18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Figurki Dragon Ball

JaeGa • 2013-02-02, 21:16
Zbiór kilku, moim zdaniem dość "epickich" replik postaci z Dragon Ball'a.




















Są zajebiste i koniec :emo:

Dawkopolo

2013-02-03, 03:11
Największą krzywdą dla DB była by kontynuacja serii, już DB GT zrobiło sporo zamieszania, plotki o AF(na szczęście nieprawdziwe). Bo ileż to można SSJ :P Zepsuli by dzieło Toriyamy.

ellsworth

2013-02-03, 08:41
No niestety GT było niewypałem, choć jak się spojrzy na założenia fabularne to powinno było się udać: odmłodzony Goku, pozbawiony swych przepakowanych mocy wysłany z ekipą w kosmos na poszukiwanie kul to ukłon w stronę pierwszej serii, tylko teraz oczywiście nie mogli sobie wędrować po Ziemi bo stała się ona po DBZ mała, ciasna i dokładnie poznana niczym własne podwórko, Pan jako ekwiwalent młodej Bulmy też dobry, no i znalezienie przeciwnika w postaci kul to o tyle dobry pomysł, że przy ich poziomach mocy tylko kule mogły mieć porównywalną "siłę". Ale jednak pomimo tych dobrych założeń wyszło słabiutko. Dobrze, że tylko 64 odcinki nakręcili. TV special Hero's Legacy przynajmniej odrobinę uratował tą serię i godnie zamknął historię "Smoczych Kul".

R41NM4N

2013-02-03, 10:22
jak mam być szczery to malowanie tych figurek jest co najwyżej średnie.
W razie hejtu polecam serwis coolminiornot wszystkim, którzy się akurat tym badziewiem strasznie podjarali...

mtweeman

2013-02-03, 10:36
pewnie będę hejtowany za tego posta, ale co wy z tym DB? ani to ciekawe, ani fascynujące. polecam jakiś zbiorowy na to zrobić.

cu...........ow

2013-02-03, 11:10
Nie będzie zbiorowego na DB bo pokazuje się sporadycznie raz na 80 tematów.
Nie ma zbiorczego na motoryzcję, tym bardziej na DB nie będzie