18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ferrari

mariusz3pl • 2020-10-28, 16:13


Mocy nie opanował

dżonyłojlker

2020-10-28, 19:22
Pawehan napisał/a:

pie**olisz. Nie znasz się. Nie zawsze możesz zredukować bieg kiedy chcesz nawet w takiej skrzyni biegów jaką ma ferrari. Po prostu możeszu uszkodzić silnik i komputer nie redukuje kiedy obroty są za wysokie. On nic nie zrobił z biegami, bo mu się łopatki i lejce ppj***ły. Zdjął nagle nogę z gazu przy wysokich obrotach i h*j dalej wiadomo.



Co ty k***a pie**olisz? W sportowych autach możesz wj***ć dwóję i przejechać całą Polskę na odcięciu, aż silnik zajebiesz, a skrzynia nie zmieni, to nie program ze zwykłych dupowozów. Wyj***ło go bo zerwało przyczepność, na moście był bardziej wilgotny asfalt (najmocniejsze "korwety" tak wypie**ala na suchym).

Pawehan napisał/a:

I h*jek z tego że pociąga.



To obejrzyj jeszcze raz.

Pawehan

2020-10-28, 19:40
[quote="StalowyNożyk"]Co ty k***a pie**olisz? W sportowych autach możesz wj***ć dwóję i przejechać całą Polskę na odcięciu, aż silnik zajebiesz, a skrzynia nie zmieni, to nie program ze zwykłych dupowozów. Wyj***ło go bo zerwało przyczepność, na moście był bardziej wilgotny asfalt (najmocniejsze "korwety" tak wypie**ala na suchym).
To obejrzyj jeszcze raz.[/quote/

Na jakim biegu według ciebie wjeżdża na ten most? Bo mi to wygląda na 1. Więc k***a na co on redukuje na Neutral?
Ja pie**ole. Ferrari to nie koniecznie wyczynowy wóz.

cesarz1982

2020-10-28, 19:46
StalowyNożyk napisał/a:

Skoro nie widzisz, to obejrzyj w zwolnionym tempie, za którą łopatkę pociąga. Poza tym, to nie twój p*zdocykl, żeby miał 100 na jedynce.



Jakie auto poleci 100 na jedynce?
..... służbowe

:mrgreen:

Svenlee

2020-10-28, 19:47
@bodzio9391

I co to wniosło do tematu? Jedyne co można tam zobaczyć to pojedyncze klatki z filmu

qwerq221

2020-10-28, 19:48
zbyt mocno skontrował gdy dupa mu zaczęła uciekać Ferrari maja bardzo czułe układy kierownicze gość który prowadził prawdopodobnie nie znał dobrze tego auta i nie wiedział jak się zachowuje, ale dziwi mnie, że ESP nie poratowało nic w tej sytuacji prawdopodobnie je wyłączył

dżonyłojlker

2020-10-28, 19:52
Pawehan napisał/a:

Na jakim biegu według ciebie wjeżdża na ten most? Bo mi to wygląda na 1. Więc k***a na co on redukuje na Neutral?
Ja pie**ole. Ferrari to nie koniecznie wyczynowy wóz.



Według mnie wjeżdża na 2. Ferrari to może nie jest wyczynowy wóz jak piszesz, ale nawet w BMW M2 skrzynia ma taki program, że w ogóle się nie wtrąca.

An4lTerror

2020-10-28, 20:18
Za duża moc, za małe umiejętności :brawo:

Pawehan

2020-10-28, 20:25
StalowyNożyk napisał/a:

Według mnie wjeżdża na 2. Ferrari to może nie jest wyczynowy wóz jak piszesz, ale nawet w BMW M2 skrzynia ma taki program, że w ogóle się nie wtrąca.



No to powinna być jedna łopatka jak np w WRC .Pociągam to biegi do góry, Popycham - biegi na dół.
No i właśnie dlatego nie jeżdżę Ferrari :-P

spidek100

2020-10-28, 21:45
Szkoda, że filmik ucięty. W oryginale dostępnym na YT w 11 sekundzie widać jak wyłącza kontrole trakcji :) )

focusek

2020-10-28, 22:00
cesarz1982 napisał/a:

uj  cesarz1982 • Dzisiaj 17:39



raczej polecial jak twoja stara po melinach. Wiec morda pisiorze TFU

Speakerninja

2020-10-28, 23:23
Dla mnie wygląda na wyłączoną kontrolę trakcji.
Chciał przykozaczyć ,a wyszło jak wyszło.

shiters

2020-10-28, 23:24
fajne komentarze tam na górze, oparte chyba na need for speed :D Dywagacja na temat biegów XD
Do tego zdarzenia przyczynił się niewątpliwie kierowca, ale... no właśnie. Chodzi o dyferencjał czyli tzw. szperę. W tej ferrarce oba tylne koła biorą mniej więcej po równo co skutkuje tymże właśnie, że dupa tańcuje. Jak przykatujecie swoje e46 to ona bierze mocniej na to koło, które ma mniej przyczepności - czyli zasadniczo zawsze na lewe bądż prawe, nigdy na oba na raz. Zaś w tej ferrarce wzięły dwa. Jak sobie odtworzycie to 70 razy to zrozumiecie, że auto w pewnym momecie dosłownie płynie, ale nadal na wprost. Bardzo nie na miejscu była ta kontra na kierownicy, ale i tak ona nic by nie zmieniła. Ogólnie to co tu widzimy było nie do wyratowania nawet jakby tam siedział sam Lewis Hamilton czy inny szumi - za mało miejsca. Nawet jak odpuścisz gaz to skrzynia odrazu nie rozłącza kół, więc przy tym manewrze co on odpie**olił po puszczeniu gazu jeszcze przez ok. sekundę koła boksowały. Taka jest szybka motoryzacja, nic nie zrobisz. Nie wciska się 0-1 gazu ;D

Cezar87

2020-10-28, 23:43
Pitu pitu pitu juz sie kazdy wypowiedzial? Chlopaszek sobie wlaczyl tryb sportowy zerwalo przyczepnosc zesral sie w gacie i zaczal machac kierownica i tyle w tym filmku.

dżonyłojlker

2020-10-28, 23:45
shiters napisał/a:

Chodzi o dyferencjał czyli tzw. szperę. W tej ferrarce oba tylne koła biorą mniej więcej po równo co skutkuje tymże właśnie, że dupa tańcuje. Jak przykatujecie swoje e46 to ona bierze mocniej na to koło, które ma mniej przyczepności - czyli zasadniczo zawsze na lewe bądż prawe, nigdy na oba na raz. Zaś w tej ferrarce wzięły dwa.



Dawno nie czytałem takiej głupoty. Wiedza motoryzacyjna na poziomie przedszkolaka. Poproś, synek kogoś dorosłego o pomoc bo pie**olisz jak potłuczony. Pewnie wczoraj dowiedziałeś się czym jest szpera, ale jeszcze nie wiesz do czego służy.