18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Fikołek na trampolinie

CrazyEdek • 2021-01-27, 15:06
Trochę jej odbiło.


razak

2021-01-27, 15:36
Nie dość, że stary wyj***ł dziurę w ogrodzie na meter w dół i osiem w szerz bo przewidział, że córeczka głupiutka i mogła by wyskoczyć z trampoliny i coś sobie zrobić to ta i tak zaj***ła akrobacje roku i złożyła sie jak czerwony scyzoryk z krzyżykiem. Ja jebie :D

Rebeliant

2021-01-27, 18:14
satanis_my_fuckingcrush napisał/a:

nic jej nie jest, mysle ze wiekszosc kobiet potrafi sie tak rozciagnac



Większość kobiet nie potrafi ciągnąć.

EdmundKemper

2021-01-27, 20:04
Sama sobie może minetę napie**alać.

Don_Beck

2021-01-27, 20:39
Moja żona kiedyś tak się złożyła na trampolinie. Kilka miesięcy wizyt o kręgarza i zalecenia aby unikać takich zabaw do końca życia.

bloodwar

2021-01-28, 18:42
A myślałem, że to tylko mój ziomeczek jest taką niedoj***ną p*zdą - jak skakał z córeczką na trampolinie to wbił nogę w ten prześwit między sprężyną, płótnem a ramą, że rozorał sobie nogę i obsikał posoką pół ogrodu, córka zemdlała, żona przyleciała zobaczyć czemu się drze i też zemdlała a on (nie, nie - nie zemdlał, nie jest AŻ TAKĄ p*zdą) zadzwonił resztką sił na pogotowie które jak przyjechało to myśleli, że to jakaś scena kryminalna bo wszędzie krew... Koleś wyszedł ze szpitala i kupił inną, znacznie droższą trampolinę z zabezpieczeniem przed takimi akcjami (dodatkowa warstwa płótna między ramą a sprężynami) i podczas testowania trampoliny wyj***ł sobie sam kolanem we własny łeb tak niefortunnie, że zemdlał i znowu karetka miała co robić bo obawiali się wstrząśnienia mózgu. Od teraz ma zakaz wchodzenia na trampolinę. A córeczka co najlepsze nigdy nic sobie nie zrobiła :)