18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

100imiQtas

2020-12-20, 21:38
Gowniara mówi filipinskim angielski "my father is a police man", na co ta stara "I don't care a a a a". Poczym police man strzelił im w łby.

Kamil3l

2020-12-20, 21:55
Film fajny. Szkoda, że nie ma opisu. Historia zdarzenia, zdaje się być ciekawa.

MalcolmX

2020-12-20, 22:00
Itsoktobewhite napisał/a:

Wtf? Czemu zajebau babcie i tego goscia?



Jak wszyscy to wszyscy. Babcia też!

TRQPL

2020-12-20, 22:07
Odpuścił po słowach ale ja kręcę materiał własny na sadola .

KebabRemover

2020-12-20, 22:34
zajebiscie piwko zajebisty filmik i dobrze zoltym k***m.
ale sk***ysynek nie wiem co by MNIE mialo sklonic do poddania sie takiego i dania sie zwiazac z jakas zolta baba co bedzie plakac na pokaz jak te KOMUNISTYCZNE k***Y zolte maja w zwyczaju plakac na pokaz i sie ich oszczedzi (a'la k***ska korea polnocka k***ów żółtych karłów słabiutkich słabiuteńkich sk***ysynków północno koreańskich śmieciutków śmeciuszków) k***a jak to komunistyczna k***a myslała że podda się po SŁOWIAŃSKYU bedzie płakać i sie kazdy zlituje moze za długo w rosji siedziała bo zółte sk***ysynki nie maja żadnych emocji i tak by ja odj***ł, ale dobry widok dwa zółte uniżone komunistyczne k***iszcze zdychły sobie śmiesznie xD

AdamBrown

2020-12-20, 23:01
KebabRemover napisał/a:

zajebiscie piwko zajebisty filmik i dobrze zoltym k***m.
ale sk***ysynek nie wiem co by MNIE mialo sklonic do poddania sie takiego i dania sie zwiazac z jakas zolta baba co bedzie plakac na pokaz jak te KOMUNISTYCZNE k***Y zolte maja w zwyczaju plakac na pokaz i sie ich oszczedzi (a'la k***ska korea polnocka k***ów żółtych karłów słabiutkich słabiuteńkich sk***ysynków północno koreańskich śmieciutków śmeciuszków) k***a jak to komunistyczna k***a myslała że podda się po SŁOWIAŃSKYU bedzie płakać i sie kazdy zlituje moze za długo w rosji siedziała bo zółte sk***ysynki nie maja żadnych emocji i tak by ja odj***ł, ale dobry widok dwa zółte uniżone komunistyczne k***iszcze zdychły sobie śmiesznie xD



A skąd ty to wziołeś że to Korea Północna?

orzech1991

2020-12-20, 23:16
Budrys2000 napisał/a:

k***a, jak w Pulp Fiction



coś podobne, ale istotnie zaciekawiło mnie o co wszystko tam poszło, babcia się uśmiechała większość czasu xd o chuuuuuj tam poszło

AdamBrown napisał/a:

A skąd ty to wziołeś że to Korea Północna?



Wow Kebab, cóż za przemowa.
I to uczucie kiedy nie wiem czy spoko czy już troche pojeb xd

Nyrewesa

2020-12-21, 11:06
Itsoktobewhite napisał/a:

Wtf? Czemu zajebau babcie i tego goscia?



Przyszli po gościa aby go odjebac. Kulturalnie chcieli go wziąć na boczek i tam to załatwić ale babcia nie chciała go wydać pomimo nalegań wnuczki. Dzielna kobieta. Miłość babci do wnuka aż po grób

mandrax22

2020-12-21, 12:28
McQurwa napisał/a:

Może jakiś opis, co się tam odpie**oliło



Policjant po służbie wk***ił się na sąsiada ze świętując nowy rok strzela z jakiegoś działa zrobionego z bambusa. Poszedł do niego z córką ale sąsiad nie chciał się przyznać więc odj***ł sąsiada i jego matke na oczach córki. Filipiny.

Adae

2020-12-21, 14:20
Zolci ludzie to najwieksze cioty na tej planecie. Zabil ich, bo pyskata coreczka zostala zbesztana przez babcie buahahahaha co za k***a j***ny lamus. Zalozyc mu peruke i niech daje dupy jak polowa jego pobratymcow.

Noktowizor

2020-12-21, 16:47
zabil matke i syna bo puszczali fajerwerki xD gosc ktory strzelal to policjant, policjanci sa fajnie traktowani w wiezieniu :)

luxpiotr

2020-12-21, 19:51
pie**olony morderca, śmieć

St...........on

2020-12-21, 20:10
Uwaga opis sytuacji:
Po tym jak Duterte objął fotel prezydenta, dał dodakowe przywileje policji w celu zwalczania przestępczości. policja jak to policja poczuła się bezkarnie .

Do sedna
Policjant po służ bie przyjechał po zgłoszeniu, że ktoś w wiosce strzela z "boga" (improwizowane fajerwerki, na dole zostawię film jak to wygląda), aresztował ofiarę, lecz jego matka stanęła w jego obronie, tłumacząc ,że to nie jej syn strzelał i był zbyt pijany aby to zrobić, w konsekwencji policjant stracił cierpliwość i odpalił oboje, po czym udał się na najbliższy komisariat. Ta co tak piłuje mordę to ta co oskarza tego pijanego, że to on strzelał z "boga".


Kaczor_Donald

2020-12-23, 17:44
luxpiotr napisał/a:

pie**olony morderca, śmieć



Wstawaj. Zesrałeś się.

Skowron

2021-02-03, 02:52
W linku pisze co się stało ten co wstrzelił to był policjanci a ta dwójka to matka z synem. Policjant pojechał na internecie sprawdzić coś i kiedy chciał młodego aresztować to matka stanęła za nim i więcej mi się niechcialo czytać ale wszystko tam jest