18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Film którego Armia USA nie chce żebyś obejrzał.

Zjeb Genetyczny • 2010-03-09, 14:27
Nie ma sprawiedliwości, nie ma pokoju.


suckinsyn

2010-03-09, 14:50
Widzę, że namiętnie wciskasz nam tutaj materiały z wykopu ;-)

GR...........GN

2010-03-09, 14:57
I dobrze szuszwolom. Nawet dupy nie potrafią podetrzeć papierem tylko łapą :x Banda brudasów i dzikusów. Pacyfikować i do piachu!

(tak k***a pisze to jako były żołnierz WP i PKW, amen)...

Wh...........na

2010-03-09, 15:03
GRUBYDESIGN,

W takim razie widać, że Ci odj***ło już.

GR...........GN

2010-03-09, 15:11
Może, w końcu normalni sie do Legii Cudzoziemskiej nia pchają heh.
Born to kill (or be killed) ; )

SIC

2010-03-09, 15:26
pie**olenie propaganda i nic wiecej ciekawe kto zaplacil za nakrecenie tego filmu? akcja ze szczeniaczkiem mnie rozj***la jeszcze powinno byc o tym jak r*chaja kozy na pustyni i jedza mieso w piatek zenada..

Saia

2010-03-09, 15:41
płody arlekina , ciekawe czy na prawdę promieniowanie to powoduje. W sumie choroba genetyczna. Whatever , i tak przykro.

mieciuuuu

2010-03-09, 15:41
Je*ać Ameryke. Mam szczerą nadzieje że bomba w yellowstone na której siedzą wkrótce wybuchnie.

fr00st

2010-03-09, 15:42
tez mi wielkie odkrycie ten filmik ... przecież usa toczy wojny od lat, a co robią żołnierze (wszystkich kraj) tez nie jest od dziś wiadome...

Byczarz

2010-03-09, 16:03
SIC napisał/a:

pie**olenie propaganda i nic wiecej ciekawe kto zaplacil za nakrecenie tego filmu? akcja ze szczeniaczkiem mnie rozj***la jeszcze powinno byc o tym jak r*chaja kozy na pustyni i jedza mieso w piatek zenada..


Skąd ta pewność, że pie**olenie i propaganda? Uzasadnij..

mieciuuuu napisał/a:

Je*ać Ameryke. Mam szczerą nadzieje że bomba w yellowstone na której siedzą wkrótce wybuchnie.


j***ć Amerykę.. Hmm, oby Ameryka nie wyj***ła nas, bo militarnie są naprawdę potężni..


Btw. Polecam obejrzenie obu części filmu Zeitgeist..
Chociaż i tak większość będzie pie**olić, że ten film to propaganda i spisek..

daf098

2010-03-09, 16:16
GRUBYDESIGN napisał/a:

I dobrze szuszwolom. Nawet dupy nie potrafią podetrzeć papierem tylko łapą :x Banda brudasów i dzikusów. Pacyfikować i do piachu!



czy to aby nie komentarz podszyty nienawiścią? patrz regulamin

Mam nadzieję że teraz w zawodowym będą większą uwagę przykładać do zdrowia psychicznego żeby ludzie jak GRUBYDESIGN do wojska się nie dostawały.

Grace

2010-03-09, 16:23
Nieważne czy republikanin czy liberał. Wszyscy i tak pójdą do McDonalda i będzie to ich nic nie obchodzić.

Ignorance is bliss.

roaster

2010-03-09, 16:31
kupa bledow w napisach, a autor napisow nie zna stopni wojskowych

Im...........ed

2010-03-09, 16:36
Cytat:

Skąd ta pewność, że pie**olenie i propaganda? Uzasadnij..


Po kilkukrotnym oglądnięcie zeitgeist też sporo się we łbie pie**oli.

EDIT:
Nawet po jednorazowym.

GR...........GN

2010-03-09, 16:39
daf098 napisał/a:



czy to aby nie komentarz podszyty nienawiścią? patrz regulamin

Mam nadzieję że teraz w zawodowym będą większą uwagę przykładać do zdrowia psychicznego żeby ludzie jak GRUBYDESIGN do wojska się nie dostawały.




Co z tego jak ludzie do wojska idą normalni, wychodzą nie normalni? Taka już kolej rzeczy, szkolą by zabijać, a co dzieje sie na misjach to przemilcze dla własnego bezpieczeństwa....