18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Fejsowy papa...

Halman • 2021-03-24, 20:59

nie pochwalić się dzieckiem w internecie to jeden z grzechów głównych sieci...

Driver19cm

2021-03-24, 21:37
A kolega na fotelu obok, spokojnie marszczy freda ... :shock: :shock: :shock:

Znawca_Cipek

2021-03-24, 22:08
Wielkie piwo dla Tatusia przez duże T! Tak trzeba wychowywać. Raz się gówniak sp***olił, to posadził go natychmiast drugi raz :mrgreen:

Erqti

2021-03-24, 23:05
byłem kiedyś na wakacjach w Solinie, kojarzycie bycza tama. Jakiś pie**olnięty tatuś postawił gówniaka, jakieś 5 może 6 lat na tym murku tamy żeby mu zrobić zajebiaszczą focie. W pobliżu był kolo z ochrony, ryknął na tego debila żeby natychmiast zdjął dziecko sam nie podchodząc do niego. na milimetr Wszyscy staliśmy jak zesztywniali. Dzieciak był o krok żeby runąć w dół a tatuś z kretyńskim uśmiechem że nic sie przecież nie stało. Jak jesteś może sadolem i to czytasz to pewnie se przypomnisz , wiedz że byłes i zapewne nadal jesteś debilem. Ciekawe czy twoj dzieciak jeszcze żyje

JaTylkonaChwile

2021-03-24, 23:07
Erqti napisał/a:

byłem kiedyś na wakacjach w Solinie, kojarzycie bycza tama. Jakiś pie**olnięty tatuś postawił gówniaka, jakieś 5 może 6 lat na tym murku tamy żeby mu zrobić zajebiaszczą focie. W pobliżu był kolo z ochrony, ryknął na tego debila żeby natychmiast zdjął dziecko sam nie podchodząc do niego. na milimetr Wszyscy staliśmy jak zesztywniali. Dzieciak był o krok żeby runąć w dół a tatuś z kretyńskim uśmiechem że nic sie przecież nie stało. Jak jesteś może sadolem i to czytasz to pewnie se przypomnisz , wiedz że byłes i zapewne nadal jesteś debilem. Ciekawe czy twoj dzieciak jeszcze żyje



zyje, zyje.... i na dodatek opowiada tą historię na sadolu :D

baronturbina

2021-03-25, 00:16
Erqti napisał/a:

byłem kiedyś na wakacjach w Solinie, kojarzycie bycza tama. Jakiś pie**olnięty tatuś postawił gówniaka, jakieś 5 może 6 lat na tym murku tamy żeby mu zrobić zajebiaszczą focie. W pobliżu był kolo z ochrony, ryknął na tego debila żeby natychmiast zdjął dziecko sam nie podchodząc do niego. na milimetr Wszyscy staliśmy jak zesztywniali. Dzieciak był o krok żeby runąć w dół a tatuś z kretyńskim uśmiechem że nic sie przecież nie stało. Jak jesteś może sadolem i to czytasz to pewnie se przypomnisz , wiedz że byłes i zapewne nadal jesteś debilem. Ciekawe czy twoj dzieciak jeszcze żyje


Za bardzo się tym podniecasz ważne że nie spadłeś, bo tak to nie miał by nam kto opowiedzieć tej mrożącej krew w żyłach historii.

na...........pl

2021-03-25, 00:21
@ baronturbina
k***a, hindus jak nic.

KaprysLosu

2021-03-25, 00:42
I tak się pochwalił bardziej niżeli się spodziewał

woytasw

2021-03-25, 08:35
Do wesela się zagoi

Byku35

2021-03-25, 09:31
To jak z drugiego piętra

Maja83

2021-03-25, 15:01
Długa broda, dwie korzyści, cipę liże, dupę czyści. 8-)

adamski132

2021-03-27, 03:06
Nie zdechl szczyl co to ma byc?