18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Fikołek

~_Yarko_ • 2022-08-04, 12:21
Efektowne hamowanie.


Halman

2022-08-04, 12:29
co za k***a j***ny baran... dzisiaj widziałem takiego jak zapie**alał na DK jakimś obsranym ścigaczem w adidaskach, szortach i tshircie z plecaczkiem - dobrze ze sobie chociaż hełm założył..

spike2222

2022-08-04, 12:34
Na szczęśćie wina motocyklisty (zmienił pas ruchy z.....pasu do nawracania (w dodatku linia ciągła), w czasie, gdy Pan jadący suvem już był w trakcie wykonywania manewru zmiany pasa.

to...........10

2022-08-04, 13:15
Taka literówka mu się przydarzyła.
Hamowanie było efektOwne ale okazało się zupełnie nieefektYwne.

egzekucja

2022-08-04, 13:36
Halman napisał/a:

co za k***a j***ny baran... dzisiaj widziałem takiego jak zapie**alał na DK jakimś obsranym ścigaczem w adidaskach, szortach i tshircie z plecaczkiem - dobrze ze sobie chociaż hełm założył..



pewnie sie oplules piszac ten komentarz

Henboh

2022-08-04, 14:56
spike2222 napisał/a:

Na szczęśćie wina motocyklisty (zmienił pas ruchy z.....pasu do nawracania (w dodatku linia ciągła), w czasie, gdy Pan jadący suvem już był w trakcie wykonywania manewru zmiany pasa.



Oboje siebie warci.
Pasy zmienia się pojedynczo, bo gówno w lusterku zobaczysz na trzecim pasie. A sposób w jaki zmieniał/a te pasy, sugeruje, że debil/kretynka na prawym pasie sobie przypomniał/a, że miał/a tu zawrócić.

Obie ameby do utylizacji.

Siriuz

2022-08-04, 15:17
Rzucił się przodem żeby chronić motocykl

Heliar

2022-08-04, 15:21
spike2222 napisał/a:

Na szczęśćie wina motocyklisty (zmienił pas ruchy z.....pasu do nawracania (w dodatku linia ciągła), w czasie, gdy Pan jadący suvem już był w trakcie wykonywania manewru zmiany pasa.



Coś ci się poj***ło, strzałka do zawracania dotyczy manewru na krzyżówce, a nie jazdy czy wyprzedzania danym pasem. Motocyklista wyprzedzał na przerywanej i powrócił na prawy w miejscu gdzie była jeszcze przerywana. Prędkość i bezpieczeństwo manewru to swoja historia. Natomiast SUV przeciął 3 pasy też zapominając o bezpieczeństwie.

Silverface

2022-08-04, 17:03
Musi sobie poluźnić, trochę linkę od hamulca na przednie koło. Za gówniaka ja też tak przekoziołkowałem tylko że na rowerze.
Można powiedzieć, że zaliczyłem wtedy crash testy, nowego roweru, którego dostałem na komunię. :D

symptomCOVID19

2022-08-04, 17:31
Halman napisał/a:

dzisiaj widziałem takiego jak zapie**alał na DK jakimś obsranym ścigaczem w adidaskach, szortach i tshircie z plecaczkiem..

Nie unoś się tak tchórzliwy szczurze to nie jego nie moja ani nie innych wina ze jestes tak posrany na sama mysl o jezdzie na moto nie mowiac o tym aby na taka maszyne wsiadac

Silverface napisał/a:

Musi sobie poluźnić, trochę linkę od hamulca na przednie koło. Za gówniaka ja też tak przekoziołkowałem tylko że na rowerze.
Można powiedzieć, że zaliczyłem wtedy crash testy, nowego roweru, którego dostałem na komunię.

Nie do końca kolego w takiej sytuacji naciskasz mocno tylky hamulec a przednim tylko korygujesz tak aby zachować pełną sterowność maszyny .


zwierzak30

2022-08-04, 18:12
symptomCOVID19 napisał/a:

Nie unoś się tak tchórzliwy szczurze to nie jego nie moja ani nie innych wina ze jestes tak posrany na sama mysl o jezdzie na moto nie mowiac o tym aby na taka maszyne wsiadac
Nie do końca kolego w takiej sytuacji naciskasz mocno tylky hamulec a przednim tylko korygujesz tak aby zachować pełną sterowność maszyny .



Następny k***a miszcz prostej.A może tak zabolało,bo waćpannę ( tak tu mowa o tobie ) Halman mijał. :)
Bohater w dupę j***ny.Jak dojrzejesz mentalnie i nauczysz się merytorycznie dyskutować.Wtedy wróć.
A teraz zapraszam ..... . :)

MarcoFoxx

2022-08-04, 18:31
Heliar napisał/a:

Coś ci się poj***ło, strzałka do zawracania dotyczy manewru na krzyżówce, a nie jazdy czy wyprzedzania danym pasem. Motocyklista wyprzedzał na przerywanej i powrócił na prawy w miejscu gdzie była jeszcze przerywana. Prędkość i bezpieczeństwo manewru to swoja historia. Natomiast SUV przeciął 3 pasy też zapominając o bezpieczeństwie.



Idź na kurs prawa jazdy to ci wytłumaczą kto miał pierwszeństwo....
Jak z dwóch "zewnętrznych" pasów dwa pojazdy chcą wjechać na środkowy to pierwszeństwo ma ten z prawego pasa "zewnętrznego".
Wina tylko i wyłącznie motopipki

Heliar

2022-08-04, 19:36
MarcoFoxx napisał/a:

Idź na kurs prawa jazdy to ci wytłumaczą kto miał pierwszeństwo....
Jak z dwóch "zewnętrznych" pasów dwa pojazdy chcą wjechać na środkowy to pierwszeństwo ma ten z prawego pasa "zewnętrznego".
Wina tylko i wyłącznie motopipki



Wróć do podstawówki, na kurs czytania ze zrozumieniem, boś matoł jakich mało. Gdzie ja debilu jeden napisałem, że motocyklista jest nie winny? Skomentowałem wpis
spike2222 napisał/a:

, dotyczący znaków poziomych, a dalej (piszę teraz wprost jak dla ludzi opóźnionych) stwierdziłem, że obaj są winni. Jeśli uważasz, że tu tylko motocyklista zawinił, to czas oddać kartę rowerową.

MarcoFoxx

2022-08-04, 20:18
Heliar napisał/a:

, dotyczący znaków poziomych, a dalej (piszę teraz wprost jak dla ludzi opóźnionych) stwierdziłem, że obaj są winni. Jeśli uważasz, że tu tylko motocyklista zawinił, to czas oddać kartę rowerową.



czyli nie masz prawa jazdy... albo nie umiesz czytać ze zrozumieniem...


"Kierujący pojazdem, zmieniając zajmowany pas ruchu, jest obowiązany ustąpić pierwszeństwa pojazdowi jadącemu po pasie ruchu, na który zamierza wjechać, z wyjątkiem ust. 4a i 4b, oraz pojazdowi wjeżdżającemu na ten pas ruchu z prawej strony."

a może masz problem z ustaleniem która to prawa a która lewa....

CzarnyAdolf

2022-08-04, 21:40
Motocykl z przyciskiem 'SAMOBÓJSTWO' obok prędkościomierza