18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

FIFA mafia

JankoMuzykantV • 2014-06-18, 14:07
Cytat:

Urugwaj, Szwajcaria: Akcje bezpośrednie przeciwko złodziejom z FIFA

We wczesnych godzinach 9 czerwca 2014, nieznani sprawcy zaatakowali siedzibę AUF (urugwajski związek piłki nożnej) w Montevideo, obrzucając budynek koktajlami Mołotowa. Część fasady stanęła w płomieniach.

W swoim oświadczeniu sprawcy ataku napisali: „Działanie to jest odpowiedzią na całe gówno z jakim wiążą się Mistrzostwa Świata FIFA. Przesyłamy wyrazy miłości i życzenia siły buntownikom stawiającym opór na całym świecie oraz prześladowanym towarzyszom z Buenos Aires*”.

Natomiast w sobotę 14 czerwca, ponad 50 osób zaatakowało siedzibę FIFA w Zurichu. Protest zorganizował lokalny ruch Aufbau.org, by wyrazić solidarność z demonstrującymi Brazylijczykami.

Od głównego bloku demonstrujących oddzieliła się grupa około 50 zamaskowanych osób, które zaatakowały wejście do siedziby związku przy pomocy fajerwerków, kamieni i bomb z farbą. Okoliczne chodniki pokryto licznymi hasłami wymierzonymi w FIFA.




Massivee

2014-06-18, 15:15
A co im ta biedna gra zrobiła, jacyś szaleni ci fani PES-a.

Sasker

2014-06-18, 15:23
cwe*e z antify. Do gazu wszystkich

bisfhcrew

2014-06-18, 22:27
@up a nie przeszkadza wam, że z piłki zrobili wybieg dla pedałów?

JankoMuzykantV

2014-06-18, 22:47
Sasker napisał/a:

cwe*e z antify. Do gazu wszystkich



A Ty narodowy ch*ju widzę, że się cieszysz, że Niemcy sobie zarobiły na mundialu. Tak Niemcy, zobacz kto budował stadiony i kto był partnerem brazylijskiego rządu. Myślisz, że te strajki w Brazylii to wymysł lewactwa ? Są uzasadnione.

Sasker

2014-06-19, 01:34
ch*j mnie bolą niemcy a tym bardziej brazylia. Niech do siebie strzelaja i protestują-wisi mi to. ch*jem to jest twoja matka bo zamiast wyskrobac ścierwo (czyt. ty fallusie) to zostawila takiego niewypieczonego zakalca jakim niewątpliwie jesteś. Lewacto to najgorsze ścierwo na świecie. "Jesteś pedrylem-ok, r*chasz 6-cio latka- ok" ale jak komuś to sie nie podoba to najlepiej go gdzieś zamknąć. Taka właśnie jest ta wasza spedalona tolerancja. Wszystkiego najgorszego cwe*ku :) i oby przy nastepnym swidrowaniu pekła ci dupa. Nie pozdrawiam ch*jku

JankoMuzykantV

2014-06-19, 01:41
Sasker napisał/a:

ch*j mnie bolą niemcy a tym bardziej brazylia. Niech do siebie strzelaja i protestują-wisi mi to. ch*jem to jest twoja matka bo zamiast wyskrobac ścierwo (czyt. ty fallusie) to zostawila takiego niewypieczonego zakalca jakim niewątpliwie jesteś. Lewacto to najgorsze ścierwo na świecie. "Jesteś pedrylem-ok, r*chasz 6-cio latka- ok" ale jak komuś to sie nie podoba to najlepiej go gdzieś zamknąć. Taka właśnie jest ta wasza spedalona tolerancja. Wszystkiego najgorszego cwe*ku :) i oby przy nastepnym swidrowaniu pekła ci dupa. Nie pozdrawiam ch*jku



Jak cię nie interesuje to po ch*j się udzielasz ?
Jak masz problem z odbytem to do proktologa. ;)
Panie merytoryczny.

P.S. Zdałeś do następnej klasy ?

Sasker

2014-06-19, 02:02
Wasza taktyka- jak braknie argumentow to sie ponabijamy i wyjdzie ze ten ktos to kretyn. Problem z odbytem ma twoja stara od ciaglego stania przy trasie. Poinformuj z łaski swojej ze 3 dychy z jej ryjem to i tak za dużo sp***olino

JankoMuzykantV

2014-06-19, 02:05
Sasker napisał/a:

Wasza taktyka- jak braknie argumentow to sie ponabijamy i wyjdzie ze ten ktos to kretyn. Problem z odbytem ma twoja stara od ciaglego stania przy trasie. Poinformuj z łaski swojej ze 3 dychy z jej ryjem to i tak za dużo sp***olino



Prawacka propaganda wyżarła mózg. Lekarz jednak nie pomoże, a szkoda.

Sasker

2014-06-19, 02:11
Powiedz mi ze tak nie jest ch*jku. Jak ktoś nienawidzi pedalow to homofob i trzeba go usunac ze spoleczenstwa. Ta tolerancja dziala w 1 strone i to wk***ia najbardziej. Nie wiem po co marnuje czas na tlumaczenie czegokolwiek komus kto zamiast mozgu ma gowno a zamiast dupy wiadro bez dna od zabawy ze swoimi homo-kochasiami. pie**ol sie na cyce jasiu i kij ci w oko

Nihilista

2014-06-19, 19:35
Nosz k***a, większy tłum szturmuje u mnie pod domem spożywczy po każdej niedzielnej mszy, niż cała ta zgraja ze wszystkimi reporterami dookoła. Jeszcze przy przejściu "tłumu" kamera z dołu skierowana na nogi, żeby było widać tą "masę" przechodzących oburzonych.. Pewnie, ze niektórzy są wk***ieni, ale to jest jeszcze słabsze niż materiały z demonstracji prorosyjskich kurew przed aneksją.

di...........os

2014-06-20, 00:07
BRAWO SUAREZ I CAVANI!! Ja i moje kupony zawsze za was trzymaliśmy kciuki!!!

Btw. Powinna powstać konkurująca z FIFĄ organizacja piłkarska. Szychy z FIFY to faktycznie sk***ysyny: oni w ch*j zarabiają, kraje organizujące imprezy - tracą.

Jednak Polska jest w nieco lepszej sytuacji niż np. Ukraina czy Brazylia. Zachodnie firmy europejskie przenoszą swoje siedziby do Polski, jako do centrum europy wschodniej, ze względu na koszty pracy a także obiecane przez naszych rządzących inwestycje infrastrukturalne. Oby ci idioci chociaż o to zadbali...

Sasker napisał/a:

ch*j mnie bolą niemcy a tym bardziej brazylia. Niech do siebie strzelaja i protestują-wisi mi to. ch*jem to jest twoja matka bo zamiast wyskrobac ścierwo (czyt. ty fallusie) to zostawila takiego niewypieczonego zakalca jakim niewątpliwie jesteś. Lewacto to najgorsze ścierwo na świecie. "Jesteś pedrylem-ok, r*chasz 6-cio latka- ok" ale jak komuś to sie nie podoba to najlepiej go gdzieś zamknąć. Taka właśnie jest ta wasza spedalona tolerancja. Wszystkiego najgorszego cwe*ku :) i oby przy nastepnym swidrowaniu pekła ci dupa. Nie pozdrawiam ch*jku



Od protestów do pedofilii i homoseksualizmu (jako ogół)... Nieźle jesteś jebnięty :D - pomyliły ci się jednak tematy.

Sasker napisał/a:

Powiedz mi ze tak nie jest ch*jku. Jak ktoś nienawidzi pedalow to homofob i trzeba go usunac ze spoleczenstwa. Ta tolerancja dziala w 1 strone i to wk***ia najbardziej. Nie wiem po co marnuje czas na tlumaczenie czegokolwiek komus kto zamiast mozgu ma gowno a zamiast dupy wiadro bez dna od zabawy ze swoimi homo-kochasiami. pie**ol sie na cyce jasiu i kij ci w oko



Powiem więcej: każdego, kto nawołuje do nienawiści, morderstwa itd. należy usunąć ze społeczeństwa. Zwłaszcza debilów, którzy myślą, że ich niechęć do inno-seksualistów czyni ich ideologami prawicowymi.


Powiem ci coś jeszcze... PRL był bardzo konserwatywny światopoglądowo - temat pedałów, lesbijek, genderów i ch*j tam jeszcze wie kogo, w ogóle nie istniał :) . Nie nazwiesz ich wobec tego 'lewakami'?

Kozioł.

2014-06-20, 00:41
dionizodoros napisał/a:

BRAWO SUAREZ I CAVANI!! Ja i moje kupony zawsze za was trzymaliśmy kciuki!!!

Btw. Powinna powstać konkurująca z FIFĄ organizacja piłkarska. Szychy z FIFY to faktycznie sk***ysyny: oni w ch*j zarabiają, kraje organizujące imprezy - tracą.

Jednak Polska jest w nieco lepszej sytuacji niż np. Ukraina czy Brazylia. Zachodnie firmy europejskie przenoszą swoje siedziby do Polski, jako do centrum europy wschodniej, ze względu na koszty pracy a także obiecane przez naszych rządzących inwestycje infrastrukturalne. Oby ci idioci chociaż o to zadbali...



Od protestów do pedofilii i homoseksualizmu (jako ogół)... Nieźle jesteś jebnięty :D - pomyliły ci się jednak tematy.



Powiem więcej: każdego, kto nawołuje do nienawiści, morderstwa itd. należy usunąć ze społeczeństwa. Zwłaszcza debilów, którzy myślą, że ich niechęć do inno-seksualistów czyni ich ideologami prawicowymi.


Powiem ci coś jeszcze... PRL był bardzo konserwatywny światopoglądowo - temat pedałów, lesbijek, genderów i ch*j tam jeszcze wie kogo, w ogóle nie istniał :) . Nie nazwiesz ich wobec tego 'lewakami'?



ch*j że przenoszą jak większość ludzi pracuje za najniższa krajową a gówniana kawalerka śmierdząca grzybem kosztuje 600 zł. Zrobili sobie z Polski tanią siłę roboczą, Przemysł rozj***ny, ceny rosną ale to nie ważne bo eurokołchoz dolożyl pare groszy do budowy wiejskiej drogi. Niech żyje Unia!

Rafixo

2014-06-20, 00:42
Ale nie rozumiem, to że rząd Brazylii to cwe*e i zlecili Niemcom budowy stadionów zamiast zlecić firmom z Brazylii (Lub to że 3/4 ludzi tam mieszka w favelach a oni organizują MŚ?) - to jest powód do atakowania związku piłkarskiego URUGWAJU?? Tym lewakom to się zupełnie poj***ło w głowach...