18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Feminazistki do pakistanu...

Halman • 2024-03-13, 07:52

baba wyj***na przez okno (dosłownie) za źle doprawiony kurczak na obiad...

paputek9

2024-03-13, 14:33
dobrze ze od razu ją na nogi stawiają

Ukasz995

2024-03-13, 17:10
jak można źle kurczaka doprawić ?

habiTEK

2024-03-13, 17:29
bercisko napisał/a:

Puszczalkie k***isko. Najpierw puściła się z okna a potem macała z obcymi na ulicy. Na Allaha, ukamieniować ladacznicę



Hondusi nie są wyznawcami Allaha, niedouczony deklu ;)
cyt. "Główną religię Indii – hinduizm, praktykuje około 83% całej populacji. "
idź popłakać i już nie powtarzaj więcej błedu bycia nieukiem.

majeńka

2024-03-13, 18:21
^ cytujesz dane z Indii, na filmie jest Pakistan. Różni się właśnie tym że są tam prawie sami kozojebcy (96.5%), a nie-kozojebcy nie mają żadnych praw.

A w Indiach muzułmanów też sporo (14.2%), i zachowują się niewiele lepiej od kacapów.

Zresztą najlepsze porównanie masz w Brytfannie: zarówno hindusów jak i pakich tam od groma (bo obszary te były częścią imperium brytfyjskiego). Ta sama rasa, ten sam kolor skóry, taki sam genetyczny komponent inteligencji: a różnice cywilizacyjne jak między Szwajcarią a Kongo. Hindusi po potraktowaniu europejską edukacją są porządnymi inteligentymi ludźmi, a pakistańcy najgorsza brudaska swołocz.

twojstarywsamychgaciach

2024-03-13, 19:37
Bardziej chyba banshee, tak się wydarła zjawa jak jebła, a ryj blady jak śmierć.

TwójCzarnyPan

2024-03-14, 00:05
babazwozu napisał/a:

Ja pie**ole skok na nogi, kręgosłup w strzępy, a ci pionizują jeszcze jak widać że przytomność odcina uszkodzony rdzeń to walą w pysk.


Mam na ten temat teorię z dupy, ale może bardziej prawdziwą niż się wydaje.
Rozumują tak: Człowiek zdrowy stoi, a chory leży. Więc żeby uzdrowić, trzeba postawić na nogi.

majeńka napisał/a:

^ cytujesz dane z Indii, na filmie jest Pakistan. Różni się właśnie tym że są tam prawie sami kozojebcy (96.5%), a nie-kozojebcy nie mają żadnych praw.
A w Indiach muzułmanów też sporo (14.2%), i zachowują się niewiele lepiej od kacapów.
Zresztą najlepsze porównanie masz w Brytfannie: zarówno hindusów jak i pakich tam od groma (bo obszary te były częścią imperium brytfyjskiego). Ta sama rasa, ten sam kolor skóry, taki sam genetyczny komponent inteligencji: a różnice cywilizacyjne jak między Szwajcarią a Kongo. Hindusi po potraktowaniu europejską edukacją są porządnymi inteligentymi ludźmi, a pakistańcy najgorsza brudaska swołocz.


To nie do końca tak. Z jakichś powodów z Indii emigrują głównie wykształceni, nie tylko do UK, do USA też. A z Pakistanu byle kto. Potem ci wykształceni dbają o wykształcenie swoich dzieci, a tłuki nie. Status społeczny i majątkowy przechodzi na kolejne pokolenie i tak już zostaje.

opółnocyuciebie

2024-03-14, 00:50
Halman napisał/a:

za źle doprawiony kurczak na obiad


Really? :shock:

Atlasss

2024-03-14, 05:55
"Ty stara k***o, zmarnowałaś mi 20 lat życia"