18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Femen na twarzoksiążce

berethorn55 • 2013-12-25, 23:28
Szilukałem dzisiaj co "feministki" pierdlolą na internetach, a natknąłem się na taką pozytywną notkę :D


ch*j w dupe ciapatym, feministkom i całemu lewactwu

tranzystor

2013-12-26, 19:18
MrFrey napisał/a:

Dobrze że lewactwo mnie nie zmusza do konkretnych zachowań, j***ny hipokryta.



Ale ty "bystry" jesteś, ale musiałeś wstawić słowo-klucz "lewactwo", żeby gimbaza nastawiała ci piwek, mimo że to nie ma nic wspólnego z wątkiem.

berethorn55

2013-12-26, 22:45
@tranzystor

A ty mnie właśnie zmuszasz do nie sprawdzania odpałów feministek
:homer:

Dh...........ar

2013-12-26, 23:19
@tranzystor A jak inaczej mam to nazywać, jak nie lewactwo które wciska głupoty i demoralizuje ludzi tak że znalezienie drugiej połówki której można zaufać graniczy z cudem ? Mam w dupie te piwka to jest moje zdanie i go nie zmienię, niezależnie od tego czy się komuś podoba czy nie.

xiontZ

2013-12-26, 23:33
tranzystor,

Eliot Imperio

2013-12-27, 01:57
gordonviet napisał/a:

A niech sobie będą, co wam to k***a przeszkadza.
Póki nie będą chciały ostentacyjnie usuwać ciąży przed kamerami czy szczać publicznie w ramach protestu przed katolicką zarazą to nie ma co się przypie**alać.



Jasne. Tak właśnie mówili Anglicy, Francuzi i inne narody na temat muzlimów- a co oni mi przeszkadzają, żyją sobie w swoich dzielnicach, elegancki kebab.

Własnie mi to przeszkadza i mnie wk***ia. Bo ja nie latam po telewizjach i nie muszę się każdemu chwalić, że jestem taki hetero że sam w to nie wierze. Przeszkadza mi to, że jakieś tępe k***y, które są na tyle brzydkie i na tyle głupie że żaden normalny facet jej nie zechce, pie**olą głupoty przy przyklasku telewizji i publiczności. Że walczą o swoją niezależność i wolność. A kto je k***a ogranicza? Mózg móglby je ograniczać, gdyby taki posiadały.

Następny katolicki flejmer. Przypie**alacie się do tych katolików, jak rzep do psiego ogona. I po kiego grzyba? Oni już Ci przeszkadzają? Bo nie widzisz nic złego w feminiźmie za to w katolicyźmie widzisz zagrożenie dla narodu?
Prawda jest taka, że jak przyjdzie się napie**alać to każden jeden niedowiarek szybko zacznie się modlić bo nic innego mu nie zostanie, tak było, jest i będzie.