdę znaczymy w europie jakie to mamy europejskie ceny a zarobki 4x mniejsze, dlaczego nie o tym jak państwo okradają. zajmijcie się poważnymi kwestiami bo żyjecie tu i teraz a nie w żydowskiej Polsce 70 lat temu. :idzwch*j:
ps. jakby w państwie żydowskim ktoś odj***ł na polakach to co na nich adolf, to ciekawy czy by nam tak pomagali. zawsze k***a wszystkim pomagamy i :kupa: . zawsze za wszystkich po dupie, teraz jeszcze za ukraińców będzie przej***ne bo oczywiście my nie mamy swoich problemów i wszędzie się trzeba wpie**olić.

mi...........80

2015-04-27, 13:01
Coś tam kojarzę nazwisko ale jakoś nie wiem w czym był taki wyjątkowy, nie przerabiałem tego na historii.

Pewnie jakiś antykomunista i sadole się ślinią ze szczęścia od razu

zielak300

2015-04-27, 13:23
Karski sam z ryja jak nazista :D

blablator

2015-04-27, 15:37
@zielak300: patrząc po poziomie komentarzy, słaby z Ciebie trol - może zmień profesje na kraby czy coś.

słodka_pusia

2015-04-27, 15:59
Miałam zaszczyt grać w sztuce o Janie Karskim. Wielka, wspaniała postać.
Niestety w szkole się o nim nie dowiemy.

zakroj_jewiesz

2015-04-27, 17:08
Film o rotmistrzu Pileckim juz powstal i premiera jest przewidziana na wrzesien bieżacego roku :)

CzaryMaryy

2015-04-27, 18:49
Hereticus napisał/a:

Karski był nawet spoko, ale niestety był żydem czyli illuminati. A jak illuminati to wiadomo - menda. A jak menda to do gazu i wszystko w temacie.



Wstyd mi za ciebie. Aż szkoda to komentować :idzwch*j:

contracts

2015-04-27, 19:26
Cytat:

Karski był nawet spoko, ale niestety był żydem czyli illuminati. A jak illuminati to wiadomo - menda. A jak menda to do gazu i wszystko w temacie.


A skoro do gazu to był trupem, a skoro był trupem to jadły go robaki.
A skoro jadły go robaki to stał się jednym z nich.
A skoro ptaki jedzą robaki to stał się jednym z nich.
A skoro ptaki latają to wzbił się w lot i może być szpiegiem.

PS. Zapomniałem że illuminati czczą wielką sowę, a skoro był ptakiem to mógł się stać guru illuminati. Przypadek?

Sasker

2015-04-28, 00:54
pie**ola wszyscy ze zydzi tacy biedni i ciemiezeni a prawda jest taka ze przywlaszczyli sobie wszystkie krzywdy jakie wszystkie sk***iele nam zrobily i rzadaja ch*j wie czego bo im sie nalezy. Ale to sie kiedys skonczy. Pamietajcie zydowskie siurki ze historia lubi sie powtarzac ;)